0 oy
92 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
21 haftalık gebeyim kalçam belim kuyruk kemigim sağ bacagımın üzerine basamıyorum benim gibi olan var mı ?bide erkek bebegimi  henüz hissetmiyorum normal mo

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hamileyken onu çok yaşıyordum adım atamiyordum magnezyum eksikliğinden oluyormuş günlük maden suyu ile sütünü iç iyi geliyor hissetmen gerekirdi artık aslında kontrole gidiyor musun 
tarafından
28 haziranda gidicem cnm
tarafından
Sağlık ocağına bı git kalp atışını dinlesinler bide derdini anlat yardımcı olurlar
tarafından
Tm cnm evde hissetmem için ne yapabilirim
tarafından
Tatlı şeyler ya soluna dönüp yat sola dönmeyi gece bile yap daha iyi kan akışı oluyormuş
tarafından
Tm cnm teşekkür  ederim
-Reklam-
0 oy
(758 puan) tarafından
Mg eksikliği ve canım mutlaka vitamin kullan yoksa bu hamilelik bitmez ben çok çektim ondan adım atamaz kalırdım olduğum yerde. Bebeğin hareketlerini de hissetmiş olman lazımdı aslında 
tarafından
Bu ikinci gebeliğim daha hissetmiyorum cnm ama kanamam felan yok
(758 puan) tarafından
Her gebelil farklıdır canım ama içinde kuşku olmasın
tarafından
Aynen cnm cuma günü sağlık ocağına gidince soylicm tetanoz aşısı olmaya gidicem hissetmem için ne yapmalıyım
(758 puan) tarafından
Bol tatlı ye canım
tarafından
Tm cnm teşekkür ederim
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Bendede bel fıtığı var ilk gebelikte pek fazla hissettirmedi ama ikinci gebelikte mahvediyor beni sanırsın birisi belime şiş sokuyor ayagimin üstüne  bastıkça açısından kıvranıyorum
tarafından
Aynen bende de öyle oluyor  ayakta kalamiyorum  sağ bacağım üstüne bastikca ağrıyor

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 29 göst.
1 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gulcan58_59 (196 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 42 göst.
7 Nisan 2024 Diğer kategorisinde 2323 (2,165 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 40 göst.
14 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Demirailesi (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 91 göst.
18 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Burcu13 (299 puan) tarafından soruldu

378,206 soru

11,319,682 cevap

34,765 kullanıcı