0 oy
68 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (716 puan) tarafından
Kızlar doktor bana zofer verdi baya etkili bir ilaç. Ama içinde sadece 10 tane var ve günde iki kere içiliyor anca 5 gün idare ediyor. Kutusu da 83lira. Her 5 günde bir 80 lira vermek istemiyorum artık 14 haftalık olduk ve bulantıların eskisi gibi değil. Sizin içipte memnunn kaldığınız daha uygun bi hap varmı. Reçetesiz benim aldığım bu ilaç. Sizin söyleyeceğimiz reçeteliyse sağlık ocağından yazdırıp alayım. Ilaç almayacağım bir daha demistin iyiyim sanmistim ama hala bulantilarim var. Beni biraz daha idare etsin bitsin inşallah bu bulantilar istiyorum artik

7 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Prilam Dr içtim cnm çok iyi geliyodu.
(716 puan) tarafından
Burda bir kaç kez yazmıştılar bu ilacı iyiyse alicam. Buda mi reçetesiz
(788 puan) tarafından
Bende bundan içtim memnun kaldım. Rezetesiz aldım
tarafından
Bana doktor yazdı ama reçetesiz de alabiliyosun
(7,722 puan) tarafından
Ben de bundan kullandım faydalıydı
-Reklam-
0 oy
tarafından
Zofer bende kullandim gunde 2 kere cokkkk fszla.kanser hastalarina kemoterapiden sonra verilen ilac o kadar kullanma derim banada hep serum hem hap yoluyla verildi ama 2 kere fazla dramamine kullanmistim sende doktoruna danis uygun görürse  kullan
(716 puan) tarafından
Bana ilk önce dramamine verdi o işe yaramayınca zofer verdi aşırı derece kötüydüm ben ilk zamanlar iki kere iyi geliyordu. Ama ben çoktandır bir tane tek içiyorum.
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Prilam Dr kullandim canım o kadar pahalı değildi galiba benim 24.haftaya kadar bulantım oldu ve bu hap sayesinde durdum 
(716 puan) tarafından
24 mu inşallah benim o kadar sürmez ya vallahi biktim artık iki hamileligimde böyle sabah içtiğim suyu bile geri çıkardım ve bu benim iyi halim düşün artık
(1,659 puan) tarafından
Çok iyi anlıyorum seni inşallah senin benimki kadar uzun sürmez
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Prilam içtim canim 18. Haftadan sonra yavaş yavaş kesildi mide bulantım 
0 oy
tarafından
Onzyd baya agir bi ilac kemoterapi gorenlere veriliyor hamilelikte kullanim kategorisi a degil b yani etksii bilinmiyor ama ben genede kullandim işe yaradımı hayır. Sonra biraktim zaten
0 oy
(261 puan) tarafından
Prilam Dr canim doktor yazıyor receteli alıyorum ben
(716 puan) tarafından
Reçeteli ne kadar canim
(261 puan) tarafından
Ben baya bir ilac aldığım için onun tek fiyatını bilmiyorum ama reçetesiz bile 64 lira gibi bisey demişlerdi sanirim
(716 puan) tarafından
Kutuda ne kadar vardı canım.  Çok varsa 64 lira az gelir. Cunki şuan içtiğim icnde sadece 10 tane var ilk zamanlar iki tane içiyordum. 5 günde bir 80 lira veriyorduk şimdi 10 günde bir 80 lira. Eşime de kıyamıyorum
(261 puan) tarafından
30 tane var bende günde iki tane içiyorum ama doktorum istersen öğlen bi daha içebilirsiniz bulantı geçmezse demisti reçeteye yazdırıp alin hem daha uygun denk gelir iki kutu yazdırıyorum ben
0 oy
(478 puan) tarafından
Prilam dr içmiştim ama çok kötüydü benim. Günde 10 kez istifra ediyordum biraz iyi gelmişti. Normal bulantıyı kesiyordur diye düşünüyorum. Bir kaç kutu yazabiliyorlar bu ilaçtan. Doktoruna sor tamam derse öneririm. 
(716 puan) tarafından
Yok ilk yazdircam zaten canım yazmazsa almam
(478 puan) tarafından
Bunu yazdırırken mesela günde 3.4 tane içiyormuş gibi gösterip 15 günlük 1 aylık yazabiliyorlar. Ben 3 tane hatta 4 tane içtiğimi bilirim o yüzden yazdırırken çok yazsınlar söylersin.
(716 puan) tarafından
Nasıl yani kutuda kaç tane var ki ve 3 4 tane çok değil miydi
(478 puan) tarafından
Benim farklıydı canım karaciğer enzimlerimde sorun vardı troid çıkmıştı falan sürekli istifra halinde olduğum için ilacı içip istifra ediyordum sonra tekrar ilaç içiyordum:( ama bu ilaç güzel kutu da az var yine tam hatırlamıyorum ama
(716 puan) tarafından
Anladım canım çok sağol bilgi verdiğin icin

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 188 göst.
14 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Canparcam (130 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 71 göst.
0 oy
3 cevap 103 göst.
0 oy
4 cevap 185 göst.