+1 oy
446 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar pandemiden dolayı misafir kabul etmiyorum 1  derece yakınlarımız hariç annem kaynanam filan hariç kişileri eve kabul etmiyorum ama komşular laf ediyor yeni hamileyim ve virüs var diye korkuyorum sizde  böyle kabul etmememezlik yapıyor musunuz

25 Cevaplar

0 oy
tarafından
Biz de pek bi yere gidip gelmiyoruz zaten ama gelelim diyene de hayır demedik pek
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende çok tedirginim çok çok dikkat ederim herkes kızar bana. Ama bende artık şuna inanıyorum ne kadar kaçarsan kaç olacağın varsa oluyorsun salgın başından beri evden çıkmayan bir sürü tanıdığım kovid geçirdi bende artık çok çok takmıyorum yani yine dikkat ediyorum ama eskisi gibi eve almamazlık yapmıyorum
0 oy
(5,949 puan) tarafından
İlk  başlarda  ne gittim ne de kabul  etmiştim  şimdi  saldım  Walla  millet  tatil  planları  yapıyor  bende  ewde  tıkılamam zaten  iki tanıdığım  var burda  o da eşimin  iş arkadaşları  onlarda  olsa  zaten  bizede  geçer  
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Valla bende hamileyken doğumdan sonra kimseyi kabul etmedim ama 1 aydır saldım artık millet cirit atıyor tatillere gidiyor 4 duvar arasında pskilojim bozuldu artık 
0 oy
(2,983 puan) tarafından
Pandemi de doğurdum. Ilk bi aileler gördü. Ondan sonra kimseyi almadim. Kimseye de gitmedim.1 yasinda oğlum.  Laf eden oluyor ailelerde dahil. Ama baktim laf edenlerin hepsi korona oldu. Babam hastaneler de yatti akillari baslarina geldi. Bir cocuk sendemi var diye Laf eden olursa da diyorum ki evet bitanecik cocugum var o bana emanet bende en iyi sekilde korumakla mükellefim diyorum cevap veremiyorlar. Arkamdan laf oldugu kesin ama umrumda degil yuzume laf eden de agzinin payini aliyor

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 1,141 göst.
28 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Minigimm (1,793 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 184 göst.
18 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 517 göst.
15 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Kafanereyebizoraya (131 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 312 göst.
2 Kasım 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Tugba3101 (1,322 puan) tarafından soruldu

384,561 soru

11,503,923 cevap

35,156 kullanıcı

...