+1 oy
141 göst.
Diğer kategorisinde (383 puan) tarafından
Normlde bebk emdgnde sut kanallarnda sut gelerek gogus heryerinden esit bicimde bosalmya baslar size kendi tecrubemden bahsetmek istyrm..oncelikle  kızımı dün akşamdan beri emzirirken göğsümde bir acı hissediyordum sabahtan göğsünün bir yerinin sis ,acı verdigini ve tam olarak boşalmadığını gördüm daha önce de yaşadığım için hemen göğsümü önce elimle sağdım fakat o sislikte hıc azalma olmadı göğüs ucunu kontrol ettim hemen göğüs ucunda çok küçük bi tıkanıklık olmuş ve süt ordan çıkamamış bi kurdan yardımıyla göğüs ucuma zarar vermeden o beyaz yağ dokusunu açmaya çalıştım ve ordan bi anda sütüm akmaya başladı ve olan şişliği sağdığımda gitti yani demem o ki gögsümüzdeki her bir süt farklı bir delikten çıkıyor ve bi uç tıkandığında ordaki süt orda kalıp eğer farketmez isek mastite sebep oluyor lütfen dikkat edelim bilmeyenler vardır diye paylaşmak istedim

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Teşekkür ederim canım benim de öyle oluyo bazen 
(383 puan) tarafından
Malesef olabiliyor bazen dikkat etmemiz gerekiyor
tarafından
Ben usudugum zaman oluyo
(383 puan) tarafından
Ben hiç dikkat etmedim nasl olduğuna cnm
tarafından
Ne zaman üstü açık uyusam öyle oluyo
-Reklam-
0 oy
(141 puan) tarafından
Bende yeni dogum ettigimde mastit olmustum goguslerimde yaraydi bebek kanli iciyordu bazen ve kusuyordu neyse iyi kotu duzeldi de simdi de sol gogsum cok kotu kasiniyo neden olqbilir acaba kasintidan duramiyorum
(383 puan) tarafından
Göğüs ucunda kızarklk ve parlaklık  varsa mantar enfeksiyonu olabilir canım
(141 puan) tarafından
Yok oylebirsey de cok kasiniyo bebegim emerken rahatlatiyo

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 16 göst.
2 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ferzey (95 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 23 göst.
0 oy
2 cevap 47 göst.