0 oy
295 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar inşallah yakında bebeğimi kucağıma alacağım bezini değiştirirken pipisine bastırmalisin falan gibi bir şey duydum komşular kendi aralarında konuşurken müdahil de olmadım bir bilginiz var mı 

11 Cevaplar

0 oy
(551 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Bende oğlan annesiyim canım şu an 8 aylık pipisini arkaya doğru gerdir demişlerdi bana yaptım da hatta bunu demelerinin nedeni kireçlenme olmasın o bölgede diye ama 4 buçuk aylıkken sünnet ettirmeye götürdüm doktor kireci temizlerken gördüm resmen aşırı derece arka bolumdeydi isteseniz de temizleyemez ya da engelleyemez siniz bunu demişti şu an sünnetli öyle bı derdimiz kalmadı şükür şimdiden Allah bağışlasın güle güle büyütün inşallah yardımcı olabilmişimdir canım hayırlı geceler.
tarafından
Teşekkür ederim benim de aklıma takılmıştı
(551 puan) tarafından
Rica ederim sağlıkla gelsin yavrunuz
-Reklam-
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Ne saçmalık ya ne alaka 
tarafından
Tek parmağınla pipisine bastiracaksin dedi komşum diğerine oda biliyorum falan dedi anlamadım
(7,098 puan) tarafından
Hiç öyle bisiy duymadım oğlumda var hatta yapmadim da oyle bisiy
(425 puan) tarafından
Evet doktor banada dedi ordaki deri yapisio elimle aciyorum rahat yapsin cisini diye
0 oy
tarafından
Bastırmak degil de yukarı kaldirip öyle bezlemek gerekir demişlerdi bana benim bebeğimin pipisi kızarmıştı bir kere uc kısmı çişini yaparken pipi havaya kalkiyor o sırada beze denk gelince tahriş olabiliyormuş belki kastettikleri şey odur
tarafından
Belki de içini tamamen boşaltmaktan bahsediyorlardi kendi aralarında konuştuklarindan müdahil olmak istemedim onları dinliyormuş gibi bir an dikkatimi çekti sadece
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Yoo ne alaka yumurtaliklarina dikkat et yeterli
0 oy
tarafından
Kiz erkek farketmez hemen temizleyip değiştiririm ben . Komsunun dedigini anlamadim öyle bisey yok 
0 oy
(11,068 puan) tarafından
Pipiyi sıyırmayı önermedi benim gittiğim doktorlar.

Allah hayırla sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 
0 oy
tarafından
Doktor gösterir bende arada pipi ucunu açıyorum  doktorumuz gosterdi nssıl olduğunu 
0 oy
tarafından
O an tuvaletini dışarı yapmasın diye demiş olabilirler mi 
0 oy
(660 puan) tarafından
Büyük ihtimal sıyırmadan bahsetmiştir cnm ama ben tavsiye etmem doktorlar da tavsiye etmiyo temizlik olarak pipiyi biraz tutup kaldırırm altını silerdim. Bezlerken de arkaya doğru olcak şekilde baglardim yukarı doğru olursa bezden çiş taşiyo çünkü başka bisey yok bence bu kadar
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Annemde bana pipisini geri siyir kızım diyordu uç kısmı çıkması için fazla deri yapışıp kalmasın diye sanırım ama ben beceremedim eşim bazende babam yapardı 5 aylıkken sünnet yaptırınca çok şükür o dertten kurtuldum
0 oy
(3,895 puan) tarafından

Bnm oglum 8 günlük şurada bi durayim da bi şeyler öğreneyim :)

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 77 göst.
9 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Seherl (552 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 203 göst.
27 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Bimuallime (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 103 göst.
9 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde elif2011 (280 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 188 göst.

379,583 soru

11,363,082 cevap

34,840 kullanıcı

...