0 oy
76 göst.
Diğer kategorisinde (283 puan) tarafından
Caanım kızlar balık yağı  almak istiyorum 27 aylık kızım için..balık yağı bu ayda kullanilirmi. Sizin kullanıpta memnun kaldığınız marka varmı 

4 Cevaplar

+1 oy
(1,077 puan) tarafından
Möllers içeriği temiz canim kızım 1 yaşında bende doktoruna sorup başlamak istiyorum nasipse
-Reklam-
+1 oy
(78 puan) tarafından
Kullanılır canım biz easyfishoil alıyoruz tadından içeriğinden çok memnunuz tavsiye ederim:)
0 oy
tarafından
23 aylık bende kullanmak istiyorum oğluma beyin gelişimi için lakin kilo yapıyor mu kilo almaması gerek oğlumun o yüzden terettütte kaldım bilenler yazıversin
tarafından
İştah açtığını düşünüyorum Yağmur ben. Kızıma düzenli vermediğim halde iştahı açılıyor MaşaAllah.
Neden kilo almaması gerekiyor ki?
tarafından
Canımın içi çok teşekkür ederim 4 aydır rejimde doktor verdirmek değil de 22 kiloda sabit kalsın daha fazla almasın dedi rejim vermişti karın bölgesinde yağlanöa var
tarafından
Aaa neden ki
Tuvalet eğitimi veriyordun sanki bi ara naptın
tarafından
Askım yapamadım ya bu hafta tekrar başlıcaz tuvalet eğitimine :(
tarafından
İnşaAllah. Allah yardımcın olsun kuzum
0 oy
(2,765 puan) tarafından
Ben aldim iki gun once möllers elmali 170 liraya doktora dedim her hafta balik yediremiyorum bize balik yagi onerin diye oda bana bunu onerdi aksamlari bi cay kasigi iciriyorum 14 aylik benim kizda

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 51 göst.
18 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Ⓐⓝⓝⓔⓨⓘⓩ ∞ (283 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 61 göst.
1 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Almi'mm (588 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 335 göst.
31 Mart 2022 Diğer kategorisinde & efulimmmm & (6,163 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 51 göst.
1 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Damla kahya (61 puan) tarafından soruldu

379,426 soru

11,357,379 cevap

34,835 kullanıcı

...