0 oy
142 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (726 puan) tarafından
Bitane 3 yaşında kızım birtane 1 yaşında tatile gideceğiz büyük kız sıkıntı değil ama küçüğü pek durmaz nasıl yapicam bilemedim otele gideceğiz küçükle zor olucak hemde eziyet olacak diye düşünüyorum kaynanam görümcem var onlarada bırakmaya icim el vermiyor eşim bırakalım küçüğü diyor ama benim icim rahat olmuyor öylede kaynanamada güvenemiyorum bakamaz şunu şöyle yaparsın anne dediğim zaman anlamıyor zaten çoğu şeyden okuma yazmasida yok görümcemde var yanında ama bilmiyorum kafam çok karışık evladimi bırakmak istemiyorum 4 günlük tatil ama çocuklara biraz zor olucak gibi varmı bu konuda bilgisi olanlar veya tatil yapmış olanlar 

11 Cevaplar

+2 oy
(1,472 puan) tarafından
Keyfim için çocuğumu bırakmam şahsen bence bırakma canım evde de olsa başka yerde de olsa çocuk bu illa ki durmaz belki de onada iyi gelir mutlu olur 
-Reklam-
0 oy
(1,690 puan) tarafından
Burnundan da gelse çocuğunu bırakma bence.. 
(726 puan) tarafından
Haklısın cnm demin seninlemi konusmustuk:)
(1,690 puan) tarafından
Aa evet :) :) :) ben isimlere bakmadan cevap veriyorum şimdi sen söyleyince farkettim :) :) :)
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Benim kızım on aylık onunla bir sürü otelde kaldık hiç sıkıntı olmadı çok da rahattı maması falan sıkıntı olmazsa sorun olmaz diye düşünüyorum 
0 oy
(12,994 puan) tarafından
Benim kızım da hareketlildir ama bırakmam kızımı 
0 oy
tarafından
Kesinlkle bırakma bebeğimi dha 1 yaşında çok Küçük 3 yaşındaki ilgi istemez zaten sende 1 yaşındakiyle ilgilenir vakit buldukça dinlenirsin yani çocuk terk edildiğini bile düşünebilir 4 gün uzun değil sna göre ama bebeğine çok uzun gelebilir
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Ölüm kalım meselesi olmadıkça asla çocuğumu bırakmam. Hele güvenmediğim birine... Allah korusun 
0 oy
(2,882 puan) tarafından
Çocuğum olmadan tatile hayatta gitmem ben canım,benim ki de bir yaşında dur durak bilmiyor,hep peşindeyiz ama yine de eşimle hayal kuruyoruz havalar isinsada havuza denize girsek oğlumuzla diye,zor olsa da hep birlikte olun bence :)
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Cocugumu bırakıp ben sahsen asla tatile gitmem ya giderim cilesi ne ise cekerim :) yoksa erteler seneye giderdim
0 oy
(358 puan) tarafından
Cocugum olmazsa tatile gitmem degil dört gun 1 saat bile  bırakıp matkete gitsem aklım kalır dayanamam
0 oy
tarafından
Annelikte bu demek ya zaten .. gezmeye gidip gezememek..denize gidip girememek..bana zor olucaksa bile asla bırakmam evladımı.ben nereye o oraya..geçen denize.gittik 3 yaşında oğlum 4 aylık kizimla .girmekle çıkmam bir oldu kızım suyu çok sevdi oğlum bu kez durmadı..dışarı çıktık kız uyumadı .çok yoruldum ama ailecek gittik. O yönden mutluydum..
0 oy
(673 puan) tarafından

Asla çocuğunu bırakma canim o tatil sana çocuğu düşünmekten zehir olur zaten. Bende büyük kizim 1 yaşındayken gitmiştim tatile hemde 12 saat yol sürmüştü. Bende korkarak gittim ama hersey çok güzeldi. Hatta eşim sagolsun 2 saat ilgilendi ben havuzda tek başıma keyif yapmıştım. Tek sıkıntı kizim erken uyuduğu için odaya erkenden girmek zorunda kalıyordum. Eşim aşağıda ben balkonda bakisiyorduk :D

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 90 göst.
4 Mart 2024 Diğer kategorisinde Miniminnaķ (2,883 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 210 göst.
17 Kasım 2023 Aile kategorisinde BegumY (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 664 göst.
22 Nisan 2020 Diğer kategorisinde ❤İki prenses annesi❤ (381 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 129 göst.
28 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Ayferdnz16 (195 puan) tarafından soruldu

379,635 soru

11,364,393 cevap

34,841 kullanıcı

...