0 oy
120 göst.
Diğer kategorisinde (41 puan) tarafından
Bugün tuvalet eğitiminde ilk günümüz.Normalde günde iki kez büyük abdestini yapan çocuk bugün hiç yapmadı.2 veya 3 kez sadece küçük abdestini yaptı.Gerisini hep etrafa ve üstüne yaptı.Sizce bir haftaya alışır mi?

3 Cevaplar

0 oy
(4,284 puan) tarafından
Bununla alakalı postlar açtım profilime girip bakabilirsin istersen
(41 puan) tarafından
Canim kaç günde öğrendi peki ve sence büyük tuvaletini neden tutuyo.Bu korkutuyo işte beni .
(4,284 puan) tarafından
5 gunde ogrendi kizim da tuttu hergun 2 kere yapan çocuk 2 gün hiç yapmadi 24 saat boyunca 2 kere cis yapti cok da şu içmesine rağmen normal tedirgin olma 1 kere yapınca lazimliga devamı gelecek
-Reklam-
0 oy
(2,634 puan) tarafından
3 hafta olacak halen büyük tuvaletini yapamıyor maalesef ya gece taktığım beze yada pijamaya yapıyor 
(41 puan) tarafından
3 hafta mi:( Canim bu büyük abdesti keşke yapsaydı altına da yapsa razıyım.Boyle tutması korkutuyor beni
(2,634 puan) tarafından
Yapar inşallah canım her çocukta oluyor bu
0 oy
(48,270 puan) tarafından
insallah alisir ☺️☺️☺️ ne kadarkik
(41 puan) tarafından
İşte bende seneye geç olur diyorum.Cevremde herkes başka diyo.Bakalim.İnsallah alışır
(48,270 puan) tarafından
basla basla etiket al cok etkili oluyo bide alt acma ortusu aldim oturduğu yere koydum batmadi koltuklar
(41 puan) tarafından
Etiket nasil oluyo nerden bulabilirim.Zaten tuvalette suyla oynuyo ancak.Alaturka tuvalette başladım.Cunku kaynanam gilde alaturka tuvaleti var sadece.Ve ben lazimlik alırsam orda zorlanırım diye düşündüm.
(48,270 puan) tarafından
lazimlik gecen yil aldim ikisindende korkmustu tiksiniyroum ben ondan bu sene hic cikarmadim. stikir deniliyo ya yapışkan süslü onlardan şoktan oyuncak kutu aldım ödül olarak verdim
(41 puan) tarafından
Bende yarın bakiyim.Tesekkur ederim canım Çok yardımcı oldun

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 166 göst.
0 oy
3 cevap 60 göst.
8 Mart 2024 Aile kategorisinde Birbalannesi (12,447 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 85 göst.
24 Şubat 2024 Aile kategorisinde Hediye (4,832 puan) tarafından soruldu
0 oy