+1 oy
292 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (67 puan) tarafından
3 sene olacak tatil yapmıyorum.  Geçen sene pandemiden dolayi .ondan önceki sene paramız yoktu . Bu sene de hala korona var bulaşır mi ki , riskli mi ki ?? Diye düşünmekten kendimi alamiyorum . 2kizim var biri 11 aylik biri 4.5yasinda.buyuk kizim tv de görüyor, kreste arkadaşları gidiyormuş denize , biz de gidelim diyor çocuktur ne anlar diyorum ama bi yanım da git eğlensin cocuk diyor . Esim yanaşmıyor sebebi de gecen sene annesini covidden kaybetti haliyle korkuyor bize de bisey olur diye . Ben de ısrar etmiyorum ama hepimizin tatile ihtiyacı var .sessiz sakin bi yer bulsak deniz kenarı, cok kalabalik olmayan olur mu ki ?? Cevremdeki herkes yapmis planini.Siz olsanız napardiniz? Esinizi ikna eder miydiniz ?? Yoksa seneye daha guvenli bir tatil mi yapardiniz ?? Ve de siz gidiyor musunuz? 

21 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende kış tatili var 
(67 puan) tarafından
Deniz istiyor ya benim kiz
tarafından
2 gece 3 gunluk bı yer ayarlayabilirsiniz sizi de kasmaz çocuklarında hevesi gider
(67 puan) tarafından
Sessiz sakin bir yer olabilir . Antalya filan tiklim tiklim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kac gün ve bütce nedir? 
(67 puan) tarafından
Onemli olan hala korona varken gitmeli miyim ? Karar versem gunu de bütçeyi de ayarlicam . Once bunda netlessem
tarafından
Biz denize yakin ev tuttuk sahil sakin insanlarla mesafe oluyor o yuzden sordum.
(67 puan) tarafından
Nerden , kac gun ne kadar ? Degerlendirebilirim
tarafından
Olimpos 3 gece 2700 tl ama tuttugumuz evde 2 aile kalabilir o yuzden biriyle giderseniz masraf azalabilir
(67 puan) tarafından
Neresi ? Detay verebilir misin ? Araştırırim belki
0 oy
(2,257 puan) tarafından
Valla canim eşime kalsa gideceğiz ama hem gebelik var hem vaka sayısı hala yüksek, o yüzden evde kalmayı tercih ederim kesinlikle 
(67 puan) tarafından
Anladim sağol. Ben çocuğa kiyamiyorum ya
(2,257 puan) tarafından
Karar sizin kuuzm, seneye hayat normale dönerse o zman insllah gideriz
0 oy
tarafından
Kızlara şişme havuz al cnm.o da iş görür.mutlu olurlar.
(67 puan) tarafından
Gitme diyosun yani . Var şişme havuz
tarafından
Yani cnm otel falan önermem hiç ama arabanızla bir sahil kenarına günü birlik gezi de yapabilirsiniz.biz egedeyizz hep öyle yaparız.ya da müstakil ev kirayin.oteller güvenli değil bence.
0 oy
(119,326 puan) tarafından
gecen yazda gittim bu yazda gitcem valla cok bunaldim 
tarafından
Sevda sanırım sen almancısın almancılar duramaz tatilsiz :D
Cunku burda insan bunaliyo gri bi hava bi an once kendimizi tr atmak istiyoz
(195 puan) tarafından
Türkiye deki oteller size daha uyguna geliyor galiba euro üzerinden
Valla uygun bayagi
tarafından
Uyguna geliyor ablamlar hollanda da aynı otele gidiyoruz biz 6200 verdik 14 taksit yaptık onlara 600 euro maşallah ablamın restoranı var bir günde kazanıyo o parayı
0 oy
(22,070 puan) tarafından
He kiz fransaya neyim gidecez
(67 puan) tarafından
Iyi tatiller o zman
0 oy
tarafından
Ayvalikta yaasiyorum baksan tatil beldesi ama yapıyor muyum sor hayır..haftada bir gidersek oğlumu götürüyorum eşim izin olduğunda ..onun dışında hep evdeyiz
0 oy
(2,130 puan) tarafından
Cicuklar istiyo desen ozeniyolar falan ...

Valla ben sahile gtmeye üseniyorum deniz falan hic canim istemiyor aliskin olmadigimdan zaten tatil yeri burasi sahil denizler kalabalik balkona cikip denizi gormek hava almak yetiyo :)
0 oy
tarafından
Dikkat edersen bişey olmaz. Geçen senede gittim 3 ay ve 4 yaş çocukla. Bu senede tatil yerindeyim. Gitmeye devam ediyorum. Güzel bir otel bulursan neden olmasın. Çocuklarında ihtiyacı var eğlenirler.
0 oy
tarafından
Geçen sene Ekim'de yaptım canım Alanya'da bi otele gittim. Eşinin korkusunu anlıyorum ama zaten şurada 1 2 aya maskeler atılacak herkes aşılanmış olcak yani normale döncek hayat gidebilirsiniz. Hem kesnlkle 5 yıldızlı otele gidin 2 çocuk ücretsiz herşey dahil bi tatil yapın mis gibi. Alanya raymar otel tavsiye ederim aqua parkı çocuklar için mükemmel
0 oy
tarafından

Para mı var :ermm: 

Bu koronada işsiz kalanlardan biri de benim eşim oldu . Şuan çalışıyor ama borç çok kendisi benden çok istiyor ama gidemiyoruz :( bı de ilk yılımız ilk tatilimiz olacaktı 

0 oy
tarafından
Geçen yaz da gittim kızım 4 yaşındaydı. 

Bu yaz da gidicem 6 aylık bebeğim 5 yaşında kızımla. 

Ben gezmezsem bunalirim sağa sola salça olurum ☺️☺️
0 oy
(324 puan) tarafından
Canım sakin Bi yer istiyorsan Balıkesir sahillerini öneririm sarımsaklı altınoluk akçay diğer yerlere göre sakince çok güzel 
0 oy
(1,621 puan) tarafından

Sorma bizde arada bodrum a gidip geliyoz işte eğlenceli oluyor :D(apartman bodrumu) şaka bi yana bende çok istiyom da yine kalacak kesin :( küçük bebik var 

(1,621 puan) tarafından
Yalniz 3 sene önce bungalov a gitmiştik mersin de çok sakindi ev gibi kahvaltıyı yemeği kendimiz yaptık denize girdik çıktık parmakla sayılır insan vardi
0 oy
tarafından
Ablamlar deniz kenarında yaşıyor memlekete gitmişken bi 5 10 gün onlara uğrayıp ayağımı denize sokarım 
0 oy
tarafından
Keşke bende gidebilsem
0 oy
(13,014 puan) tarafından
Hangi sehirdwsin bilmiyorum ama Balıkesir tarafları gidebilirsin uygun oluyor 
0 oy
(601 puan) tarafından

benim dogum var agustos basina tatil zorrrrr yolculuk zorrr :(

0 oy
(57 puan) tarafından
Ben geçen sene korona olmasına rağmen gittim 8aylkkti bebeğim balıkesir altınoluk sessiz sakin denizi bile kalabalık değil suyu tertemiz ve oksijen açısından dünyada 2.yer babaanm annem hala orda oksijen olduğu için diyolar istanbulun pis havasına mı gelcez diye çocuğum erken doğmuştu ciğerleri oksijen sayesinde gelişti 
0 oy
(10,925 puan) tarafından
Biz covid olduk ve sozde hafif atlattık. Cok fena bir hastalık Kı kocanın korkması cok normal. Ama cok kohne bir koya günübirlik araba ile gidilebilir

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 68 göst.
26 Mart 2024 Tatil-Seyehat kategorisinde Nanay (71 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 67 göst.
13 Şubat 2024 Tatil-Seyehat kategorisinde Aysegul&20 (3,409 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 243 göst.
12 Şubat 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde nazarel (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 276 göst.
10 Mart 2023 Aile kategorisinde yagmurzamani (262 puan) tarafından soruldu

379,877 soru

11,371,785 cevap

34,854 kullanıcı

...