+5 oy
403 göst.
Diğer kategorisinde (1,108 puan) tarafından
tarafından kapalı
Açıkçası bana görgüsüzce geliyor :) yemek paylaşanlar anlıyorum sohbet muhabbet oluyor tarif istiyoruz  vs ama yok oğlumun odası yok kızımın lazımligi :D 

Linçlene de bilirim sadece fikrimi söylemek istedim :))
notu ile kapatıldı: Tartismaya acik ve hakaret icerikli yasak olmadigi surece postlara karismayiniz

11 Cevaplar

+4 oy
(4,853 puan) tarafından
Görgüsüzlük tabikide hep övülmeye sevilmeye ac olan insanlar yapar bunu benim şahsi fikrim karşıyım otu b.ko paylaşanlara 
tarafından
Katılıyorum fıkrınıze + ladım  :)
-Reklam-
+3 oy
(4,102 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Acikcasi ben bakmayi sewiyorum  hem duzen konusunda fikir almş olyorum
(1,108 puan) tarafından
Senin görüşün canım saygı duyarım :)
(1,661 puan) tarafından
Aynen bende seviyorum niyyeti görgüsüzlük olan anlaşılıyor zaten
tarafından
Bencede fikir alışverişi oluyor görgüsüzlük amaçlı yapılan zaten belli oluyor
+3 oy
tarafından

Benim de en sevmediğim biri derdini anlatınca benim eşim öyle yapmaz diyenler :D mesela az önce bi bayan evime yabancı biri geldi eşim göndermiş diye paylaşmış 4 yorum vardı baktığımda hepsi benim eşim diye başlamış cümleye

(3,527 puan) tarafından
Ah aradığım yorum bende hiç sevmiyorum derdine karşılık benim eşim böyle yapmaz diyenleri kadın zaten üzgün öyle yapınca insanın daha çok moreli bozulur
+2 oy
(5,491 puan) tarafından
Burda bol arkadaşlı insanlar yok maal5, insanlar sevinçlerini burda paylaşıyor. Ben de kızımın ilk yıkadığım kıyafetlerini paylaşmıştım çünkü paylaşacak kimsem yok. Gece hayatını, aldatmaları okumaktansa kesinlikle lazımlık görmeyi tercih ederim
+2 oy
tarafından

Evim olsada tuvaletine kadar paylaşsam :D

(6,053 puan) tarafından
HahH canim benim insAllah☺☺☺☺
tarafından
İnşallah :)
+1 oy
tarafından
Herkesin kendi tercihi hemen görgüsüz diye yaftalamak da çok doğru değil. Açıkçası ben seviyorum ev düzeni ile ilgili postları. Yemek asla paylaşmam orası ayrı.
0 oy
(44,603 puan) tarafından

Hele dün biri kahve postu açmış kahvesini çekmiş fincan görünmüyordu koltuklariyla fon perdesini on çok ön plana almis:D

(1,108 puan) tarafından
Birde öyleleri var tabi :)
(932 puan) tarafından
Al kiz bende attim kahwe resmi ewimden hemde :D
0 oy
(932 puan) tarafından

image

a nolmus buda benim cay bardagim hatta icindekide 2si bir aradam :D bardagimin durdugu yerde ewimin en degerli kosesi ahahahaahsns
(932 puan) tarafından
Ahahahags nolmus bacim para werip aldim hee saka saka bee esya alirken hedayee werdiler kiz ondan cok kiymetli :D
(932 puan) tarafından
Senin warsa sende atta gorek ciwciwim kiskanma yaniii :)))))
(44,603 puan) tarafından
Valla ilk parke sandım dedim parkeye koyup icmiyodur masadir dedim:D
(932 puan) tarafından
Ahahaah uzuledum kiz masa ay nasil parkeye benzetersin okadarmi cirkin ay ::( ayrica walla bana gelirlerse parkeyede koyar icerim :D
(44,603 puan) tarafından
Ama gorunmuyo pek masa olduğu belli değil sende kahveyi az cekeydin masayi en çok gostereydin ya:D
0 oy
(1,077 puan) tarafından
Saygi duyuyorum. Aksine bana da yemek vs paylasmaj gorgusuzce geliyor ))
0 oy
tarafından
Bence burasi kimsenin sosyal medyasi degil insanlar normalde soramadiklari sorulari soruyor anlatamadiklarini anlatiyor paylasamadiklarini paylasiyor. Ha bende atmam o ayri. Dün biride 110 binlik altinlarini paylasti. Bi baktim eski postuna cocugunun ameliyat parasi icin avon satiyorum alan olir mu demis. Yani burasi tuhaf bi yer. Ben bunu soyleyince bir iki aciklama yapti sonra sildi tamamen
(1,950 puan) tarafından
O kadar mi ya yuh artık ben cok giremiyorum buraya. Altin ne alaka yani.
tarafından
Biri demiski şu kolyeyi alayim onun attigi 30 binlik buda boyle kocaaaaaman birsey atmis asiret geliniyim vs babam aldi demis. Abim galerici ama ehliyetim yyok demis. Bende dedim ailen cocugunun ameliyatina niye yardim etmedi ? Amaaan iste oyle yani
(1,950 puan) tarafından
Kıskandırmak aile de huzursuzluk çıkarmak bu resmen. Onu gören kadın kocasına hesap soruyordur onun var benim yok diye. Hey allahim Allah akil fikir vere.
tarafından
Tavuk kaza bakmış gtu yırtılmış. Her ailenin durumu farklidir. Mesela benim alacak gucum var ama ben takıya tukuya asla para vermem. Burda mesele ya avonculuk olayi gercek maddiyati yok o altin sahte ve senaryo yaziyor. Ya altin gercek cocugumun ameliyati diye duygu somurusu yaparak para kazaniyor
(1,950 puan) tarafından
Hahaha söze bayildim. Doğru diyosun
0 oy
(454 puan) tarafından
Şiddete uğrayan kaynanadan dert yananlar hasta olmuş bebeklere uzulmektense ev paylaşılsın canım boşver 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 449 göst.
25 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 291 göst.
19 Şubat 2024 Aile kategorisinde Meldaaaaa (304 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 949 göst.
15 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Gamzeli00022 (287 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 397 göst.