0 oy
245 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (932 puan) tarafından
Kizlar bundan 2 hafta onceye kadar bi lokma yesem istifra ederdim cok ozur dilerim 35 haftalik olduk yani surekli ben açım hic doymuyorum yiyorum kalkiyorum ama 1 saat sonra açim gine ben cırılcam die korkuom ya :) ne yesem tok tutar kizlarrr 

8 Cevaplar

0 oy
(964 puan) tarafından
Ayni benn o kadar cok yerdim ki son donemlerde bebek büyüdükçe daha fazla acikiyo karninda da olsa yani tok tutan seylere netten bak bence simdi ne desek hamur isi falan onlar zararlu zaten ekmek falan 
(964 puan) tarafından
Iste bebek buyudukce sen daha cok acikiyosyn cunmu senden besleniyo sen su an iki kisilik yiyosun ;)
(932 puan) tarafından
Dogursaydik bi saglikla baska istedigim yok yaw :)
(964 puan) tarafından
Valla kiz doguruncada acsin cunku bu sefer emzirme var ama dikkat edersin ya
(932 puan) tarafından
Cok iyi moral oldun allah razi olsun bacim : D ahahaha ben emzirme donemini unutmustum yandim bn ya
(964 puan) tarafından
Ah biz kadinlar ne çektik be :d
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben hamile degilim gene doymuyorum bacim ben napam hadi sen iki calısın bide 
(932 puan) tarafından
Esimden uzunum simdi kiloda aldim ayyy uslesem uccak herif :)))))
tarafından
Ahahhaha manyak :)
(932 puan) tarafından
Ahaha cidden ama premature kocam benim o kucuk adamim : D
tarafından
Adamsa sorun yok yavrum :)
(932 puan) tarafından
Guzeldi adam ya bnm adamim yazik kiaymam ona aska geldim :D
0 oy
(44,603 puan) tarafından

Bende doymuyom :D

(932 puan) tarafından
Kac ayliksin cnm ama insan doymazmi ben oyle boyle acikmiom ya hep biseyler yemek istiom tatli tuzlu ayy suan bile cnm cekio :(
(44,603 puan) tarafından
Kız tövbe de hamile değilim bı kızım bı oglum var istemiyom ben  ama yinede doymuyom:D
(932 puan) tarafından
Demicem tibe tobe die :))))) benim 3 gebeligim sende kal nolmusss hahaah en azindan bebek war diye yiyom dersin :D
(44,603 puan) tarafından
Aman yok bacım almayım çocuk çok zor maddi olarak ta kızım ana okuluna başladı ne zormuş okul masraflida baya üçüncü bizi aşar rabbim olmayanlara versin
(932 puan) tarafından
Aminnn askim aminn. Cidden zor bakma bnde yapmazdim bnm herif cocuk hastasi
(44,603 puan) tarafından
Bizdede tam tersi ilk kızım oldu eşim asla istemedi bida benimki rahatlığa acayip.duskun kafa sesi kaldirmiyi 4 yaşında kadar ikinciye zor ikna ettim kızım 4 yaşındayken oğluma hamileydim bide oğlan olunca tabi şimdi sakın sakin bida çocuk deme bana diyo iki bile çok diyo:D
(932 puan) tarafından
Ahahah keske bnmkide oyle dese 6 hamileyim suan dahada 2 3 tane yapcaz dio adam "))
(44,603 puan) tarafından
6 ciyami hamilesinnnn
(932 puan) tarafından
Yani soyle bu 3 cu 2 tanede dusuk war. Esiminde bu benim 4 cu 3 tanede ilk esinden war toplam bizde 6 cocuk war bacim 2 3 tane daha istio ciddi anlamda adam hasta hasta
(44,603 puan) tarafından
Valla o bakıp dogurmiycak her cefayi biz çekiyoz insan yipraniyo artık doğur doğur nolcakki rabbim onlara can sağlı versin yeter yani büyüt sende rahat et
(932 puan) tarafından
Oyle daha rabbimin gucune gtmesin yeter baska istemiom. Kiz nolduysa hmn hamile kaliom ya bn onceden olmuodu simdi dokunsa  hamileyim cok iyi korunmam lazim
(44,603 puan) tarafından
Evet canım önlemini iyi al
0 oy
(2,049 puan) tarafından
hic deme ya 33 haftalik hamileyim 85 kilo oldum birde daha doguma kadar 100 e ulasirim heralde bende doymuyorum,her yemekte ekmek yemesem sanki doymicam gibi hep ekmekle yiyorum her ogunde 1 somuna yakin yiyorum afff yaaa napacam ben
(932 puan) tarafından
Kiz dur kilo deme uzuluyorum ama yiyormda bi yandan allahtan 2 haftadr boyleyim ya bastan boyle olsaydim. Ama suan birden icime canawar kacti sanki doymuo
(2,049 puan) tarafından
:)))) minik bir bebis var içimizde olur oyle insaallah dogumdan sonra veririz kilolari
(932 puan) tarafından
Minik bir bebis bukadar yiyor olaamazzz :) ins weririz cnm walla
0 oy
(10,827 puan) tarafından
Ben hep oyleyim hemde gebe de degilim şükür et şükürrrr=D
(932 puan) tarafından
Neyine edeyim yawrum sukur kurbanda gorseler beni okuz die keserler o hale geldim :D
(10,827 puan) tarafından
Kız Allah affetsin dedigim gibi 1 saate ir acıkıyorum birde gece wc kalksam Agzıma bir lokma atarım yine atarım ha
(932 puan) tarafından
Allahtan mutfak uzak gece yemem yok
(10,827 puan) tarafından
Kız ıcım rahat etmiyor atmazsam=D
(932 puan) tarafından
Hadi bakalim sonumuz nereye gidio gorelim bacim :)))
0 oy
(592 puan) tarafından
32 haftalığım bendede durumlar öyle catlayack gibi bile olsam ac hissediyorum o yuzden bolca karpuz tuketiyorum en azindan idrarla hemen atabiliyorum midem doysa gözüm doymuyor resmen :D
(932 puan) tarafından
Bisey dicem inanmican bacim orta boy karpuz aldim 3 gunde bitirdim tek basima :)))) cok yiyom cook
(592 puan) tarafından
Ben allahtan ekmek felan yemiyorum ay suana kadar sadece 4 kilo almisim o konuda rahatim ama doymakta bilmiyorum iste
0 oy
(2,130 puan) tarafından
Son haftalarda bebek kilo aliyor canim ama benimde istahim cok acilmisti 
(2,130 puan) tarafından
Allah senii napmasinn :) hadi yap da ye bakim
(932 puan) tarafından
Walla cnm ckti ya :))
(2,130 puan) tarafından
Ye ama yaramasin :) sifa olsun kilo olmasinnn
(932 puan) tarafından
Aldigim en guzel duaa aminnnn aminnnn aminnnn rabbim kabul etsin dert gorme sen emi
(2,130 puan) tarafından
Kiz gtte yap ye hadii :)  amin cumlemiz dert huzun gormeyelimmm
0 oy
(261 puan) tarafından
Tarhana corbasi içebilirsiniz 
(932 puan) tarafından
Cok sewerim ama tok tutarmiki ekmekle doymuom walla

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 129 göst.
2 Ekim 2023 Aile kategorisinde Ezgic 211 (208 puan) tarafından soruldu
0 oy