0 oy
234 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (535 puan) tarafından
Kızlar ağustos eylül gibi antalya mersin taraflarına gitmek istiyoruz cocukla memnun kaldığınız uygun fiyatlı oteller varmi netten bakiyorum hep uçmuş fiyatlar. Bunaldık iyice valla.

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Suanda hepsi kazik
(535 puan) tarafından
Öyle valla
-Reklam-
0 oy
(2,592 puan) tarafından

Antalyadayim canim etrafımızdaki herkes otelde çalışıyor ruslar gelince dahada uçacak hersey suanda herkes pusuda 8-)

(535 puan) tarafından
Ayy Vallami valla şimdi bile ucuk
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Limak limra var Antalya Kemer de çokta uygun
(6,203 puan) tarafından
Ben Gano excel firmasi calisani oldugum için ucretsiz tatil kazandimm o yuzden bir ucret odemedik.Fiyatlari sitesinde yaziyor ve hersey dahil.Bebekler icin bile ayriyeten yemek bolumu var.3ogun yemek veriliyor ve akliniza gelebilecek her turlu yemek var ev yemekleri de dahil.
(535 puan) tarafından
Otel çok güzel ama fiyat  pek uygun değil malesef
(6,203 puan) tarafından
Kaldiginiz gune gore ucret yukseliyor.2haftabonce dsha dusuktu fiyatlar
tarafından
Yani parayla gitsen çok tercih edilmeye bilir sonucta pahali normal butcelere göre saydiklariniz bütün ultra lüks hotel.icin geçerli alakart sistemiyle varsa daha bile güzel Antalya'daki çoğu hotel bebek dostu
(6,203 puan) tarafından
5yildizli oldugu icin pahali olmasi normal
0 oy
tarafından
Alanyada nehir apart var giyati cok uygundu bir bak cnm netten
(535 puan) tarafından
Apart degilde biraz daha otel istiyoruz herşey dahil konsept
tarafından
3 ogun yemek var cnm. Yemekleride guzeldi acik bufe tarzinda. Denuz yakin. Kucuk havuzu var. Uygun fiyatli istiyorsan daha uygunu yoktur bence
(535 puan) tarafından
Bi bakiyim o zmn
0 oy
(3,452 puan) tarafından
Antalya Kemer, daima biz otel çok güzel Aquapark da var 
(535 puan) tarafından
Simdi baktım otel çok güzel fiyatta fena değil ama herkes yemekler kötü demiş nasildi
(3,452 puan) tarafından
Biz pandemiden önce gitmiştik çok beğendik, yemeklerde çok aşırı çeşit var benim yediklerimin hepsi güzeldi yani, yorumlara göre bende önyargılı gitmiştim yemeklere karşı ama beğendim, eşimde begendi
(535 puan) tarafından
Otel bizimde hoşumuza gitti bakalım bi fiyat aldik belki rezervasyon yapariz eylül gibi snack bar filan var demi en çok hamburger pizza filan yeniyor tatilde bide çocuğa corba onemli
(3,452 puan) tarafından
O kadar çok çeşit var ki ben hiç hamburger pizza yemedim :) var tabi ama ben yemedim, snack bar var, çorba zaten bi kaç çeşit var
(535 puan) tarafından
Tamam teşekkür ederiz

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 112 göst.
30 Temmuz 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde Zuhalll (736 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 132 göst.
17 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Arya455 (175 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 55 göst.
2 Temmuz 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde Minemf (2,705 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 66 göst.
8 Temmuz 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde Yv (121 puan) tarafından soruldu

379,192 soru

11,350,891 cevap

34,820 kullanıcı

...