0 oy
647 göst.
Aile kategorisinde (36 puan) tarafından

Kızlar, merhaba:angel:

Hamile olduğunuzu eşinize ve ya ailenize nasıl söylediniz? Ne gibi bir sürpriz yapılabilir acaba?)<3

32 Cevaplar

0 oy
(4,067 puan) tarafından
Sabh kalktım test yaptım baktım çift çizgi zaten denedik baklm olck mı acba dye oda oldu valla :) Gttim yatak odasına aşkm kalk hamileyim kan vermeye gidelim dedim benmkinden şok cevap uyanınca konuşuruz neee şaka mı yapıyorsun hamileyim diyorm tamm aşkm tebrik ederim gce uyumdm az uyuym ondan sonra gidrz dedi :) adm uykuya düşkn napim doğum zamnı suyum sızyo kalk doktra gidelim diyorum tamm 1 saat uyuyım ondan sonra gideriz dedi :) dediği gibi de uyudu zaten hastnye gidince suni sancı faln doğrdum geldik :) 
(2,481 puan) tarafından
Benimki de ben dogururken uyumuş dışarıda annem hâlâ anlatıp şaşırır uykusuna zeval getirmedi diye :)
(4,067 puan) tarafından
Ay o konuda hakkını yemiyim hastanede çok ağlamış bna bişey olrsa dye kıyamam çk duygusaldır zaten sürekli hastanede dolanmış durmş acba pencerelerden görebilir iyim dye :) halbuki görntlüde arıyodm ama yetmemiş demkki çk uğraşmış :(
-Reklam-
0 oy
(119,287 puan) tarafından
okuyup gitcem ☺
0 oy
(10,877 puan) tarafından
Bizim oyle cokta romantik vs olmadı acıkcası. İlk bebeğim de idsaya girmiştik ben hissediyorum demiştim hakkatende gebeymişim beraber almıstım testi kapıda bekliyordu ben görünce içeride 2 cizgiyi ben sok artık ne kadar olduysa askım ne oldu diye kapıya vuruyor. O aralar kutsal damacana vardı =) abi noldu abi noldu, gelde bak asım an.a. Oldu diyordu hah durum tam oyle oldu=) ikinciyi allahın cezası kopek o kadar bagırdı ki nasıl gebe kaldın diye günlerce aglamıstım ki o bebegim öldü karnımda 3.5 aylıkken. Ondan da bir 4 sene sonra ogluma gebe kalmışım korunurken. Hastaydım Dr ilac verdi ama uyarmadı bu ilaç hapın etkisini bitirir diye hiç ummazdım. Adetim geceli 2. Ay olmustu neden bilmiyorum hiç aklıma gelmedi birde zaten ayrılıyorduk ayrılma kararı vermiştik 3 hafta önce. Aradım gebeyim dedim Dr gittik cocuk 8 haftalık. Oyşe işte. Cokta romantik olmadı bizimki =) 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Msj attım sürpriz falan sevmem ben
0 oy
tarafından
Aradım naber koca ben hamileyim dedim
0 oy
(12,513 puan) tarafından

İlk kızımda o bana söyledi hamile olduğumu ahahha:D 

(36 puan) tarafından
Kan testiyle mi ögrenmistiniz?)
0 oy
(964 puan) tarafından
Emzik alip hediye paketi yapmistim
0 oy
(149 puan) tarafından

İkisinde de test yapmadan önce biliyorduk. O zaman sürpriz olmadı hiç ama ikinci tam emin değildi annemlerdeydm test yaptım söylemedim. Kaldığım süre zarfında sordu söylemedim testi görsün demiştim ama hiç heyecan yoktu :ermm:

0 oy
tarafından
Hastanenin önünde bekliyordu haberi koşa koşa geldim baba oluyorsun dedim
(36 puan) tarafından
Guzel fikir :))
0 oy
(74 puan) tarafından
Bebek patiği alıp yanına gebelik testini koymuştum :) 
(36 puan) tarafından
Ben de boyle yapmayi dusunuyorum :)
0 oy
tarafından
Ikımızde arabada ogrendık sok olduk o bana baktı hamılesın dedı ben ona , ınanmadım dalga gecme lan dedım epeydır beklıyoduk :) sonra doktorun yanına kosa kosa gıttım geldım ve ıkımızde eve gelene kadr agladık :( rabbim  dıleyen ısteyen herkeze bu duyguyu tattırsın ınsallah evlat cok guzel bısy ♥️♥️
(36 puan) tarafından
Cok duygusal anlar yaa :))
tarafından
Muhtesem kıymetini bilene :)
0 oy
tarafından

Biz yillarca tedavi aldik. Bir kac ara verelim tedaviye falan dedik. Usdunden bir kac ay geçdi bi test yapayim dedim bi bakdim iki çizgi kimseye sòylemedim.aksam kocam onumizdeki ay bi doktor var ona gidelim dedi bende gerek yok, neden diyince zaten  hamileyim dedim:D Tabi inanmadi şaka yapiyorum sandi

(36 puan) tarafından
:)) nasip işte :)

İlgili sorular

0 oy
42 cevap 476 göst.
0 oy
27 cevap 390 göst.
25 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Deniz Ege (580 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 178 göst.
0 oy
2 cevap 225 göst.