0 oy
281 göst.
Diğer kategorisinde (2,620 puan) tarafından
Kizlar o kadar sinirliyimki kac dakikadir agliyorum 

Eşim arkadaslariyla plan yapmis 1 gunlugune geziye gitcek 3 yil oldu evleneli 1 gun bile bizi goturmedi biyere o kadar sinirliyimki o kadar doluyumki nasil çirpiniyo işten izin almak için sirf geziye gitsin diye ilk oglum oldu umursamadi annesi ve anaannesiyle evde tek birakip gezmeleere gitti ikinci oglum oldu yine ayni sekilde gezmelerde 10 dakika cocuklara bakamiyo solesem sen annesin diyo ee anamin karnindan bakici egitimimi aldim ben biyere gitsek ben cocuklarimida goturmrk isterim o hep annene birak der ama ben istiyorim cicuklarda gezsin eglensin 1 2 yaslarinda ogullarim var az once kriz gecirdim cam cerceveyi kirdim elimle aldim cocuklari ust kata ciktim sinirimden agliyorum kimseyede anlatamiyorum ben tatil istesem ailesi hemrn baslar borcunuz var para yok diye ama kendisi gitse kimse ses etmez yani ole her gun her gun gezen biri degil ama oda benim sinirlencegimi bildigi icin gitmiyo artik anlatmadigim o kadar cok sey varki siddet yok kufur yok ben bagiririm o susar hic birseyi eksik etmez ama artik bazi seylerden biktim sanirim anca kendi rahatini dusunuyo 20 yasindayim ama kendi ailem onun ailesi çevrem o kadar biktimki herkesten nefret ediyorum artik 

4 Cevaplar

0 oy
(4,430 puan) tarafından
Ağzının ortasına carpasim geldi şuan eşinin benim küçük bacinin ki de öyle bide giderken anneme bırakıyor onları hediye verdimmm saniyo
(2,620 puan) tarafından
Bende kendimi zor tutuyorum inanki asagi inip bogmak istiyorum
(4,430 puan) tarafından
Valla boğazına da yapıssan huy değişmiyor canım malesef ne desem boş insan sinir oluyir cidden
(2,620 puan) tarafından
Artik umrumda degil hayati zehir etcem ona
(4,430 puan) tarafından
Ona etcem derken kendimize Oluyo bacım ya onların umru olmuyo ki
(2,620 puan) tarafından
Valla bi sonraki level o cami çerceveyi kafasinda kirmak
-Reklam-
0 oy
(155 puan) tarafından
Haklısın canım sinir olmakta size de aynı ilgiyi ve alakayı gösterse tatile görürse bu dediklerini yapmamış olsa haksızsın derdim ama. Allah sabır versin ne diyelim çok zor. Şiddet sadece dayak değil ki zaten. Sizinki tamamen psikolojik şiddet 
(2,620 puan) tarafından
Az kaldi ama ben gostercem ona psilolojik şiddeti
(155 puan) tarafından
Valla çok zor canım insan ne diyeceğini bilmiyor Rabbim eşine vicdan versin sanada sabır versin
(2,620 puan) tarafından
Amin kuzum ona sorsan o bir melek ben sinir hastasiyim
(155 puan) tarafından
İşte hatalı olan kendi hatasını kabul etmez zaten canım.
0 oy
(48,690 puan) tarafından
umarim biseylerin farkina varmistir esin madem bakmasi zor geliyodu nw diye çocuk yaptı o zaman
(2,620 puan) tarafından
Ona hava hoş zaten hic biseyin farkina varmamistir benim.tripimden kurtulup geziye gitmenin pesindedir hala eminim ama bende burnundan getirmezsem adam degulim
0 oy
(813 puan) tarafından
En baştan çocuğu kucağına tutuşturacaktın canım sen eşinin gerçi bakası olan insan her türlü bakar senin eşinde iş yok galiba

Benim eşim evde olduğunda oğlum hep onu istiyor oda bakıyor gayet güzel huysuzlandığında dışarı çıkar hava alsın derim çıkarır , eşimde de bana ben evde olduğumda hep ben bakıyorum bı emzirmediğim kalıyor çocuğu diye daha bugün dedi bende tabiki bakacaksın seninde çocuğun dedim işim olduğunda yemeğini hazırlayıp veririm eline al yedir diye onuda yapar çok şükür 

Sende iki çocuk var bide sanada yazık tamam anneyiz ama onlarda baba bütün sorumluluk anneye yüklenmemeli 
(813 puan) tarafından
Öyleyse bı daha çocuk düşünme canım bence yıpranan hep sen olursun
Parka falan göndersen çocuklarla götürmezmi ya azcık kafa dinlersin arada en azından
(2,620 puan) tarafından
Ya goturuyo tabiki hele bi goturmesin girtlagina yapisirim onun ama her gunde park olmazki bende eve tikildim kaldim 3 yil oldu kaç kez gezneye gitti arkadaslariyla dagda tepede kebap yaptilar ben lohusaydim denize gittiler yine oglum 4 5 aylikti
(813 puan) tarafından
Ay seni lohusa halinle bırakıp gezmeye mi gitti bide  
Benimki ni maça gider ona da karışmam gidip biraz kafa dağıtsın diye
Eskiden bizde çıkmazdık bı yere ama çocuk olduktan sonra daha çok çıkmaya başladık hiç bir yere gitmesekte bı tur atıp gelelim iki insan göreyim bari diyorum :D
İnsan çok uzun bı süre evden çıkmayınca çıkınca da uzaya çıkmış gibi bakıyor etrafa valla ben öyleydim
Eskiden beni gezdirmediği için annemlere gittiğimde komşuları gezer markete gider rahatlardım biraz
(2,620 puan) tarafından
Burnundab getircem onun gezisini
(813 puan) tarafından
Getir valla çok haklısın

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 182 göst.
10 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 324 göst.
22 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Kbrarslan (1,018 puan) tarafından soruldu
0 oy