0 oy
210 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından
Merhabalar hanımlar ben yaklaşık 1 senedir evliyim ve çocuğum yok hiç korunmadım bundan yaklaşık 1 ay önce doktora gittim ultrosonla karıma baktı normal dedi ama bana klomen kullanıcaksın 2 ay boyunca adetin 2-3 günü başlayıp 5 gün içip bırakacaksın dedi kullandım da daha yeni ama internetten bakıyorum da kimine ilacı kullanıp gelin demişler bi bakalım yumurtalıklarına demişler çatlatma iğneside kimine vermiş bana hiç birşey demedi ne çatlatma iğnesi dedi ne de kontrole gel dedi ben anlamadım bana neden demedi bu klomen sadece tek başına mı yeterli olur mu ki siz nasıl kullanıp ne sonuçlar aldınız ki bana yardımcı olsanız iyi olur merak ediyorum..

4 Cevaplar

0 oy
(4,758 puan) tarafından
Ben bir ara kullandım canım o ilaç yumurtaları çatlatıyor kuzum yumurta çoğaltır bide sana demesi gerekirdi gel kontrole bakayım çatlamış mı diye kuzu 
-Reklam-
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Ben bi kutu kullandım. Bana da gel bakıcaz dedi. Gitmeme gerek kalmadı Rabbimin izniyle o ay ikizlerime  hamile kalmışım. Rabbim sana da hayırlı evlat nasip etsin 
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Ben iki kutu kullandım bir işe yaramadı. Birinci kutu bittiğinde gittim çok fazla yumurta oluşmuş ama bir türlü çatlayacak boyuta gelmemişti. Her kutu bittiğinde çağırdı beni
0 oy
(734 puan) tarafından
İlacı bilmiyorum ama Saraçoğlu nün soğan kürünü tavsiye ederim

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 138 göst.
0 oy
4 cevap 139 göst.
0 oy
0 cevap 33 göst.
0 oy
1 cevap 142 göst.
10 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Toprak Ana (574 puan) tarafından soruldu

378,425 soru

11,327,355 cevap

34,780 kullanıcı

...