0 oy
740 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (655 puan) tarafından
İyice arastirdim siparis verdim baya ise yariyormus kullanip memnun kalan var mi

5 Cevaplar

0 oy
(119,523 puan) tarafından
post ciksin         
(655 puan) tarafından
Tesekkur ederim sevdacım
-Reklam-
0 oy
(61 puan) tarafından
İse yaradı mı çay acaba 
(655 puan) tarafından
79 kilo ile başladım kuzum şu anda 73 kiloyum baya işe yaradı düşün sürekli içmedim halde bu kadar kilo verdim ilk 4 kiloyu 10 günde verdim istersen aldığım yerin numarasını atarım wp den konuşursun
(346 puan) tarafından
Merhabalar postu yeni okudum hâlâ aktifseniz yardımcı olabilir misiniz kaça aldiniz
(49 puan) tarafından
Sürekli kullanmak gerekiyor mu bitince yeni şişe mi almam lazım
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Benimde komşum kullanıyor mixcex diye bir ürün kullanıyor zayıfladı lar baya ama ben cesaret edemedim 
(655 puan) tarafından
Ben çayı kullaniyorum kuzum
(4,698 puan) tarafından
Nasıl verebildim mi sende onlar hem çay hem kapsulünü kullanıyor
(655 puan) tarafından
Yok kuzum startlofe çayı kullaniyorum ben
(49 puan) tarafından
Memnun kaldin mi canım bende almak istiyorum kararsızim
0 oy
(25 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Canim ben kullandım  74 den 63e kadar indim hatta bir dönem satış temsilcisi bile oldum gerçekten çok işe yarıyor tabi 1 sene sonra yine kilo aldım kullanmadim ama bir hafta bile kullansam hemen veriyorum yağdan verdiyor incelme super ama hastalığın falan var mi araştır oyle al belli hastalıklara verilmiyordu

(1,785 puan) tarafından
Kız nerden aliyosn hangi site banada söyle
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Hangi siteden sipariş verdin canm bide zahmet olmasa çayın resmini atabilir misin 
(25 puan) tarafından
İnstagram da mucizevi cay starlife var yavrum o genel temsilci atıyorum resim simdi cektim ama ben kullanmıyorum hamilelik düşünüyorum diye
(1,785 puan) tarafından
Bende 7 ay oldu doğum yapalı kilolari veremedim bı turlu versem 15 20 kilo bende hamilelik düşünüyorum
(25 puan) tarafından
Resim attım canim valla ben doğum yaparsam nasip olur önce çocuk olursa tabi 1.aydan sonra hemen baslicam al cayi kullan yediklerine dikkat et 4 ay olmadan verirsin
(1,785 puan) tarafından
Sağol canım
(25 puan) tarafından
Insallah alırsın sende sonuc ne demek

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 130 göst.
0 oy
5 cevap 131 göst.
6 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kayra04 (95 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 290 göst.
28 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ❤Şahmeran❤ (643 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 121 göst.
15 Aralık 2021 Diğer kategorisinde 2kiz.anasi (135 puan) tarafından soruldu

381,390 soru

11,418,095 cevap

34,973 kullanıcı

...