0 oy
204 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (930 puan) tarafından
Oglum 12 yaşına girecek bugün farkettim tam yumurtalıgı biri yukarıda biri aşagıda canım sıkıldı ameliyat falan gerekirmi yada yapılmazsa kısırlık şubu yazıyor doktora randevu alcam içim sıkıldı bundan 4 yıl önce sünnet oldu o zaman farletmezlermiydi acaba söylemezlermiydi aklıma takıldı sünnet olmaya gittgimizde o zaman eziyet çekti korktu agladı kendini parçaladı sünnetten gözü yaşlı baygın çıkıştı çok üzülmüştüm o zaman tekrar ameliyat derse düşünemiyorum ve bir sıkıntı çıkmaz inşallah bilgisi olan var mı 

4 Cevaplar

0 oy
(6,203 puan) tarafından
Vucudumuzda cift olan her sey birbirinden farklidir ve doktora goturmeden teshis koyamazsiniz.Doktor ameliyati gerekli gorurse de ameliyat olur tabi boyle bir sorunu varsa
(930 puan) tarafından
Gözle görülür bir şeyi dedim araştırdım umarım bir sıkıntı çıkmaz
-Reklam-
0 oy
tarafından
yaşıda baya var benim yeğenim doğduğunda farkettiler 1 yaşında ameliyat oldu cnm indi maalesef seni üzmek istemiyorum ama kisirlik yapiyo ilerde keske doktora götüreydim diyeceğine hemen gotur ne gerekiyosa yal kendiliğinden dusmuyi tatlim cunku
(930 puan) tarafından
Götürcem inşallah saolun
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Benim oglumun sonradan oldu 1 yasinda doktorda farkedildi 2 ayda bir takip altina alındı inmesi icin beklendi 3 yasina kadar devam etti boyle sonra kendiliginden indi ve doktor oyle soyledi ucundada  darlik vardi enfeksiyon kapip durutordu  sunnetinide yapti rahatiz simdi 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 73 göst.
27 Mart 2024 Diğer kategorisinde Anneyimbennnn (410 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 88 göst.
24 Mart 2024 Diğer kategorisinde Anneyimbennnn (410 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 131 göst.
30 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Anneyimbennnn (410 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 42 göst.
2 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Baldananne (289 puan) tarafından soruldu

379,215 soru

11,351,626 cevap

34,822 kullanıcı

...