0 oy
232 göst.
Aile kategorisinde (3,100 puan) tarafından
Kızım ve ben hastayız gribiz çocuğu dışarı çıkar diye tutturuyorlar dün akşam 7 olmuş gene çıkar diyorlar dışarısı ruzgarliydi hemde iyileşmeden çıkarmak istemiyorum dün cikarmiycam diyorum indir biz bakarız diyorlar çocuğu salcaklar toza toprağa daha çok hastalancak zaten daha küçük bilmeden tozu toprağı atıyor ağzına şimdide gelmiş gene diyor uyuyan çocuğu kaldircamda aşağıya indircem iyileşsin anne bı çocuğun hali yok dedim bende patliycam yakında az kaldı bide karnimdakine kaynanamın adını vercekmisim kaç gündür hastayım bı tas yemek getirmedi getiriyor onuda Eslem yesin diyor sinir oldum bende döktüm eşim varken karpuz veriyor yaşar yesin diyor ben insan değil miyim ben hamileyken böyle yapcan bide kızıma senin adını vercem ben ilk kızıma ablamın adını verdim oda ne esime ne bana zararı dokundu ama belkide ablamın adını vermeseydim kaynanamın adını koymak zorunda olmuycaktim doğacak çocuğa pişmanım açıkçası

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Gene koymak zorunda değilsin ki kaynananın adını sizin tercihiniz bu yaptığı çok ayıp 
(3,100 puan) tarafından
Eşimle konuscam bana bir iyiliği dokunmadiki gorumcemde diyor napcan koyupta kuzum diyor kaynanamın adı sultan bende sultan yüsra koycam görümcem sadece yüsra koyun diyor
tarafından
İyi bak ne güzel diyor bencede öyle yapın canım
(3,100 puan) tarafından
Eşimle konuscam valla canım ben bana onca şey eden kişinin adını koyamam ilk gebeligimde bile neler çektirdiler bana
tarafından
Allah'ım içine merhamet vicdan versin inşallah konuş canım bakalim ne diyecek
(3,100 puan) tarafından
Ters duscez diye korkuyorum canım şimdi ben ablamın adını koydum ya o yüzden ama kizimada hiç ablamin adı ile seslenmiyoruz Gülnur Eslem şimdi büyüğüm olduğundan ablam diyemiyorum adını alışmışım eşimle ya tartisirsak korkusu var
-Reklam-
0 oy
tarafından
Halada koymak zorunda degilsin okadar merakliysa dogursun kendi koysun bana hayri dokunmayanin ismi evladimda olamaz
(3,100 puan) tarafından
Ablamın bana birsuru iyiliği dokundu canım bize bakcam annelik yapcam diye evlenemedi bile hamileyken birsuru şey gönderdiler kızıma kaynanam şu zamana kadar bana bir çöp almış degil
0 oy
(3,458 puan) tarafından

Burunlarını herşeye sokmasalar catlarlar çoğu evlilik kayinvalideler yüzünden zarar görüyor:angry:

(3,100 puan) tarafından
Dedim valla esime eşimde kızdı ne işi var çocuğun hasta hasta dışarda dedi dışarıda polenler havada uçuşuyor canım burnumuz tıkalı hemen mahveder bizi ne yapcam ben bunlara ya
0 oy
tarafından
Boşver canım sakin çıkarmasın dışarı bak rüzgarda diyorsun Allah korusun çocuk bronşit olur çocuk kendine gelemez ben anlamıyorum yani illaki kendi dediklerini yaptiracaklar 
(3,100 puan) tarafından
Kendi kizlari çıkartıyor canım hepside bronşit çocukların tartiscam yakında az kaldı sabrım taşıyor çocuğu benmi doğurdum omu

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 151 göst.
1 Ekim 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 325 göst.
28 Ocak 2021 Aile kategorisinde AnqeLLa (192 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 332 göst.
9 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Zannan (571 puan) tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 236 göst.