0 oy
497 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (16 puan) tarafından
tarafından kapalı

image

Arkadaslar resim ters oldu ekranı çevirirseniz anlarsınız Boynumda bu tarz bir şey çıktı anlamadım kaşınıyor yanıyor alerjim de yok bu zamana kadar hiçbir şey böyle bir şey başıma gelmemişti cildiyeye randevu aldım 28 Haziran'a verdi korkuyorum böyle bir şey başına gelen var mı

notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

5 Cevaplar

0 oy
(1,615 puan) tarafından
İsilik ola bilir sıcaktandır
(16 puan) tarafından
Daha önce böyle bir şey başıma gelmemişti şaşırdım İnşallah basit bir şeydir Çünkü kaşınıyor ve yanıyor
(1,615 puan) tarafından
İsilik ola bilir yada alerji falan
-Reklam-
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Alerji sonradan da çıkabilir Gecmis  olsun 
(16 puan) tarafından
Sağ olun Çok teşekkürler inşallah alerji tarz bir durumdur ya
0 oy
(48,392 puan) tarafından
ilac falan ictin mi
(16 puan) tarafından
Yok tam tersine bu aralar İlaç falan içmedim bebek Emziriyorum bir buçuk yaşında oğlum var içemiyorum malum her ilacı
(48,392 puan) tarafından
anladim benum agri kesicilerw alerjim vsr boynum kulaklarim kizariyo da dedim iyle birsey mi acaba. pire isirigi mi ki yada bocek mi gezmiş
0 oy
tarafından
Komsum da öyle oldu mantar mis.
0 oy
(350 puan) tarafından
Stresten olabilir mi bende de aynı yerde çıkmıstı ben heralde stresten dedim kolanya falan surdum bir süre somra gecti kasıniyordu benimkide 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 130 göst.
18 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Busrazumra (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 268 göst.
0 oy
8 cevap 359 göst.
0 oy
10 cevap 168 göst.
25 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Yv (121 puan) tarafından soruldu

377,324 soru

11,291,751 cevap

34,710 kullanıcı

...