0 oy
290 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (18 puan) tarafından
Kızlar ben telefon 4 ve ya 5 senede bir alırım kendime şimdi Oppo A73 modeline tasarım olarak çok hoşuma gitti teknik özelliklerini de inceliyorum kaç gündür varsa bu modeli kullanan memnun ve ya değil paylaşırsa bana da fikir olmuş olur yani bütçe olarak bana en uygun model bu ve riske atmak istemiyorum 

7 Cevaplar

0 oy
(2,130 puan) tarafından
Kullanmadim bilmiyorum samsung a21s kullaniyorum post yukari ciksin :)
(18 puan) tarafından
Teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Oppo a15s kullanıyorum normal görüntülü yok volte arama var oda her telefon desteklemiyor galiba o şekil görüntülü oluyor veya diğer uygulamalardan NFC özelliğinde yok ama güzel telefon ben memnunum diğer samsunglar gibi ısınmıyor Samsung s7 edge kullanıyordum aşırı isiniyordu
(18 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(252 puan) tarafından

Kuzum Xiaomi'den şaşma derim ama bildiğim kadarıyla bu OPPO markası Türklerin yani bizim mal:)

Xiaomi çin ama adamlar yapmışlar benim şuan modeli NOTE 10  25.03.2020 Yılında 4.649 ₺ almıştım şuan fiyat nasıl bilmiyorum 120 Gb
(18 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
tarafından
düzenlendi

image

Popo sakın alma cnm ben çok pişmanım general Mobile al aklım olsa ben bu oppoyu almazdım o kadar para verdim bin pişmanım :woot:
tarafından
Yorumda var cnm bak attım resmini. Bunu kullanıyorum ben. Telefon kendini çok kitliyo. Arayan kişilerin ismi karisiyo. Söyle örnek verim eşim yanımda ( eşimi bayram şekeri olarak kaydettim)baktım bayram şekeri ariyo diyo. Aşkım telefonu bir yerde mi unuttun dedim yok dedi çıkarttı cebinden açtım telefonu arkadaşım ariyo. Kamerası Samsung j7 le aynı.resimler kendilinden kayboluyo bir yıl önce çektiğim resimlerden bir tane bile yok şuan. Ve çoğu telefonla görüntülü konuşmaya eslesmiyo sadece oppo kullananlara normalden görüntülü konuşma yapabiliyorsun.daha bir çok şey sayabilirim
(18 puan) tarafından
İlginç geldi bana şöyle ki bu saydığınız olumsuz örnekler bence markayla alakası yok muhtemelen virüs girmiş olabilir benim size tavsiyem telefonunuzu fabrika ayarlarına döndürmeniz ama ondan önce eğer değerli belgeleriniz varsa yedekleyin çünkü hepsi siliniyor telefon ilk gün aldığınız gibi olıyor
tarafından
Aldığım ilk günden itibaren böyleydi cnm
(18 puan) tarafından
Anladım cnm e niye iade etmedin sonuçta garanti süresi var
tarafından
Götürdüm cnm ama bizimle ilgilisi yok dediler almadılar çok nalet bir telefona ve satıcıya denk geldim
0 oy
tarafından
Onu bilmiyorum ama ben xiaomi redmi not 10kullaniyorum cok memnunum cnm
(18 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(2,523 puan) tarafından
Eşimin telefonundan  çok memnun
0 oy
(313 puan) tarafından
Ya bende var ama hevesini kırmak istemem kapatma düğmesi bozuldu maalesef parça da zor bulunuyor bı zaman sonra yavaşlıyor oyun falan yüklemem bu arada lütfen iyi düşün 
(18 puan) tarafından
İşte bende bu yüzden burada sordum her sene alamıyorum sonuçta iyi araştırmak lazım bende oyun oynamam günlük sosyal medya habet okurum okadar zaten vaktim olmuyor ki çoluk çocukla uğraşmaktan ama bu modelin yerine hangisi daha iyi olur bilemedim ki teşekkür ederim bu arada
(313 puan) tarafından
Ya valla çok bı bilgim yok ama bence oppo alma :( mi iyi bı marka bı araştır derim kullandım 5 yıl kadar :) tık demedi bu 2. Yıl dolmadan gitti parça bulamıyoruz :(
(18 puan) tarafından
Mi dediğiniz şaomi sanırsam
(313 puan) tarafından
Evet evet bı arastirin lutfen

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 315 göst.
10 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Mekace (1,532 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 277 göst.
0 oy
2 cevap 50 göst.