0 oy
310 göst.
Diğer kategorisinde (6,978 puan) tarafından
Sayili davetli bir nikahta bulunacagiz, sevmedigim gicik kaptigim bir kadında orada olacak. Nasil davranmalıyım sizce, onu önemsediğimi sanmasin diye normal davranmayi düşünüyorum ama bir yandanda mesafeli olmak istiyorum, kendisinden haz etmediğimi hissetsin. Merhaba merhaba mi, yoksa az buçuk sohbet eder misiniz cool davranıp nikah sahibi hatirina? 

10 Cevaplar

0 oy
(6,978 puan) tarafından

En İyi Cevap

Butun yorumlarınizi okuyorum hanımlar, artilarim bitti herkesi artilayamadim. Teşekkür ederim kiymetli yorumlarınız için. <3

-Reklam-
+2 oy
(7,098 puan) tarafından
Selam allahin selami sadece selam versen kafi mesafeli ol bence 
+2 oy
(119,342 puan) tarafından
meraba bile diyemem ben
+2 oy
tarafından
Simdi gittiginde. Yuz yuze geliceksiniz meraba dersin. Ama dicek kadarda yakin degilseniz hic soyleme  Ayni bu şekil ondan sonra o soru sorarsa kisa ve net cevaplar verirsin 

Ayni bu sekil yasmam sjsjjsjsjs
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Merhaba merhaba derim çokta umursamam
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Haha çok geç yabi fazlasıyla önemsiyor ve takıyorsun ve bunu belli etmeden asla duramazsın belli edersin bu içinden gelen birşey olmalı bizim dediğimizle olmaz
0 oy
(689 puan) tarafından
Hic sevmiyorsam selam vermem 

Ayip olmasin diye verim dersen ver 
0 oy
(1,730 puan) tarafından
Hiç muhattap olma görmemezlikten gel kadın sahip çıkınca merhaba dersim o kadar :) 
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Kimsenin hatrina bişey yapmayın bence . Sevmediğim insanları hayatımda tutmama huyum var ve mecburi bir arada olacaksakta tanimamazliktan gelirim . 
0 oy
(2,678 puan) tarafından
O yokmuş gibi davranırım hiç totosunu kaldırmam valla sanki yok yani o kadar rahat olurum bırak o bnden çekinsinnn derim cnm 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 265 göst.
8 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Hatice Beren (166 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 105 göst.
5 Kasım 2022 Aile kategorisinde senay2007 (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 152 göst.
17 Şubat 2024 Aile kategorisinde urasinannesiiii (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 128 göst.
17 Aralık 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Mervees (163 puan) tarafından soruldu

380,085 soru

11,378,598 cevap

34,863 kullanıcı

...