0 oy
87 göst.
Aile kategorisinde (205 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Ya aklımda fikrimde yok düşünmüyorumkine bilinç altıma yerslesmite görüyorum diye ama durduk yere 1 haftadır ya doğum yapmışım ya doğuruyorum ya 3 aylık hamileymiş yada emziriyorum sürekli hepside kız bebek görüyorum çok garip ;) haftadır günlük görüyorum neden acaba çok şaşkınım:O çünkü ilk defa bukadar pes pese aynı rüyalari görüyorum :angel:

Bu arada 2tane oğlum var biri 4 diğeri 1 buçuk yaşında  

1 cevap

0 oy
(1,661 puan) tarafından
Korunmuyirmusun?
(205 puan) tarafından
Ewt spiral im. Var cnm ve adet oluyordum 10 gündür dha bugün bitti zaten oyuzden hamile kaldım dan şüphe etmiyorum diyecem ama rüyamda hamileykende adet görüyorum muşum :))
(1,661 puan) tarafından
Adetini bekle çıkar ortaya spirallede bazen hamile kalımıyormuş yani kayma falan oluyorsa
(205 puan) tarafından
Ewt daha önce kaymayı yaşadım zaten biliyorum üstelik Bn spiral de yoğun kanama yaşıyorum hamile olduğumu sanmıyorum dün bitti adeti işte yıkadım falan ve bu gece yine rüya gördüm hamileymişm 3 aylık ama Bn adet oluyormusum ve korkmaya başladım yaa insalah hamile kalmam istemiyorum çünkü artık daha çocuklarıma küçük eşimle sorunlarım var yaparsan Biz bosaniriz o derece sorunluyuz oyuzden istemiyorum yaa insallh hamile kalmam
(1,661 puan) tarafından
Allah gönlünce versin kuzum inşAllah
(205 puan) tarafından
Amin inşallah sağol canım
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 70 göst.
20 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 112 göst.
5 Eylül 2023 Aile kategorisinde Sengul81 (684 puan) tarafından soruldu