0 oy
448 göst.
Diğer kategorisinde (467 puan) tarafından
Sabah sabah tartıştık eşim olacak köpekle dövdü beni telefonumu alıp gitti bende yengesinin telefonunda aradım onu dedim artık yeter çocukları alıp gidiyorum annemlere beni arama diye oda hemen telefonumu getirdi gitti işe kızlar ciddiyim gerçekten dayanamıyorum bir dğl iki dğl bıktım usandım 

8 Cevaplar

+1 oy
(385 puan) tarafından
Rabbim onlara o kuvveti kadınlara vursun diye vermedi, kırılsın elleri onlara vursunlar inşallah, sabah sabah sinir oldum
(467 puan) tarafından
Hç sorma iki çocuğum var biri 5 yaşında biride 6 aylık onların gözü önünde vurdu bu ilk dövmesi dğl
(385 puan) tarafından
Zevk mi alırlar gurur mu duyarlar kadının o halini görünce, merhamet vicdan sevgi nerede, ne var ki sevseler gülseler ufacık bile olsa saç okşasalar, kıyamam sana ne duruyorsun boşan diyenlerden olamam vardır bildiğin canım, inşallah hakettiğin değere kavuşursun çocuklarınla
-Reklam-
0 oy
(141 puan) tarafından
Sabah sabah sıkıntısı neymis
(467 puan) tarafından
Ya sabah uyuyordum  bacaklarıma vuruyor cimcikliyo beni bende yapma dedim canım acıyor  diye bağırdım vurdu ******** bana
(249 puan) tarafından
Sen benim kollarimi gorsen gecen "sozde " sakalastik adam resmen butun kolumu ısırdı cuzzamli gibi oldum varya bide karakola cagirdilar gecen bununla ilgili bi olay vardi poliste sordu bende soyledim valla zaten onceden siddetten uzaklastirma vardı valla anlamıyorum su insan musveddelerini
(467 puan) tarafından
Rabbım hepimize sabır versin onlarada hidayet
(249 puan) tarafından
Bencede canim ama ne kadar zorluyosun o kadar olmuyo varya
(467 puan) tarafından
Kaynanama söyledim Kaynanam onu aradı ağzına ne geldiyse söyledi kızdı ona Kaynanam bu konularda benim arkamda sağolsun gidecem dedim bırakmadı Kaynanam
0 oy
(3,451 puan) tarafından
İlk vurmasını affettiysen devamı gelir
(4,712 puan) tarafından
Kuzum postlarımda kaynana postu var ona uyarı atarmısın gizlensin
(3,451 puan) tarafından
Verdim uyarı
(4,712 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Gidicem dediysn git canım blof yapma ki aklı başına glsn
(467 puan) tarafından
Annemi aradım evde dğlmiş  ablama gidecem bende annem gelene kdr
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Canım kavga olır da çok saçma bi neden yani Allah korusun psikolojik sorunu var galiba dikkat et kendine. Kendini koru. Durduk yere neden vuruyor çocuk vursa şaşırırsın neden  vuruyor diye
(467 puan) tarafından
Anneme anlatıyorum annem diyo şakalaşmış senle  dedim gelecem küserek gelme dedi bu nasıl şakalaşma ya canım yanıyor diyorum hala devam ediyor
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Senle birlikte olmak istemiş sende uykum var falan diye tersleyince zoruna gitmiş ama dövmek nedir hayvan 
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Isten gelmedenn o evden git haber verme telinide acmaa. Akli basina geldin i.t herifin
0 oy
(1,161 puan) tarafından
telefonu getirincince  oturdun yerinemi.e giderdin.  kusura  kalmada  5 yasindaki cocuk  sence  bu nasil piskolojisine  yansiyor. buyudugu zaman nasil sorunlar  yasar. bunlari bir  otur dusun bence. onceliyin cocuklarinmi yoksa  esinmi

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 279 göst.
3 saat önce Aile kategorisinde Birdirbir (287 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 514 göst.
4 Nisan 2024 Diğer kategorisinde S.polat (158 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 666 göst.
4 Mart 2024 Aile kategorisinde Suda (268 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 793 göst.