+1 oy
444 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar pandemiden dolayı misafir kabul etmiyorum 1  derece yakınlarımız hariç annem kaynanam filan hariç kişileri eve kabul etmiyorum ama komşular laf ediyor yeni hamileyim ve virüs var diye korkuyorum sizde  böyle kabul etmememezlik yapıyor musunuz

25 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Yok valla artik saldim anasini satim korona gelmesse hatrim kalir 
(12,497 puan) tarafından
Ahahaa Allah cezanı vermesin ya ;))
tarafından
Aman napim gı bi galdi gelmedik:)
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Şimdi linç ederler ama. En başından beri umursamadım.   Millet tatilde gö.t gö.te tatilde bulasmiyor. Eve misafir gelince bulaşıyor. Öylemi.  İnşallah. Bu oyunun da sonu gelir.    

Bana gelen oluyor yerine göre bizde gidiyoruz. 

0 oy
(2,330 puan) tarafından
Düşünen insan gelelim demez ztn şu dönemde .haa ben kendim çağırırım o başka tabi ama bende cahmgirmadim kimsede gekiyom demedi bende gitmedim  ortalık birazdaha yatisiin öyle artık .
0 oy
tarafından
Bende senin gibiyim ama nereye kadar da böyle devam edecek diye de düşünmek lazım çünkü biz sadece kendimizi kısıtlıyoruz insanlar tatillere bile başladılar
tarafından
Evet ama gelenlerde hep dedikodu pesinde
tarafından
Ayy dedikodu peşindeysen özellikle alma bırak açığını bulup konuşacaklarına bir şeyini bulamayıp konuşsunlar
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Aynısını bana komşum yaptı kabul edemem kusura bakmayın dedim.
tarafından
Ne dedi peki
(9,247 puan) tarafından
Ay ne olcak canım falan filan.benim.esim.asker bize bı bulasirsa koca tugay hastalanır kaç asker var orda kusura bakma dedim
tarafından
Ben de kapıdan  dedim kusura bakmayın ama yinede girdiler eve birşey olmaz dediler
(9,247 puan) tarafından
İşte o tipler yüzünden ben üç kişiyi koronadan kaybettim hiçte hakkımı helal etmiyorum dün eşimin kuzeni gelecez dedi yatacak yerim yok dedim gelmeyin dedim gelendelrde üç yetiskin iki çocuk kusura bakmasın kimse. Azıcık dişli olmak gerek zilim calsada açmam ben bakarım delikten komşuysa eğer
0 oy
tarafından
İki komşumla görüşüyoruz sadece 
0 oy
(4,068 puan) tarafından
Aynn öyle valla alınan darıln da Bi dha görüşmeye blir ben le sıkıntı değil hastalık zamnı başıma bela olmasnlr ailelermz harç kmse gremz evime ben milletn nereye gittiğini kmle görüştüğünü ne derce dikkat ettiğini blemm 
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Valla 1senedir bir Allahin kuluyla gorusmedim 2haftabonce buna son verdim annemi cagirdim geldi kaldiii ohh mis sonra da tatile gittim yine gitcem umrumda bile degil artik.O kadar evde oturmamiza ragmen esim aralik ayinda covid oldu ve her hafta test yaptirmalarina ragmen.Ust komsumun evi her gun ana baba gunu gezenler kapmiyor masallah
0 oy
(48,759 puan) tarafından
kimse gelmek istemiyo zaten bize
tarafından
En iyisi vallah keşke banada gelmeseler
0 oy
(1,772 puan) tarafından
Arkadaşım haftada 1 arıyor sana geliyorum bugün diye bahane üretmekten yoruldum o anlamadı bi türlü herkes salmış ama korkuyorum doğum yaptığım zaman korona olmuşum lohusa halimle bir de korona ağrısı çektim yaşayan bilir millete boş geliyor ama hala çekiniyorum kızım 9 aylık oldu onun için korkuyorum hadi bünyem sağlammış çok şükür atlattım ya bebeğime gecse belki bizim kadar şanslı olmayabilir alma kimseyi sen de canım korkutmak istemem ama arkadaşım 5 aylık hamileyken korona oldu çocuğu öldü karnında keseyi inceltmis suyu patladı Allahım korusun Rabbim sağ salim kavuştursun inşallah yavruna 
tarafından
Amin canım allah razı olsun . seninkinede allah uzun ömürler versin
(1,772 puan) tarafından
Amin inşallah Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Evet kimseyi eve almıyorum kaynanam kayinbanam annem babam eşimin kardeşleri benim kardeşlerim bu kadar 
0 oy
tarafından

Annem kaynanam ailemden yakın kişilere gidip geliyoruz onun dişinda komşu vs ne giderm ne kabul ederim valla ailemde dikkat ettiklerini bilidğim için yani yoksa onları da kabul etmezdim

Birde en sevmediğim şey komşuluk şansıma hep gelenlerde bi bakarım sülük gibi yapışır diğer arkadaşıyla küstüğü için ve beni de günahına ortak eder gıybet ede ede ki tepki verdiğim halde.Arama mesafe koyarım böyle insanlarla daha da muhattap olmam ama sonradan bakarım yerden yere vurduğu kişiyle can ciğer kuzu sarması olmuş bak yine sinir oldum az önce pencerede gördüm ikisi yanyanaydı:-D
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Ben de etmiyodum manyak bi komşum habire kimseyle görüşmüyoruz diye gelmek istiyodu kendi markette kocası fabrikada daha kimle görüşcekse 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Hic önem vermiyorum gelen gelsin gezen gezsin valla 
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Korona mi kaldi allah aşkına hic evden çıkmayan kisilere daha cok bulaştı bu virüs 
0 oy
(375 puan) tarafından
Hamileyken böyle g.öt gezdirenler yüzünden eşime mağazada iş yerinde bulaştı. Bana da tabiki. Öldüm öldüm dirildim. 1 yılı geçiyor ne misafir kabul ederim ne kendim giderim. Korona yok yeaa oyun yeaa diyen kimseye de hakkımı helal etmiyorum. İnsanlar kendi başına gelmeyince anlamayacak kadar bencil ve kötü kalpli. Çocuğumu çok görmek isteyen gelip camdan bakıyor. 
0 oy
(964 puan) tarafından
Ahahha akloma sey geldi kizzz burda bidi bana anneme gidicem diye baya oluyor korona var demisti halbuki arka sokagimdaydi ahahaah 
(964 puan) tarafından
Kavga etmistik yani
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Doğrusunu yapıyosun virüse inanmayanlar umursamayanları anlamıyorum virüs geçirdik annem babam ben entübe durumuna geldik neredeyse 10 gün hastanede kaldık 3 ay oldu hala solunum sıkıntısı çekiyorum 
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Bn de almiyorum ve gitmiyorum cnm..sadece anneme giderim bide kayinvalideme o kadar..
0 oy
tarafından
Şöyle soyleyimm kızim.oldu komşular bu konuda hassas  olduğumuzu  eve kimseyi alamadığımisi.bildikleri için gelmediler kapıdan hayırlı olsun dediler .kocam kardeşi geldi nisanlisyla İstanbul'dan kapıda oturduk içeri girmediler..

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 1,117 göst.
28 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Minigimm (1,723 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 177 göst.
18 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 516 göst.
15 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Kafanereyebizoraya (131 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 311 göst.
2 Kasım 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Tugba3101 (1,301 puan) tarafından soruldu

381,426 soru

11,419,230 cevap

34,975 kullanıcı

...