0 oy
150 göst.
Diğer kategorisinde (74 puan) tarafından
Sabah kalktığımda karnım sertti ve ağrıyordu lavaboya çıktım geçti daha sonrasında bulaşık felan yıkadım çok fazla ayakta kalmadım bel ağrım hep var ama direkt bel ağrısı yanı normal olandan öğle yemeği hazırlarken 3 4 gündür kasığıma krmap giriyordu peş peşe 5 6 kez krmap girdi kitlesi geçti masaya oturduk belime çok farklı bir ağrı girdi sanki adet olursun da belinden aşağısı uyuşur direkt ağrı saplanır aynı öyle bebeğim birden çok hareketlendi başım döndü yemek yiyemeden uzandım  10 15 dk sonra uyumuşum uyandım Bi hafiflik vardı duş aldım sonra bel ağrım yine geldi toplandı bebeğim sanki karnım patlıcak gibi sürekli büyük tuvaletim gelip duruyor yediğimden desem her gün ne yersem aynıları farklı bir şeyde yemedim dün akşamdan beridir de ayaklarımın üzerine zor basıyorum aniden oluşan ödem lerim var bunlar doğum belirtisi mi 36 haftalık olucak yarın 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Haftan küçükmüş bi doktora görünsen iyi olur ama yalancı sancı bu sanki doğum sancısı düzenli olur 10 7 5 dk bir gelip gider aynı şekilde bebeğin sertleşmesi yani kasılma da düzenli olur 
(74 puan) tarafından
Eşimi uyandırıp gidicem cnm çok sağol teşekkür ederim yardımcı olduğun için
(74 puan) tarafından
Doğum hemen sonrası da mı oldu peki
tarafından
Rica ederim sağlıkla hayırla kucağına alırsın inşallah
tarafından
Sabah 7 gibi o kuyruk sokumu ağrısı başladı 11 45 de doğum oldu
(74 puan) tarafından
İki yanımda ağrım var gidicem şimdi
-Reklam-
0 oy
(1,770 puan) tarafından
Canım valla ne desek de bilemeyiz en iyisi bı doktora git öğren hem için rahat etmiş olur 
(74 puan) tarafından
Yarın gidicem ama sanki bugün doğurucam gibi bir his var içimde
(1,770 puan) tarafından
Vaktinde gelir inşallah minik baktın gecmiyo gece falan git canım ne olur ne olmaz
(74 puan) tarafından
Şimdi gidicem 2 dk olmadı lavaboya gideli yine geldi kramp var bacağımda felan
(1,770 puan) tarafından
Git canım git ne olur ne olmaz doğum belirtilerine benziyo belki acilman vardır anlamazsın bide
0 oy
tarafından
Herkes doğumda farklı belirtiler veriyor cnaim valla bir olmuyor haftan erken bir doktora git derim bende 36 da doğum yaptım erken doğum yapması çok zor
(74 puan) tarafından
Dr bana 36 haftayı gördükten sonra korkma demişti kilosu iyi felan diye mi dedi bilmiyorum 33. Haftada 2100 2200 Dü ciğer gelişimi nasıl bilmiyorum sadece ciğer gelişimi geri kalır diye korkuyorum
tarafından
Benim oğlum 36 haftalık doğdu 3100 doğdu ama inan kiloyla hiç bir alakası yok bir aylık oldu ama daha yeni yeni bebek gibi oldu emme refleksi yok denecek kadar azdı şimdi  temelli bıraktı sütümü sağıyorum ekstrada mama veriyorum sen tedbirini al inşallah asıl vaktini bekler de öyle doğar
0 oy
(6,204 puan) tarafından
2hafta arayla doktora gitmeniz gerekiyor normalde bi haataneye gidil,muayene olun
(74 puan) tarafından
Perşembe gidicektim ama kendi evime dönmek zorunda kaldım gidemedim zaten nst de 33. Haftada doğum sancılarım vardı serum felan aldım 3 4 gün bugün yine aynı sancılar var kasığım resmen uyuşuk
(6,204 puan) tarafından
Mutlaka bi acile gidin.Bazi gebeler sanciyi cok fazla hissetmez
0 oy
(747 puan) tarafından
Canım ben 39 haftadayım bütüm saydıkların 1 haftadır yaşıyorum.Makatıma vajinama baskı hissediyorum ama doğuramadım.Doktoruma söyledim rahat ol doğum sancısı seni bize getirir zaten dedi bekliyorum
(74 puan) tarafından
Bende bekliyorum annem suyun kanaman olmadıkça korkma dedi yarın zTen gidicem dr şu an hafifledi ağrılarım Allah kolaylık nasip etsin bir avazda kurtarsın hepimizi

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 107 göst.
13 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Birmelekannesiii (74 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 408 göst.
9 Ekim 2021 Aile kategorisinde Esra & (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 114 göst.
31 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Merveeee (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 627 göst.
23 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde ❤Senoş'unAnnesi❤ (103 puan) tarafından soruldu

377,309 soru

11,291,453 cevap

34,706 kullanıcı

...