0 oy
1,038 göst.
Diğer kategorisinde (4,101 puan) tarafından
Cok şükr saglikli 4 çocuğum var oglum var kizlarim var evim var annem babam kardeslerim var sükurler olsum ama huzurum yok esimle sorunlarim cok sanirim bu benim imtihanim:( sizin bu benim imtihanim dediginiz neler var?

41 Cevaplar

+3 oy
(119,150 puan) tarafından
imtihan dünyasindayiz derdi olmayan varmiki
(4,101 puan) tarafından
Yok iste ne derdin var sevdoş?
(1,092 puan) tarafından
Deşme sevdoşumun yarasını
derdin babasi bende bee
(13,202 puan) tarafından
zombi miydi onun adı hep unutuyorum
aynen yaaa
-Reklam-
+2 oy
tarafından
düzenlendi
..... Herşeyim yerinde ama sağlığım yok nolursa olsun ama insanın sağlığı yerinde olsun yeter, 
(673 puan) tarafından
Allah şifalar versin.  Cok doğru demişsiniz. Huzuru bozanın hayatından çıkartırsında sağlığı yerine koyamazsın maalesef.
(4,101 puan) tarafından
Cok gecmiş olsun rabbm sifa versin
tarafından
Aynen oyle herşeyin yeri dolar veya boşalır ama can saglığı herşeyden önemli şükür etmemiz gerek elhamdülillah  bu derdi Allah bana verdi bir kere of demedim vardır bir bildiği dedim hep :) Allah razı olsun sagolun
+1 oy
(1,092 puan) tarafından
Benim imtihanım bir değil beş değil ben dünya ya imtihanlarla boğuşmak için gelmişim oy ben ölem oyyyy 
(1,092 puan) tarafından
Selmoş gamsız olacak kız dünya yansa umrunda olmayacak yoksa bu dünya da barınamazsın. Aklına geldikçe düşünmeyeceksin başka şeylerle ilgileneceksin kendini mutlu etmek için bahaneler bulacaksın
(4,101 puan) tarafından
Jsjsjs keşke derdimi untsatdim olmyor cok takiyorum
Bkt denicem cnmm cok saol
(1,092 puan) tarafından
Takma koz hele ki kocayı hiç takma o batağa düşünce çıkamıyorsun psikoloji falan kalmıyor kurup kurup duruyorsun
(932 puan) tarafından
Ozel deise ne sorununuz warki asilmicak kadar kuzum
(4,101 puan) tarafından
Cnm okadar cok sorun varkiii
+1 oy
(932 puan) tarafından
Param yok pulum yok ewim kira cocuklar war es yok ana bana yok karinda bebek war. Benim imtanim hanginden yana cozemedim kiminin aileden olur kiminin esten olur alla sukur benim hepsinden yana war :)
(4,101 puan) tarafından
Umarim bugün paranda olur
(932 puan) tarafından
Para dert deilki sadece cnm paran olsada aile alamazsin ki kendine hersey sorun yasamak icin yasioz iste amac gun oldurmek
(4,101 puan) tarafından
Aynen oyle haklsin canim
0 oy
tarafından
Oğlumun hastalığı.   Ondan önce de vardı imtihanım hepte olacak herhalde ömrüm boyunca
(4,101 puan) tarafından
Rabiim sifa versin evlatla imtihan cok zor
tarafından
Amin Allah razı olsun.
0 oy
tarafından
İmtihansız kul var mıdır ki. Herkesin mutlaka vardır bi imtihanı. Ben şimdi herhangi bi derdimi imtihanımı söylesem Rabbime şikayet gibi olur. Her halimize bin şükür 
(4,101 puan) tarafından
Tabikede şükrler olsun
0 oy
(225 puan) tarafından
Meslegim var öğretmenim esim de makine muhendisi 4 yasinda kizim var ogluma hamileyim ama evde surekli tartışma evimiz arabamiz var maddi imkanimiz var aileler var cok sukur ama iste imtihanim da bu benim de eaimin sinirli olması 
(4,101 puan) tarafından
Allah evimize   huzur versin cnmm
0 oy
tarafından
Benim bebisim yoktu . O zamanlarda bende diyordum bu benim imtihanim diye. Bim şükürıer olsun 6 ayini doldurucak bi kizimiz var. Rabbim  bu içtihanimi sona erdirdi. Ve bizi bu minnak kiz ile mükafatlandirdi. Bin kere sükürler olsun rebbime.  Kocamla benimde sorunlarim olurda ama hiç imtihan diye düşünmedim. 
(4,101 puan) tarafından
Ne kadar guzel cnmm belki de sinavini geçmişin
tarafından
Evet ama çok zor oldu  rabbim kiseye yasatmasin evlatsizligi.. her bir karanlik gecenin ışıklı sabahi vardir tabii
0 oy
tarafından

Hangi birini yazayım ki.  Rabbim birtek eşimle. İmtan etmiyor beni Rabbime şükürler olsun

(4,101 puan) tarafından
Aynen cnm az cok biliyorum seni rabbim mutluluğunu bozmasn
tarafından
Amin inşallah canım Allah razı olsun ❤️.  Rabbim herkese huzur mutluluk sağlık bereket nasip etsin inşallah ❤️
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Eşimle çok şükür çok mutluyum evim War arabam War 2 tane cocgm War biri.kiz biri oğlan oğlum erken doğdu kuvezfe gecridgie beyin kanaması nedeniyle felç geçirdi şuan 2 buçuk yaşnda.epilepsi ve serebalpalsi yani kısmı felçli yuruyemiyo onun yaşıtları kosusturken gordgmde içim çiz edyo oda kiskanyo ama Allah'tan ümit kesilmez tedavi goryo.insllj yuricek.konusacsk ben inaniyorm
(4,101 puan) tarafından
Insallah cnmmm cok uzuldum umarim en kısa zamanda iyilesrr.
0 oy
(2,273 puan) tarafından
Çocuğum olmuyo beş senedir eşimle tartisma halindeyiz arda herhalde bu da benim imtihanim genede bin şükür bunada 
(4,101 puan) tarafından
Şükürler olsun rabbim kucağını boş bırakmasın
(2,273 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(12,486 puan) tarafından
Babamı kaybettim en büyük imtihandı bu güne kadar 
(4,101 puan) tarafından
Off cokk zor allah sabir versin
0 oy
tarafından
Valla şu an için bebek sahibi olmak istemem sanırım 9 ay oldu denemeye başlayalı ama her regl olduğumda çok üzülüyorum isyan etmemek için sürekli dua etmeye çalışıyorum 
(4,101 puan) tarafından
Ah cnnmm rabbim kucağını boş bırakmasın
tarafından
Allah razı olsun çok teşekkür ederim çok üzülüyorum her ay regl olana kadar tamamen aklımdan çıkarmaya çalışmak sonrasındaki hayal kırıklığı. Vallahi tarifi çok zor öyle üzüldüm ki bu ay sanki hastaymış gibi oldum
(4,101 puan) tarafından
Canım kafana takp stres yapma lütfen rahat oll cok dusunme
tarafından
Elimden geleni yapıcam bakalım
0 oy
(128 puan) tarafından
hamile kalamamak :(
(4,101 puan) tarafından
Canimmm rabbim kucağını boş bırakmasın
tarafından
Allah ikimizin de kucağını boş bırakmasın inşallah çok zor biliyorum ama isyan etme sakın olur mu hep dua et
(128 puan) tarafından
cok tesekkur ederim amin insallan
(128 puan) tarafından
1.5 sene oldu hala ilk gunki gibi hevesli ve umutluyum basta bilseydm bukadar bekleyecegimi imkansiz gibi gelirdi ama Rabbim sabrini verdigi gibi mukafatini da verecek buna olan inancim umudumu taze tutuyor. Allah sana bana ve butun isteyenlere hayirli saglikli evlatlar versin insallah
tarafından
Amiiiin inşalllah  çok teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Görümce - maddiyat -  sorunlu geçen hamilelikler
(4,101 puan) tarafından
:))) ah görumcelr
tarafından
Bendeki 10 kaynanaya bedel :D
0 oy
(374 puan) tarafından
Cevremdeki beraber yasamaya mecbur olduğum insanlar diyelim ve dislerimin surekli curumesi her sene her sene dis yaptırmak imtihanim diye dusunuyorum artik 
(4,101 puan) tarafından
:))) kiz allah seni guldrdn
(374 puan) tarafından
Oyle vala canim sinir stresim hep disime vuruyor curutuyor artik dis yaptırmaktan biktim yasim daha 23
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Valla şukur yok olmasinda
(4,101 puan) tarafından
Aynen
0 oy
(971 puan) tarafından
Allahin cezasi kocam çok seviyordum ama artik nefret ediyorum inş ölür diyorum o kadar ki biktirdi kendisinden bu
(4,101 puan) tarafından
Ne yaptı kizz okadsr
(971 puan) tarafından
Sürekli 5 karış surat herşeye burnunu sokma çalışıyor bi aksam suratını görüyoruz onda da bazen çalışıyor annemlere geliyorum burnumdan getiriyor gel diye sanki kendisi evde ARTIK biktirdi beni çok seviyorum ama çokta nefret ediyorum diyorum ölsün en azindan derim ölmüş
(4,101 puan) tarafından
Dimi keske benimkisie olse
0 oy
(32 puan) tarafından
Dertmii ben trafik kazasında ailemin yarısını kaybettim babam ve 2 kizkardesim gitti :( abim uyuşturucu illetine bulaştı yıllardır ceza evinde Buda bizim imtihanımız be canım rabbim sabrını veriyo ama hicbir acı hiçbir zorluk bu acımızın önüne geçmiyo 8 yıl oldu ama hala dün gibi:((
(4,101 puan) tarafından
Aci dinmez  ki allah sabır versin
0 oy
tarafından
Herşey o kadar güzel ilerliyorduki 2 yıllık evliyim bir anda eşim suçsuz yere tutuklandı ve dosyanın cezasının kaç katı ceza suçsuz yere ve dönüp bugün dedimki galiba buda benim imtihanım 21 haftalık hamileyim ve riskli bir gebelik geçiriyorum ilk bebeğimin kalbi durmuştu imtihan dünyası 
(374 puan) tarafından
Gecmis olsun Allah yardimcin olsun insallag peki kac yil yedi belli bisey var mi
tarafından
Ceza 21 yıl (şaka gibi) istinafta dosya bekliyoruz avukatimiz bozulur diyo
(374 puan) tarafından
Allaj hayırlisini versin  cabim hakkinizda aman strss yapma hersy olacağına variyor zatwn daha zor gecer hamileligin Rabbim sag salim kucagina almayi nasip etsin inşallah
tarafından
Çok zorlu geçiyor hamileliğim tansiyon damar tıkanıklığı kalp çarpıntısı yüksek ufff neler neler birde bu derdim yetiyor bir yandan eism adına işlem yapmak için kırk takla atıyorum yoruldum o kadar yoruldumki
(374 puan) tarafından
Oy Rabbim yardimcin olsun kardrsim dikkat et kendine zaten olacahi varsa ne yaparsan yap oluyir her türlü onlemini al hergun limonlu su ic mutlaka tansiyona dikkat et Rabbjm sizinle neraber olsun seninle ve evladinla esin de insallah yakin zamanda kurtulur hak yerini bulur insallah

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 682 göst.
3 gün önce Aile kategorisinde Antikor (71 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 527 göst.
27 Mart 2023 Aile kategorisinde Priwti (265 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 155 göst.
23 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde linaaras (1,405 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 346 göst.
30 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,337 soru

11,324,222 cevap

34,775 kullanıcı

...