0 oy
344 göst.
Diğer kategorisinde (91 puan) tarafından

Arkadaşlar ben bu beşikten almayı düşünüyorum fakat kaç yaşa kadar bebek yatar bilen varmı bide kullanışlımı güzelmi sizce lütfen fikrinizi paylaşırsankz cok mutlu olurum benim icin önemli olan kaç yaşa kadar yatar o 

image

6 Cevaplar

0 oy
(6,053 puan) tarafından
Bi benzerini kullaniyorum civilden aldim gayet kullanisli canim
(91 puan) tarafından
Peki kaç yaşa kadar yata bilir seninki dahamı büyük yoksa kücükmü
(6,053 puan) tarafından
Kuzumm bi tik buyugu galiba oglum suan 22 aylik dur cekiyim atiyim istersen
(91 puan) tarafından
Olur cnm sana zahmet olmasa tabi :)
(6,053 puan) tarafından
Ne zahmeti canim atiyorum simdi☺
(91 puan) tarafından
Tm cnm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kızıma bunun benzerini almıştık canım altında dolabı çekmecesi vardı ek olarak. Benim kızım 8 aydan sonra yatmadı beşikte çok döndüğü için. Normalde 2-3 yaşına kadar yatabilir. Şimdi oğluma kullanacağım kısmetse.
(91 puan) tarafından
Bense aslında cekmeceli alıcakdım da cok eşyası oluyo hep parca  parca yerlere koymak istemiyorum diye ufak bi dolap alıcam bime geliyor bide böyle beşik alsam yeterlidir diye  düşündüm bilemiyorum kararsızım yatarmı kücük kalırmı beşik 1 yaşından sonra aklımda delice sorular ilk bebeiğim acemilik cok
0 oy
(6,053 puan) tarafından

image

bak canim boyle ☺
(9,948 puan) tarafından
Canim bunun parmakliklari sert tahta daha saglam yani. Senin attigin urunun kenar parmakliklari plastik. Çocuk ittirse kirilir yani o derece. Gormeden alma
(6,053 puan) tarafından
Olcusunu hic bilmiyorum canim ama hemen hemen ayni fiyata civilden aldim bakabilirsin ordan ewet oglusum icinde uyuyor☺☺
(91 puan) tarafından
Gidip bakıcam cnm sağol
(91 puan) tarafından
Sağol cnm bakıcam gidip bende
(6,053 puan) tarafından
Rica ederim cnim ☺
0 oy
tarafından
düzenlendi
Bu boyle eski usül beşik gibi sallaniyor boyle saga sola yatarak.cocuk icinde bi o koseye bi bu koseye yuvarlanir. Bide besik ucuz ama buna kenarlik yatak vs alacaksin ben sana hersey dahil düz zeminde sallanan kademeli anne yani ahşap beşik atayim bak benimki kndan ve uyku seti yatak vs de dahil cok memnunum. Bide bunun kenarlari plastik benim attigim ful ahşap
tarafından
Bu bi marka canim ocean home trendyolda var satiliyor kendi internet siteside var bakabilirsin
(91 puan) tarafından
Trendt yoldan bakdımda 1 tanesi 21 tl diyo pahalı geldi eşim almaz kızar valla normalde asla öyle şeylere kızmaz ne istersem alır pahalıda olsa ama şuan cok masraf yaptık ondan korkuyom kızar diye uyhun olsa hemen alırım başka yere bakayım ben en iyisi
tarafından
Canim ben 45 liraya set almostim marketlerede geliyor aktüeli takip et organizer cok iyi zibinlari pijamalari hepsi ayri ayri guzel kaliyor
(91 puan) tarafından
Evet onun için düzenli güzel olsun diye alıcam kesinlikle bime gelmişti gecen aylarda tam hatırlamıyorum keşke alsaymışım inşallah şu 1 ay icinde gelir tekrar
tarafından
Gelir gelir takip et
0 oy
tarafından
Kullanışlı ama salarken aşağıya ses gidiyor tak tak diye 
(91 puan) tarafından
Halının üstünde dursa genemi gidiyor
tarafından
Evet hem kayıyor hemde ses yapıyor
(91 puan) tarafından
O zaman baika modellere bakarım internetten olcak gibi değil zaten gözle görüp alırım artık napalım
tarafından
Evet böyle şeyler interneten alınmıyor ya
0 oy
tarafından
Çok küçük bunlar civilde gördüm ve şaşırdım almadim büyük sandım degilmis
(91 puan) tarafından
Bende bakıcam

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 378 göst.
2 Şubat 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy