0 oy
691 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Aşı olamayan biyere gidemez mi ? Tatile falan

25 Cevaplar

0 oy
(119,338 puan) tarafından
valla oyle diyolar
tarafından
Mesela bana yasak kağıtta bile yazıyor onun için ne yapmam gerekki
(119,338 puan) tarafından
biz turkiyeye giderken test olcaz o testle gitcez gircez ulkeye ama seni bilemiyvemki
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bilmiyorum ama belki oteller falan aşısız almıyor olabilir 
tarafından
Ama bana yasak onun için napcam
0 oy
(7,441 puan) tarafından
İnşallah     
tarafından
İnşallah ama bana yasak olamam olursam ya felç ya ölüm doktor da dedi napmam lazm
(7,441 puan) tarafından
Onun için bı rapor falan çıkarılır canım
tarafından
Anladım canm inşallah verirler
0 oy
(2,523 puan) tarafından
Evet bende öyle duydum
0 oy
(472 puan) tarafından
Onu bilmiyorum ama yakında yeni bişey gelecek aşı olan maske takmicek 
tarafından
Neden ki
(472 puan) tarafından
Tam olarak açıklar belli bir zaman sonra canım
insanları aşıya yöneltmek için birde aşı olanlar pek ağır geçirmez diye
0 oy
(802 puan) tarafından
Valahi ben asla vurmam yani neden herşey için bir sınır koyuyoalr lar bizim ozguluk hakkimiz yokmu neden herşeyi tehtitvari yaptırmaya çalışıyorlar anlamış değilim ya 
(802 puan) tarafından
Çok saçma madem sana yasak o yüzden kağıt vermesi lazım madem böyle saçma kurallar koycaklar ozmn böyle vurulmayanlarida düşünmeleri lazım
(252 puan) tarafından
Aynen katılıyorum bacım bende olmayı düşünmüyorum aşıya karşı değilim hepimiz birer aşı olmuşuzdur bu aşı farklı bende b hepatit taşiyicisiyim kronik hastalığım var misal kimse kimseyi zorlayamaz merak etme canım sinir olmaz bir yerden sonra millet ayaklanir bu sınırlamalar da kalkar milletin gözünü korkutmak maksat
tarafından
Hepatit b olanlara àşi olmaz mi zararli mi ?
(252 puan) tarafından
O kadar bilmiyorum ben tabii ama misal bizim yanımızda bir çalışan ark var oda kronik hastası şeker v.s. hastalıkları var neyse yarına bu randevu almıştı biontech aşısı şimdi değiştirmiş aşıyı sinovac aşi olacakmiş
tarafından
Anladim canim teşekkur ederim
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Şu an yoksa bile ileride aşı olmayanlara yasaklar gelir canm 
tarafından
Anladım cnm
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Sana neden yasak mi aşı
0 oy
tarafından
İnşallah yoktur bize asi çıkmıyor anneme nasıl gidecem 
0 oy
tarafından
Sadece türkiyede değil dünyada aşı olmayana kısıtlama oluyor..şu an bile aşı olmayan 65 yaş üstü saat kısıtlaması var olana yok..iş yerleri bile ister aşısız çalışan istemezler..tbmmde bile aşı kartı ile giriş yapılıyor..sana yasaksa rapor gösterirsin 
0 oy
tarafından

Evet cnm kısıtlama altında kalacakmış maskeli ve mesafeli yakalanan cezayı yiyecek :ninja:

0 oy
(48,690 puan) tarafından
oyle diyorlarda bende.korkuyorum herseye alerjim var ilac alerjimde var
0 oy
(73 puan) tarafından
Ben de aynı şeyi hamileler için düşünüyorum kara kara. Pek çok doktor önermiyor benimkide onermedi. Öğretmenim ve asi çıktı. Zaten 3 ay kaldı bekle doğumdan sonra ol dedi doktor. Ama bu süre zarfında hiç mi bi yere gitmeyeceğim. Zaten öğretmen olduğum için illaki bu doğum izni bitecek okula dönmek zorunda kalacağım. Okula dönmek de sıkıntı olacak mı hiç bilmiyorum. Ama evet asi olmayanlara tüm dünyada olduğu gibi yaptırımlar olacak bence. 
0 oy
tarafından

Öyleymiş ben oldum valla biran önce bitsin şu illet yoksa milletce sıyırcaz. Ayyy bitince gelsin mangallar piknikler

0 oy
tarafından
Aşım yok şu an yurt dışında tatildeyim
0 oy
tarafından
Aşından korkan birtek benmiyim
(4,237 puan) tarafından
Bende cok korkuyorum yaa esimin calistigi fabrikada liste aldilar asi vuracaklar oda korkuyo ama olmazsam ya korona olunca isten cikartirlarsa diyo asi olmadin hastalik getirdin diye diyo
(472 puan) tarafından
Ben gün sayıyorum gelsin de olam aşı diye zaten yiyip içtiğimiz çokta sağlıklı değil
En azından aşı olayım rahat olsun  kafam
Zamanla aşı zorunlu olur
0 oy
tarafından
bende öyle duydum yurt dışı giriş çıkış özellikle 
0 oy
(794 puan) tarafından
Bnde yaptirmak istemiyorum baya yan etkisi varmis ilerisi icin insan tedrgin oluyor
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Öyle duydum da ne kadar doğru bilmiyorum 
0 oy
tarafından
Ben bildiyim kadaryila aşisiz hiç bi yere birakmiyorlar 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 495 göst.
1 Nisan 2021 Kültür-Sanat kategorisinde Kahvekokusu (152 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 393 göst.
0 oy
13 cevap 2,267 göst.
16 Mayıs 2022 Aile kategorisinde isimler (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 96 göst.
6 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,827 puan) tarafından soruldu

380,043 soru

11,376,392 cevap

34,861 kullanıcı

...