0 oy
167 göst.
Diğer kategorisinde (964 puan) tarafından
Kizlar maksat size aslinda icimi dökmek nasil bi aileden kurtulmusum hem anlatayim hem bana hak verirsiniz zaten benim esimin 2 abisi var o kadar odunlar ki asla haksiz yere solemiyorum bunu yada dedikodu olsun diye görünenleri ve yapilanlari anlatiyorum ben evlendigim zaman iki yengesi beni hic cekemediler ben kiskanclik nedir bilmeuen bir insanim aslinda sadece haksizliga tahammul edemem benim ceyiz zamani bana davul tutuldi diye buyuk eltim kiskancligindan catladi zamaninda kendi ailesi bizde davul yoktur demis istememis beni bi sucum yok ama bana kara baktı hep ortanca yengesi cryizimde kavga cikartti onun kocasi kavgaci bi insandir zaten benim çeyizimde cok sevdigim bi ablanin ustune yurudu dovucekti saygisiz annesi yasinda halbuki neyse olanlar geçti düğün zamanim oldu alışveriş zmaani kaynanam yalan solemis kiz tarafi sizi istemiyo diye gelmediler onada bi kavga cikarttilar benim kaynanam kendini cok ezdirir neler yaparlar sesi cikmaz kina gecem gunu o kavgaci abisi arkada birini dövmüş ertedi gun düğünde polisle dalasmis oyle boype düğünden 2 gun once oglunun yaptigi 3 bileziği calarak bize kayboldu deyip ailemi dovceklerdi benim ailem olsun kizim sen kocanla mutlu ol dedilrr bisi yapmadilar hersey gecti biz evlendik uzakta oturuyoruz diye kaynanam hep ofladi pofladi iki oglu dibinde ya neyse biz ev alcaktik uzakta oturdugumuz yede bulamadik onlara yakin tasindik hep bizden gecindiler sesimi cikartnadim ilk bas ama baktim hep biz yakindayiz doye digerlerine degil hep bize soluyorlar esimle bu sever kavgalara geldik 1 kere ailesi yuzunden bosancaktik baristik yengeleri hep bi laf buyuk yengesi ile kavga ettim zaten namaz kiliyom duye laf ediyodu putperest sey ki valla oyle Allaha inanmiyo manya.k sonra ailesi yuzunden hic gecimimiz olmadi zorla yuruturken esimde beni aldati kizlar ben gercekten iyi dayanmisim yaa iyiki ayrildim verilmis sadakam varmis uzun oldu kusura bakmayin

3 Cevaplar

0 oy
(1,501 puan) tarafından
Balık baştan kokarmış yani ne diyim 
(964 puan) tarafından
Kiz sorma hep esimi seviyorum diye yaptim keske hic evlenmeseydim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Niyetim asla seni yargılamak değil bunları yazıp içini dökmüşsün tamam ama ayrılıp kurtulmuşsun en iyisi Allah'a havale et kendi hayatına bak inan bunları düşünmek sana yük 
(964 puan) tarafından
Kiz valla icimi doktum rahatladim valla Allaha havale ettim
0 oy
tarafından
Bu saatten sonra gecmise degil gelecege bak yavrum artik birak onlari hayatini yasa derinden bi oh cek sukur et 
(964 puan) tarafından
Aynen canim evladim babasiz buyumesin diye cekseydim kavgalarin icinde büyüyüp daha beter olcakti
tarafından
Tabiki suan saril evladina ve asla huzursuz etme aglama yanindada
(964 puan) tarafından
Yaninda aglamiyorum zaten iyiki olmus melegim
tarafından
İyi olmus tabi :)Allah huzurunu daim ettirsin canim
(964 puan) tarafından
Amin canim amin

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 119 göst.
25 Mart 2024 Aile kategorisinde 1prensesannessiii (3 puan) tarafından soruldu