0 oy
1,037 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar öncelikle hamileyim 5.5 aylık. 

İlk evlendigim zaman gorumcemle ilgilendim hediyeler aldım kocam vardiyalı çalışıyor gece gündüz iki vardiya gece gittiği zaman görümcem bende kalıyor çocuktur diye gayet güzel ilgilendim getirdim önüne yedik içtik filmler izledik kahvaltılar hazırladım kocamla markete giderken bile.pesimizden geldi ses etmedim üstelik yeni evliydim daha bunun gibi bir çok şey. Bu arada 12 yaşında gorumcem ama o kadar soğudum ki ondan artık evime gelmesini bile istemiyorum çünkü beni çok suistimal etti yaramazlık değil onun ki benim çok yeğenim kuzenim var onunla yaşıt ama gorumcem çok farklı gerçekten yaramazlık yapmak için yapmıyor ben uyuduktan sonra evin içinde kalkıp geziyor ben tuvalete gidince mutfağı karıştırıp ne bulursa abur cubur alıp yiyip koltuk altlarına atıyor burnu akıyor peçete istemiyor koltuğa sürüyor peçete getiriyorum onuda burnunu silip koltugun arkasına atıyor abur cuburları eğer ben oturuyorsam gidip tuvalet banyoda yiyor ya tuvaletteki çöpe yada kirli sepetime atıyor. Elini yüzünü yıkayıp losyonlarımı kullanıyor yüzünü peçeteyle silip banyo dolabima atıyor. Saçlarıda su gibi akıyor öyle bir dökülüyor ki sürekli açıp eliyle tarayıp yerlere vs atıyor. Ben duş alıyorsam yatak odama girip fondötenleri sıkıyor rujumu far paletimi kırmış zaten ruju halıya dökmüş her burdan gittikten sonra resmen büyük temizlik yapıyorum ve yoruldum çocuk diyeceksiniz ama değil gerçekten çocuk yaramazlığı değil bu ve aşırı gelişkin yapılı öyle bir yayılıyor bir yatış oturuş pozisyonu varki çok rahatsız edici üstelik onunla defalarca güzelce konustumuz halde. Sadece burda kaldığı zaman değil kaynanamlarla birlikte gelince de gayet rahat geziyor evde mutfaga giriyor sonra.tuvalete banyoya biz odada otururken arka odaya gidiyor bildiğiniz her yeri karıştırıyor kaynanamda bişey demiyor. Daha 1 sene olmadı evleneli ama istemiyorum bana gelsin şimdi benimde bebeğim olacak kınamak istemiyorum asla rabbim günah yazmasın ama gerçekten beni itiyor artık. Annemle konuşuyorum mecbur çekeceksin diyor ama çekilecek gibi değil annemde beni anlamıyor. Kendi evinde böyle yapmıyor ne yapmam lazım ya. Akıl verin lütfen

48 Cevaplar

+1 oy
(3,457 puan) tarafından
Haklısın canım ben olsam bende aynı şekilde dusunurum durumu eşinle konuşsan esin orta yol bulsa olmaz mi
tarafından
Eşimin etkili olacağını sanmıyorum
-Reklam-
+1 oy
(48,642 puan) tarafından
okurken ben darlandim yeminle esin ne diyo bu duruma cpcuk degil ya koca kiz cekince olmasi lazim
tarafından
Şimdiden öyle, aşırı kıskanıyor zaten ultrason resimlerini alıp eziyor güya seviyor ama hiç istemiyor.
(48,642 puan) tarafından
anam doverim onu kıskanç hic çekemem
tarafından
Bende çekemiyorum zaten, evime gelsin istemiyorum ya
(48,642 puan) tarafından
sende hata sürekli uyar o oraya atılmaz çöpe at o oraya konmaz de yatak odasinin kapisini kilitle
tarafından
Evet hata bende biliyorum başta bende yüz verdim
+1 oy
tarafından
Sana şunu diyim canim sende kaldiğinda evi sakin toplama eşin görsün sorsun bunlar nedir diye öyle anlat sonra esin müdahalle eder. Yaptigi ayip artik genc kiz birseyleri anlamasi gerekiyor. 
(41 puan) tarafından
Bencede arkasını toplama bırak senin gördüklerini eşin görsün bu ne diye sorsun sen zaten hamşlesin koşturma kimsenin peşine
tarafından
Fikri uygulla canim sonra sonuçlarini yaz :)
tarafından
Valla istesemde koşturamam ayaklarım dayanmiyor zaten bu fikri yapıcam ama teşekkür ederim :)
tarafından
Rica ederim bol şans canim :)
tarafından
İnşallah inşallah :)
0 oy
(2,388 puan) tarafından

Roman yazaydin be gülüm  :D

tarafından
Valla yazsam roman olur :F
0 oy
(9,204 puan) tarafından
Bunu çozecek tek kişinin eşin olduğunu biliyorsundur..
tarafından
Eşimin tek kız kardeşi ve bir kere bile bende kalırken yengeni üzme yorma vs gibi bişey dediğini duymadım derin dusunceli değil maalesef
(9,204 puan) tarafından
Ah canm o zman işin zor görmuyor mu peki eşin bu yapılanları
tarafından
Eşim gece çalışıyor zaten sabah gelince direk uyuyor yani büyük bir kısmını görmüyor bile
(9,204 puan) tarafından
Allah yardımcn olsun hep geliyor mu gorumce
tarafından
1 hafta boyunca bende kalıyor 1 hafta da sadece kaynanam gündüz yada akşam gelirse o günler geliyor kalmıyor sadece
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Yeme içme sorun değil cani sağolsun da koltuk arkasına atmak makyaj ürünlerini kullanmak falan haklisin  ben olsam bende kizardim
tarafından
Ben zaten diyorum ya kendi ellerimle hazırlayıp getiririm yeriz içeriz ondan sakınmam ama böyle yaptıkça istemiyorum bana gelsin soğudum çocuktan yeminle ya.
0 oy
tarafından
Hiçte mecbur değilsin çekmeye. Annesine soyle direk bence. Ben bu şekilde rahatsız oluyorm de. Yada araya eşini koy o desin. Bu ne ya okurken içim darlandi
tarafından
Valla aklıma gelmeyen neler var daha. Bende kaynanama demeyi düşünüyorum ama kaynanamda çok şımartıyor onu dinler mi dinlemez mi bilmiyorum
0 oy
(1,489 puan) tarafından
Sen anlatırken sinir oldum ya 
tarafından
İnanın eve gidiyor ya direk odaya giriyorum koltuk arkaları tuvalet banyo her yere temizliğe giriyorum ama daha fazla yapamicam. Söylediğin halde umursamıyor da
0 oy
(10,877 puan) tarafından
Eşin konustu mu hiç? 
tarafından
Eşime bir kere söyledim bak cikolata yemiş tuvalet taşında paketi duruyor dedim söyle yapmasın dedim. Dememiştir bile çünkü eşimin umrunda mı yeterince şımarık büyümüş bir kız toz kondurmazlar
(10,877 puan) tarafından
Peki canım boyle yapmıssın lutfen onu alır mısın desen yada boyle olmaz vc de yenmez copu atılmaz Allah korusun carpılırsın vs diye korkutsan
tarafından
Konuştum. Bak böyle böyle yapman gerekiyor vs diye uzun uzun konuşuyorum ama umrunda değil
0 oy
(249 puan) tarafından
12 yaş da küçük bir yaş değil yani essek kadar olmuş evinde kalmak zorunda değil ki yüz bulmuş senden tepene cikmis eşin bisey demiyo mu olmadı kayinvalidene söyle alinirsa alınsın böyle hayat mı geçer 
tarafından
Kalmasa bile normal kaynanamlarla gelse de kalmadan dönünce de aynı şeyleri yapıyor bende kaynanama demeyi düşünüyorum ama etkili olur mu bilmiyorum çünkü öyle bir şımartılıyor ki kimseyi takmıyor
(249 puan) tarafından
Sen ciddi bi şekilde konus sana yazık canım böyle olmaz ki tepenize cikmis çıkacağı kadar yarin bi gün o çocuğu da kıskanır vs sıkıntı çıkarır şimdiden haddini bildir
tarafından
Kaynanama söylemeyi çok istiyorum ama nasıl konuya gireceğimi bilmiyorum
(249 puan) tarafından
Anne valla yanlış anlama ama böyle böyle de eşinle konuştuğunuzu ama hala devam ettiğini söyle yani bunda senin utanman gereken bi durum yokki kime sorsan sor sen haklısın bu durumda ve çekmek zorunda da değilsin
tarafından
Haklı olduğum halde sesim titrer konuşurken ama bende bir yere kadar sabredebilirim
0 oy
tarafından
eşine yada kayinvaldne söyledinmi. ?  benim çelebim de dediklerinden bazılarını yapıyor sinir oluyorum şükür ki evime fazla gelmez
tarafından
Söylemedim. Ama gerçekten fazla değil hiç gelsin istemiyorum artık
tarafından
bence söyle vakti gelmiş güzel dille konuş

anlayabiliyorum senin yazdıklarını okurken bile sinir oldum
tarafından
Hangisine söyleyeyim bilmiyorum
0 oy
tarafından
Hmmm sıkıntı 
0 oy
tarafından
Abisi saglam bi kızsın sen birsey deme
tarafından
Ben kaynanama mı diyeyim yoksa eşime mi bilemiyorum
tarafından
Yok sen her meseleni once esinle konis hallet 3. Kisiyi asla karistirma
tarafından
Öyle mi diyorsun kafam allak bullak oldu
0 oy
tarafından
Eşinle konuşacaksın ya o ciddi bir şekilde kardeşiyle konuşacak ya da annesiyle. On iki yaşında olabilir ama küçücuk bebek de değil yani. Bunların yanlış olduğunu anlayabilecek yasta. Ki yaptıkları gerçekten normal değil. 
tarafından
Gerçekten değil yatağa gidiyorum ışığı kapatıyorum iki dakika sonra kalkıp geziyor evin içinde. Düşünün Nutella şişesine parmaklarını daldırarak yiyip duvara sürüyor bunu gerçekten 5 yaşındaki yegenim yapmıyor. Bunaldım artık
tarafından
Kayinvalidenle aran nasıl, yani günahını almayım ama görümcen eskiden böyle değilse ve yeni bunları yapmaya başladıysa acaba biseyin intikamı gibi dolduruluyo olabilir mi
tarafından
Oturmaya geldiklerinde de fildir fildir gorumcem bir mutfak bir tuvalet bir arka odaya gidiyor ama kaaynanam kesinlikle napıyosun gel otur vs demiyor. Kaynanamla çok samimi değiliz oda ayrı sıkıntı zaten
tarafından
Eşinle konuş bence, yani hamileymissin bir de bunu çekmek zorunda değilsin. Cidden şaka gibi.
tarafından
Yemin ederim öyle ağlıyorum artık sinirden kendi evimin işi gücü çamaşırı yetmez gibi
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Okurken bile daraldım yaa bune şimdi kendi evinde otursun seni hamile halinle onun temizliğinde mi uğraşacaksın  eşinle konuş derim
tarafından
Artık gerçekten uğraşamıyorum söylemediğim neler var çünkü çoğunu benim midem kaldırmıyor zaten. Yine diyorum Allah günah yazmasın ama çok itici geliyor artık ya
0 oy
tarafından
Ayy eşimin erkek kardeşi var bizde böyleydik gelir kalırdı kaç kez kavga ettik bebeğim oldu aynı amcasına benziyor tip olarak:)  bizimki de rahattı ama bi yere kadar sert şekilde uyar kız benim ki şimdi 14 yaşında olgunlaştı biraz idare edicez maalesef 
tarafından
Erkek olsa valla bir nebze de olsa daha çok anlaşırım diye düşünüyorum. Ama bu öyle bişey ki nerde neyim var kontrol ediyor izliyorum o kadar rahat hareket ediyor ki rahatsız oluyorum artık
0 oy
tarafından
Vala linclemicem ben olsam bende kaldramam .12yasinda cocuk diyecekler  cocugu duzgun yetirdirmek lazim burnunu koltuga silmek ne demek .kizim 2yasinda akinca hemen peceteye siliyor.12 yasinda bir kiz bunu yapamazmi .yediyi abur cuburu koltuk altina atmak yerine kagitlarini  cope atsin cokmu zor yoksa daha 1 yasinda yuruyemiyormu.

Bende asla kaldiramam boyle seyi .3.4yasindan her cocuga temiz olmayi oyretilmesi gerekirki bu cocugunda 12 yasi var.cok simarik bence 
(1,521 puan) tarafından
Aynen kesinlikle bu sorunun enn basi yetistirme den geliyor kinamiyorum bizimde yavrumuz var ama ne biliyim Yaptigini cocuk bile yapmaz iste
tarafından
Kesinlikle çok şımarık kayınpederim sürekli ağzını burnunu öper şımartır her istediği alınır yoksa bile alınır herkes yiyip o yemiyorsa o yemek hayatta pişmez ve kendi evinde böyle yapmıyor. Çocuk değil zaten gündemi benden iyi takip edip bilir kurnazlığı maşallah öyle ama ben naoacagimi şaşırdım
0 oy
(1,521 puan) tarafından
Yani okurken ne yazcami sasirdim , cocuk degil demisin ama cocuk olsa yapmaz bu davranislari , yetiştirilme tarzi sanirim annesi hic biseyine karismamis o pecete oraya degil çöpe atilir bile dememis sanirim , 12 yasinda akli basinda olmasi lazim kendimi yerine koydum sinir krizi geciririm heralde sabir edilecek seyler degil ki bunlar , esinle konus bence duzgunce onu da bu gördüklerine şahit et o annesiyle konussun boyle gitmez ki 
tarafından
Evet ben hamile halimle kaç kere ağlayarak koltuk arkaları süpürüp sildim kaç kere makineye çamaşır atcam içinden abur cubur poşetleri aldım tuvalet çöpü o şekilde mutfak çekmeceleri patates soğan kovası gerçekten her defasında bende soğuk ter dökerek yaptım bunları. Ama eğer eşim annesi ve gorumcem kendi arasında çözerse yine yapacağını düşünüyorum çünkü takmıyor kimseyi gerçekten takmıyor
0 oy
tarafından
basta yüz vermişsin yarın bebeğin olunca onuda kıskanacak daha fazlasını yapacak haberin olsun 
tarafından
Şimdiden öyle zaten Allah yardımcım.olsun ne diyeyim
tarafından
çocuğun doğamdan bu çözüm bul tek başına da kalmasın sende ne işi var
tarafından
Eşim gece gitmese işe zaten kalmayacak da birakmiuorlar da tek kalayım
tarafından
ben kalırım tek gelmesin diyecen zorlamı gelecek
tarafından
Aynen öyle, zorla geliyor çünkü dedim ben yollamayın tek kalırım vs diye
0 oy
tarafından

O nasıl bir çocukmus ya. Benim dayımla altlı üstlü oturuyorduk zamanında. Ben 9-10 yaslarindaydim bak 22 oldum halen izinsiz yatak odasina girmem bir kere olsun buzdolabını acmamisimdir biz cekingendik bu nasıl çocukmuş :ermm:

tarafından
Ya gerçekten bu kadar rahat hareket etmesi beni çok rahatsız ediyor

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 706 göst.
1 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Pppppp (940 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 366 göst.
31 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 576 göst.
22 Eylül 2020 Diğer kategorisinde 0. ZEYNEP. 0 (468 puan) tarafından soruldu