0 oy
862 göst.
Diğer kategorisinde (184 puan) tarafından
ev süpürülcek camlar silincek bulasiklar yikancak camasirlar katlncak vilada yapılacak tuvalet banyo yikanacak ve yemek yapilacak ha bide evin tozu alincak vakit kalirsada balkonu yikicam :(( hic yapasim gelmiyor 2 3 gundur.. cok bunaldim sizdede durumlar aynimi ya:((

29 Cevaplar

0 oy
(868 puan) tarafından
her gün düzenli yapıyorum böylece iş birikmiyor benim gözümde de büyümemiş oluyor her gub az işim oluyor

bir gün aksatsam ertesi gün cok Zor oluyor
-Reklam-
0 oy
(572 puan) tarafından
Tlc de temizlik bagimlilari var onu izliyorum youtubedan istek geliyor sende dene bence 
0 oy
(1,929 puan) tarafından

Yaptınmı temizliği canım :D benimde banyo bekliyor gelde temizle diye oraya uğricammm

0 oy
(1,287 puan) tarafından
Evet canım o yüzden bebek uyanmadan yapıyorum 2 saatte ertesi gün yapmıyorum evi temiz tutmaya çalışıyorum hemde dinlenmiş oluyorum ikide büyük kızım var 8 10 yaşlarındalar 
0 oy
(2,257 puan) tarafından
2 gündür bende öyleyim 31 haftalik hamileyim cidden 30.haftadan sonra insan yerinden kalkmıyor ya:(aşıp olursa yarın sil süpür yapacağım 
0 oy
tarafından
Sabah erken kalkarsam eger enerjim yuksek oluyordu kahvalti yapip aciyodum serdar ortac basliyodum temizlige oglene kadar bitiyodu. Simdi erken dogum riskim var yatiyorum :D
0 oy
(261 puan) tarafından
Ben günlere bölerek yapıyorum canim hamile olunca zor oluyor diğer türlü lavaboya girince hemen çıkmadan çamaşır suyunuda döküp lavaboyu filan oyle hallediyorum benim camlar da duruyor da yazi çıkarsın kışa silerim Insallah :)
0 oy
tarafından
Bende bu aralar öyleyim ya ev işi eziyet gibi geliyor.Normalde aşkla yapardım oysa:-(
0 oy
(758 puan) tarafından
Ben temizlik yaptıkça mutlu oluyorum her gün aynı işler iki de çocuk var biri 18 biri 3 aylık. Kocam polis gelip gittiği saat belli değil. Yemek her zaman üç çeşit olacak evde canım sıkılıyo napim vuruyom kendimi işlere 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 350 göst.
26 Mart 2021 Diğer kategorisinde Prensesim56 (148 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 393 göst.
16 Nisan 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 165 göst.
23 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Erceyl (379 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 173 göst.