0 oy
124 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (292 puan) tarafından
Selamın aleyküm arkadaşlar. Allah'ın izniyle salı günü 12 saatlik yolculuk yapacaz bilen vardır belki adana pozntı yolunda çok fazla basınçtan dolayı kulaklarımız tıkanıyor. Kızım 10 aylıkken yolculuğa çıktık basınçtan mı korkudan mı bilemedim çok ağladı öğürdü ateşi çıktı ilk yeni doğmuş gibi ağladı uyuttum durdu. Şimdi 15 aylıkyola çıkacak metpamid ilaç aldım belki bulandı midesi ondan ağladı falan diye bu ilaç sadece bulantı için mi uykuda yapar mı ben uyusun istiyorum gidene kadar yolculuk iyi geçsin bide nasıl kullandınız

5 Cevaplar

0 oy
(594 puan) tarafından
Bebeklerde içebiliyormuymjs o ilacı
(292 puan) tarafından
Bilmem ki araba tutması için doktor önermiş
-Reklam-
0 oy
tarafından
Dun bi arakadasa daha demistim metpamidin yan etkisi var gozlerde bulaniklasma ve bazi cocuklarda sersemlik yapiyo bilgin olsun 
(292 puan) tarafından
Ben açıkçası byolda uyusun diye vermek istedim kendimi geçtim perişan oluyor yolda yoksa hiç taraf değilim bu ilaçlara
tarafından
Ne diyim yavru insallah rahat gecer
(292 puan) tarafından
İnşallah valla korkudan uykum kaçıyor
0 oy
tarafından
Göbek deliğine çarpraz şekilde yara bandı yapıştır :)
(292 puan) tarafından
O ne için
tarafından
Mide bulantısini engelliyor
(1,579 puan) tarafından
Gercekmi bu buyklerdede mide bulantısni engellermi
tarafından
Evet herkes için geçerli. Ama %80 etkili oluyormuş. Herkeste aynı etkiyi göstermeyebilir. Denemekten zarar gelmez :)
(1,579 puan) tarafından
Yola çıkarken bende deniyim ozaman
0 oy
(679 puan) tarafından
Bebekler iciyormu onu daha normalde migdeye iyi geliyor ama kizina verebilirmisin bilmiyorum
(292 puan) tarafından
Şurup vermiş
(679 puan) tarafından
Doktor verdiyse olur o zaman
0 oy
(1,579 puan) tarafından
Hepsini sakın verme çeyrek olcak şekilde kes suya karıştırıp öyle ver faydası var evet ama fazlasi çok aşırı zarar bak zehirlersinn çocuğu çok dikkatli ver ve sadce bikere bu şekilde vermen yeterli uykuda yapiyo ama sen o dedgn yere yaklaşmadan bir saat önce ver onu ben metpamit den zehirlenmstm 
(292 puan) tarafından
Kız bebek. İçin şurup hap değil
(1,579 puan) tarafından
Hee ozaman doktorun verdiği ölçüde verirsin uyku yapar ama . Hap sandım ya

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 44 göst.
22 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Cocuklu-anne1 (215 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 71 göst.
20 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Humaninannesi (1,096 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 51 göst.
14 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (893 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 195 göst.
9 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu

380,248 soru

11,384,488 cevap

34,884 kullanıcı

...