0 oy
242 göst.
Aile kategorisinde (7 puan) tarafından
Alıp kullanip memnun kaldığınız park beşikler

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Maccon kullanıyorum ben 
tarafından
Ben çok tereduttde kaldım ahşap mı park mı diye güzelim
Büyüyünce park besik daha güvenilir dediler sırf o yüzden park aldım valla ama çok memnunum şu ana kadar ❣
tarafından
Bende baştan Park beşik aldım daha hamileyken sonra kokoş hanım yatmadı onda kaç gece uyumadı geri piknik beşik aldık 9 aylık olana kadar onda uyudu ondanda kalkmaya başladı şimdi park beşikte yatıyor annem diyor ben bir besikle 4 çocuk baktım benim kız 2 besikle bir çocuğu uyutamadi ☺️
tarafından
Adi üstünde kokoş hanım ❣ lakabının hakkını vericek tabi annesi :) Kokla öp yerime ❣
Ben 3 besikle büyümüşüm annen duymasın:D
tarafından
Anneme seni örnek vermem lazım beni diline doladı çünkü görsün neler var ❣️ öperim kuzum uyudu şükür sende fiko beyi öppp
tarafından
Öperim Bende canım tabiki
Ay benimkide uyudu umarım uyanmazlar amin :D
-Reklam-
+1 oy
(13,266 puan) tarafından
Enniyi Park beşik çöpe atılmış park besik
(3,527 puan) tarafından
Sorma bacım büyüyen beşikler 1500den başlıyor du onu alamadık dedim bari park beşik alalım :D
(13,266 puan) tarafından
Sildim seni :Dinsallah uzun seneler kullanırsın aslnda sallamadan uyursa  gicirdamaz
(3,527 puan) tarafından
Aşk olsun beni beni Bihterini :D
İnşallah canım yok çok sallamıyorum ya
(13,266 puan) tarafından
Hiç sallama :D sallarsan gicirdar aklından çıkarma ahahahha
(3,527 puan) tarafından
E bazen mecbur kalıyorum uykusu bölünmesin diye 2 sallıyorum dalıyor :D
0 oy
(2,071 puan) tarafından

image

Benim beşiğim bu çok memnunum o cepler falan çok işime yarıyor ortada mermuarli olan yerede üst üste bezlerini koyuyorum 

(7 puan) tarafından
Kumaşı nasil
(2,071 puan) tarafından
1 senedir kullanıyorum hiç bir deforme olmadı daha. Kumaşı paraşüt kumaş bütün park beşikler öyle gerçi
0 oy
(118,486 puan) tarafından

image

bu modeli cok begeniyorum yaa
0 oy
(12,502 puan) tarafından
Park besiğin hicbir türlüsünü sevemedim gitti ya o ses beni benden ediyor deliriyorm:D
(7 puan) tarafından
Nasil bir ses mobilya besik icin yerim yok
(12,502 puan) tarafından
Sallayınca kumasınsan iğrenc Bi ses cıkıyo yani ben sevmiyorum o sesi çok rahatsız edici
0 oy
(3,527 puan) tarafından

image

Bende bunu yeni aldım civilden 1 ay oldu şimdilik memnunum 

0 oy
tarafından
Kraft kullandım ve çok sağlam 10 çocuk dhaa büyütür:)
0 oy
tarafından
Bebefix zoody aldım yeni hem sallanıyor hem sabit bi küçüğünü kullandım 1 yaşa kadardı tavsiye ederim instagram da sayfası var yada İnternet sitesi inceleye bilirsin yatağımla beraber 1200tlye aldım 
0 oy
(1,043 puan) tarafından

Oğlum mobilya olan beşiğinden düştüğü için bunu yeni aldık 40 gün falan oluyor. Baya memnunum. Cok kaliteli ve sağlam. Senelerce kullanılır 

image

0 oy
(425 puan) tarafından
Kraft calipso  2 kullaniyorum memnunum
0 oy
tarafından

Bilmiyorum ki eşim getirdi iki tane markasına neyim bakmadım ben ama çok iyi oluyo 

0 oy
(94 puan) tarafından
Park beşik alacaksan kraft tan şaşma bnce canım. Bn 2. Çocuğuma kullanıyorum 2 yıl oldu alalı ve gayet güzel. 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 118 göst.
9 saat önce Alışveriş-Hediye kategorisinde Miracinannesi.34 (438 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 82 göst.
16 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde soydansoydannnn (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 221 göst.
4 Kasım 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nurse34 (1,308 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 101 göst.
1 Kasım 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ftmmm (20 puan) tarafından soruldu

374,668 soru

11,206,765 cevap

34,510 kullanıcı

...