0 oy
277 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Esim dun yolda bulmus yavru daha.eve getrdi kizim cok seviyir birazcikda korkuyor ayagina falan deyince 

Evimiz bahceli ev.bahcede duruyor ekmeyi suyu veriyorum bu gun yikadim pireler vardi ustunde yikadim kurutdum bahceye biraktim yine.geldiyinde nasil acdi ekmeyi nasil yiyordu bi gorseniz .yikadimda gordum kemikleri elime batiyordu kucucuk zayiflamisda

image

11 Cevaplar

0 oy
(119,001 puan) tarafından
yaa gorunce annesi napti acaba diye dusundum 
tarafından
Kovuyolar işte benim halamın kedisi vardı doğurdultan bir süre sonra kovuyodu yavrularını hatta yavrular gitmek istemeyince tokat atıyordu onlara :) :)
tarafından
Ay dovuyormuydu :)))))) cok guldum buna
(119,001 puan) tarafından
enteresan valla ☺
tarafından
Aynen o tokat atışını hiç unutmam kedilerin yapısında var biraz emzirdikten sonra bakmaz yavrusuna eee boşuna dememişler kediler nankördür diye :)
tarafından
Nankörlük değil o. Bi şekilde yavrularını hayata hazirlamaya çalısıyorlar doğaları gereği yapması gerekeni yapıyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ay yerim ya  
tarafından
:)))))
0 oy
tarafından

Şunun güzelliği masumluğu Rabbim her bir hücresini nasılda da yaratmış 

tarafından
Aynen kuzum
0 oy
(3,457 puan) tarafından

Ah çok tatlı dışarıda her kedi gördüğümde peşinden koşarım sevmek için bekarken vardı kedim babamin evinde şu an çok özledim onu çok sevimliler maşallah bunadaaa<3

tarafından
Ama piresi olmasina uzuldum.yoksa evde azcik  izin verirdim gezmesine
0 oy
tarafından
Canım daha yavru ya direk süt felan verme sulandir ver mecbur kalırsan sürekli de ekmek verme kabız oluyolar daha çok minikmiş canım benim ya :)
tarafından
Tamam kuzum
0 oy
(44,604 puan) tarafından
Oyy çok tatlis 
tarafından
Evet kuzum
0 oy
tarafından

Acaba annesi aramış mıdır ya:angel:cok tatlı maşallah:)

0 oy
(579 puan) tarafından

Bizimde pisimiz vardi bende kızımın bebek arabasindaydi annesi bırakmış gitmiş bende eve aldım ama hafta sonuna denk gelmişti kendim sirigayla besledim kaka yaptırdım çişini yaptırdım ama 3 gün yaşadı 1 gün daha dursaydi veterinere goturcektim ne kadar ağlamıştım yaa

imagealdim

tarafından
Neden olduki dogardomazmi birakmis.yani biraz daha buyue benziyor
(579 puan) tarafından
Yok canım doğar doğmaz değilde en az 1 aylık falan var bu kedi kendi bebek arabasına cikamazdi ama yüksek bebek arabamız bırakmış gitmiş bende 1 gün bekledim belki annesi gelir diye beslemeye ama gelmedi hiç bende eve aldım işte 3 gün yaşadı sonra öldü :(:( gece 2 de
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Hemen bi veterinere götürüp asilarini yaptırın 

Kız çocuklarına bulaşan bi hastalık oluyormuş kedilerde geçen yıl arkadaşım sokak kedisi aldı eve veteriner söylemiş aşısını yapmış
tarafından
Kedilerde hastalık olacak ve kız cocuklarini seçecek öyle mi? O veteriner emin mi diplomali olduğuna? Böyle bir şey ne duydum ne gördüm. Yıllarca kedi besledik veterinere de gittik geldik ama böyle bir cümle duymadık.
(375 puan) tarafından
Al benden de o kadar. İlk defa duydum resmen sallamış.
0 oy
(22,072 puan) tarafından
Coook tatlı keske benim olsa
0 oy
tarafından

Bizim de kedi var. 3 gündür gelmiyo eve. terketti bizi sitenin bahcesinde kalıyor bizi görünce kaciyo tutup eve koyacaklar diye  :) bebek olunca tuhaflasti biraz. 5 senedir birlikteydik cok seviyorum kedileri 

tarafından
Kiskanmis bebeyi her halde :)))))
tarafından
Galiba kıskandi

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 152 göst.
4 Kasım 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 212 göst.
23 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Emine S (15,789 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 536 göst.
28 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde ❤ Ecem Lina'm❤ (3,522 puan) tarafından soruldu

377,326 soru

11,291,892 cevap

34,710 kullanıcı

...