0 oy
413 göst.
Aile kategorisinde (8 puan) tarafından
Kızlar geçen gün burda bı post acmiştım yıldim görümcem den diye öncelikle sağolun sizin sayenizde görümcem evden gitti. Bilerek önünde uygulamayı açık bıraktım bide bak telefona senin için neler demişler dedim okudu hepsini bu derece istemiyorsan giderim dedi istemiyorum dedim ve gitti  bu arada eşimin de doğum günü yaklaşıyor ne hediye almalıyım

13 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Görümcen buranın aklı ile gttiyse yollar otoban ona jsjsjjsjsjs doğum günü için de don atlet al yeterli:D

-Reklam-
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Hahaha gözün aydın ;)
(8 puan) tarafından
Sağol kız :)
0 oy
tarafından

Ben yine baya büyük mevzu kaçırmışım:Dkız görümcene onun hakkında yazılanları mı gösterdin ben şoook

(8 puan) tarafından
Kısaca özet geçeyim sana :) evlendigim 2. Haftadan beri benim evimden gitmedi ne yaptıysam en son yazılanları gösterdim :)
0 oy
tarafından
Aaaaa ne kadar anlayışlı bir görümcen var miş :))) 
(8 puan) tarafından
Ay hiç sorma çok anlayislidir :D
tarafından
Valla dua et seninle kavga etmemiş ben olsam sen kimsin beni millete diyip saç baş girerdim :D
(8 puan) tarafından
Benim evimde ona cesaret edemezdi onu ben yolmamak için 2 yıl dişimi sıkmışım ben yolardim onu :)
0 oy
(266 puan) tarafından

Neler yazılmış kim bilir :woot:

(8 puan) tarafından
Bi sürü şey vardı vallahi
0 oy
tarafından
Ay neler yazmisiz bi okuyayim dur :)
(8 puan) tarafından
Okumalisin :)
tarafından
Ayyy ben ne akıllar vermişim hahahah. Ama senin kullanici adini ogrenmistir o ozaman. Omur simdi gene burayi bence sen yeni hesap aç desifre olma
(8 puan) tarafından
Görürse de görsün ne yapayım o bu hallere getirdi beni :)
tarafından
Yok ileride baska seyler paylasirsin esinle ilgili vs herseyi bilmesin bosver :)
(8 puan) tarafından
Aaa bak bunu hiç düşünmedim kız iyi fikir verdin
0 oy
(1,633 puan) tarafından
Çok ayıp la  
(8 puan) tarafından
Onun yaptıklarını ah bilsen önceki posta bakarsan anlarsın
(1,633 puan) tarafından
Baktım ya Allah ıslah etsin böyle lerini
0 oy
tarafından
Vlh canım tamam rahatsız oluyorsun anladıkta burda ondan bahsedip bide üstüne göstermen nekadr doğru kırılmıştır daha anlayışlı dille söyleseydin rencide olmuş kız 
(6,047 puan) tarafından
Kız evden kovduk gitmedi yine de dedi. Kirilsaydi o zaman kirilirdi. Yengesine 3 gün tatil vermiştir yine gelir bu yüzsüz gorumcesi
tarafından
O ozmn işler başka :-)
(8 puan) tarafından
Ah canım 2 yıldır neler konuştum neler düzgünce anlattım. Abisi söyledi diye biliyorum ondan emin değilim. En son evden kovdum o bile kar etmedi bu kar etti evlendim 2. Haftada kız evime yerlesti önceki postu okusan anlardın
tarafından
Değişik bir tipmis
0 oy
(119,070 puan) tarafından

kiz simdi uygulamayi indirip fake hesapla seni takip etmesin :D

(8 puan) tarafından
Etsin hiçte umrumda değil:)
0 oy
tarafından

ben yorum yapmismiydim hatirlamiyorum ama en.azindan giybetten kurtarmissin bizi artik haberi var :D

(8 puan) tarafından
:-) gıybet değil canım dertleşmek
0 oy
(1,664 puan) tarafından
Defol git deyip koydugunuz ama yinede gitmeyen kişi postları okuyunca mı gideyim bari istemiyorsan dedi....

Iyi  olmuş kurtulmuşsunuzdur... eşinize de yazlık giysi alabilirsiniz en kullanışlı onlar 
(8 puan) tarafından
Gerçekten bende şok oldum bilseydim en başından yapardım :) tavsiye için teşekkür ederim
0 oy
tarafından

Yani hem senin yazdıklarını hem yorumlari gösterdin ve görümcen de kavga etmeden gittiyse, bence o mübarek insanı geri çağır:)

0 oy
(1,272 puan) tarafından
Keşke güzel güzel konuşsaydınız. 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 179 göst.
13 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 216 göst.
15 Mayıs 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Gokbenoya (1,343 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 795 göst.
2 gün önce Diğer kategorisinde Aysekkkk (112 puan) tarafından soruldu
+2 oy
9 cevap 358 göst.
30 Mart 2024 Aile kategorisinde Bidibidibidi (469 puan) tarafından soruldu

377,935 soru

11,312,389 cevap

34,745 kullanıcı

...