0 oy
127 göst.
Diğer kategorisinde (46 puan) tarafından
Oglum bikac denemeye rağmen istememişti tuvalete yapmayi ağlıyordu. 1haftadir kendi istemiyle tuvalete gidiyor cisim var diyip fakat klozete degil dusakabinin icine yapıyor nasil klozete alisilcak yarim saat oturdu  bugun yinede yapmadı dusakabine girdi oraya yaptı. Bezini yine baglattiyor cani isteyince gidiyor wc 

4 Cevaplar

0 oy
(887 puan) tarafından
Bacım seninki gene çiş var deyip gidiyor banyoya benimki 26 aylık iki gündür başladım eğitime güya .hiç tuvalete yapamadık daha evin heryerine yapti bı tuvalette yakalayamadım
(6,364 puan) tarafından
Canm 10 15 dk da bir tuvalete götür çiş yap de geliyo mu de yaoarsa da su dökerken bay bay diyin gülerek oyun yap
(887 puan) tarafından
Baybay muhabbetini bizde yapıyoruz çok hoşuna gidiyor ama şu on on beş dk gitme işini yapamadikbi götürüyorum sonra kaçıyor gitmek istemiyor inat bu çocuk kendi istemezse hicbsy yaptirmiyor
(46 puan) tarafından
Valla cok zormus tuvalet eğitimi yaa
-Reklam-
0 oy
(156 puan) tarafından
Benim 3. Gunum ama gece bezliyorum geve nasil alıştırdın 
(46 puan) tarafından
Canim bizde hala bezliyoruz gündüz bi tuvalete yapıyor 2 bezine :)
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Duşakabine kesinlikle yaptırma cnm çok günah Allah korusun üç harfliler falan demek istemiyorum ama musallat olur 
(46 puan) tarafından
Bende ondan korkuyorum iste canim ya ne zaman alışırsa ozaman yapsın tuvalete eğitimi şimdilik yine rafa kaldircam
0 oy
(48,731 puan) tarafından
benim cadi 33 aylik koca kiz hala soylemiyo goturursem yapiyo 
(46 puan) tarafından
Allah kolaylık versin:) bizimle uzayacak gibi süreç
(48,731 puan) tarafından
kucukken daha iyi canim ısrarla klozete yonlendir etiket falan al yapiskan klozete yakin bir yere yapistirin

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 175 göst.
25 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Gamzefb (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 164 göst.
0 oy
1 cevap 39 göst.
1 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde McLsKn16 (148 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 90 göst.
1 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde McLsKn16 (148 puan) tarafından soruldu

381,013 soru

11,406,722 cevap

34,944 kullanıcı

...