0 oy
348 göst.
Diğer kategorisinde (66 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Ekmek tahtasi bu arkadaslar 

image

Ekmek tahtası düştü mutfakta bulaşıkları yıkıyordum arkamdan gelmiş hiç görmedim Bi baktım ekmek tahtasının altında ağlıyor beli incimis midir durup durup ağlıyor ağrı kesici verdim ama yaşayan var mı? 

6 Cevaplar

0 oy
(1,501 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Vucuduna bak ezik ezilme varsa morarır çok hassaslar zaten ama ağrı kesici de vermişsin uyuyorsa elleme 
(66 puan) tarafından
Peki çok teşekkür ederim yarın bakarım kesin korkumdan ellemedim bile çocuğu
(1,501 puan) tarafından
Ben ilk bedenine bakarım düştüyse ellerim ağlıcak mı diye öyle yap bence ama abartma kötüyü çekme inş bişi olmamıştır
-Reklam-
0 oy
(12,492 puan) tarafından
Benimkinin de üstüne düştü demir yeri göz altına denk geldi Allah korudu ki gözüne girmedi çok sert düşmediyse bişi olmaz allahın izniyle 
(66 puan) tarafından
Yer fayans kapının arkasına koymuştum çocuk elleyince üstüne devrilmiş işte tam beline denk geldi emekleme pozisyonundaydı görmedim işte ayyy senin ki çok kötü olmuş valla allah korumuş verilmiş sadakan varmis
(12,492 puan) tarafından
Aynen valla hareket edince ağlıyor mu acı acı
(66 puan) tarafından
Evet şimdi uyuya kaldı
0 oy
(1,929 puan) tarafından
Ekmek tahtası nasıl oluyor canım 
(66 puan) tarafından
Yer sofrasında üstüne koyduğumuz masa var ya O işte
0 oy
(2,884 puan) tarafından
Büyük bı tahta mi,ağlaması korkmuştur ondan da olabilir
(66 puan) tarafından
Olabilir canım inşallah birşey olmaz bende korktum valla
0 oy
tarafından
buyukse incinmis bile olabilir bir doktora gotur derim
(66 puan) tarafından
Çocuk ne tepki verirse gotureyim sizce
tarafından
dokundugunda aglar belki morarmis falan olur gozle gorulur sekilde bir de kemik yapisina elle bak bir degisim varmi diye.. hatta uyurken bir sirttan kontrol et.. incinme kirilma olsa uyurkende bir ah der saniyorum
(66 puan) tarafından
Onu kontrol ettim belinde kemiğinde sıkın ti yok gibi ama belini sıvazlayınca yine ağladı yavrum ezildi kesin eti
tarafından
kemikte sorun gozukmuyorsa buyuk ihtimal eti acidi..  sabaha morarir belki sisme yapmazsa sikinti olmaz diye dusunuyorum
(66 puan) tarafından
Cok tesekkur ederim icimi rahatlattin biraz valla insallah oyledir morarsinda kırılmasın birşey olmaz
0 oy
(3,836 puan) tarafından
ekmek tahtası ne ki anlamadım ben ama bi doktora götürsen danışsan daha iyi olur bence
(66 puan) tarafından
Utanıyorum acildekiler tanıyor artık beni çocuk ah dese acile götürüyorum ağrı kesici verince rahatladı kırık olsa durmazdı diye düşünüyorum eğer yarın bi sıkıntı farkedersem götürürüm tabi
Teşekkür ederim

Ekmek tahtası yer sofrasında masa gibi düşün
(3,836 puan) tarafından
kiz böyle birseyse gitmiyorsan bile ara sor. büyükmüş bu. ben kesme tahtası falan sandım ekmek tahtası deyince. gecmis olsun
(66 puan) tarafından
Sağol canım ay dur bakayım da olmazsa götürürüm

İlgili sorular

+1 oy
29 cevap 669 göst.
0 oy
3 cevap 181 göst.
6 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 455 göst.
21 Nisan 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bags Bunnuy (1,126 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 475 göst.
24 Kasım 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nesli (417 puan) tarafından soruldu

379,864 soru

11,370,929 cevap

34,854 kullanıcı

...