0 oy
291 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar kızım 46 günlük oldu 40 çıkana kadar gazı vardı ama hafifti 40. Gününde sosyal medyaya bir resmini attım o günden bugüne bittim kakasini her gün yapıyor kabız zaten değil agzindan da emzirdikten sonra hep 3 kere gazını çıkarırım ama sosyal medyaya resimlerini atmaya başladığım günden beri çok kötü bir hâl aldı nazardan olabilir mi? İlaç zaten kullaniyorum ama o ilaç da anlamsiz bir şekilde işe yaramamaya başladı normal de yariyordu

5 Cevaplar

0 oy
(2,172 puan) tarafından
Bol bol oku ben hic atmadım kıyamadım atmaya. Belki o degildir sebebi sen kimyon cayi yap bebeginede kendinede fayda eder inşallah
tarafından
Yapcam canım aksam ne yaptıysam olmadı sıcak suya bile soktum karnindan itibaren fitil koydum rahatlatsin diye ama olmadı sildim bütün resimlerini sosyal medyadan
(2,172 puan) tarafından
Sen farklı bisey yedin mi bu aralar oda dokunmuş olabilir eger emziriyosan
tarafından
Yok canım dikkat ediyorum
-Reklam-
0 oy
(2,749 puan) tarafından
Daha cok kucukmus canin keske atmayaydin goz degmesi cok pis uzerine surekli nazar duasi oku dualar oku 
tarafından
Keşke ya bi heves attım attığım günden beri bitirdi beni okudukça rahatliyor sonra pat yine ağlıyor ne ettiysem susturamadim dün akşam resimlerini sildim çok kötü oldum o agladikca
0 oy
(215 puan) tarafından
Nazar vardır haktır 

Deveyi kazana insanı mezara koyar derler 

Sürekli oku Felak Nas ve ayetel kürsi canım 

Allahım esirgesin bağışlasın rabbim kimseyi korktuğuna uğratmasın canım hayırlı ömürler versin Allah 
tarafından
Aynen öyle canım ben kötü gözle bakacaklarını dusunemedim sanırım bilemiyorum ya
0 oy
tarafından
bebeğinizin fotoğrafini  paylaşmayın  kuzum burda paylaşiliyor  ama hepimiz anneyiz maşaallah  diyoruz bol bol dua oku kuzum naz felak ayet-el kürsü  oku
0 oy
(2,259 puan) tarafından

Allahım korusun bebeklerimizi canım ne yazık ki herkes iyi gözle bakmayı bilmiyor fesat ve kıskanç insan çook malesef bir maşallah demeyi bilmiyorlar. Sen bebeğine bol bol oku canım <3

tarafından
okuyorum canım resimlerini sildim şükür duzeldik hafif hafif

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 110 göst.
0 oy
3 cevap 82 göst.
16 Aralık 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 119 göst.
22 Kasım 2023 Aile kategorisinde Karanliksanri (86 puan) tarafından soruldu
0 oy