0 oy
1,622 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar bu gün benim doğum günüm ben kilolu biriyim hep diyetisyene gitmek istiyorum ama devlette istanbulda asla sıra bulamıyorum kaç zamandır. Kız kardeşim özelden randevu almış masrafı karşılaycakmış. Yok falan dedim kabul etmedi sana en güzel hediye bu olur dedi sağolsun. Neyse saat 13.40 da randevu ben ac mi gidicemm tok mu ?

6 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Diyetisyene gittiğim dönemde su hariç 2 saat açlık istiyordu 
tarafından
Teşekkürler canım ya testler ćok tutar mi acaba sen hatırlıyor musun ne kadar vermiştin
tarafından
Canım ben devlette yaptırdım testlerimi
Sadece bi test vardı ınsulin direnci onu özelde yaptırdım devlet hastanesi yapmıyordu burda
Onada o günün parasıyla 150 mı ne vermiştim yalan olmasin
Dahiliyeden randevu alıp kalanları orda yaptırdım
tarafından
Teşekkürler kuzum
tarafından
Rica ederim canım
Istediğin hedefe sağlıkla ulaş inşallah ❣
-Reklam-
0 oy
tarafından
Su 1 2 saatte kala içmeyin oyle gidin qc tok farkı yok :)
tarafından
98 :( canım kendi kendime hep uğraştım ama yok bir yerde tıkanıyorum olmuyo bu sefer koydum kafaya vericem
tarafından
Verirsin canim merak etme hemde 6 ayda 20 kilo gider ilk ay 5.kilo veriyorsun zaten ama sakın dediğinden başka yeme özellikle şeker tatlı. 4 ayda ben 15 kilo verdigimi  biliyorum sabır sadece
tarafından
Ayy çok güzel ya insAllah yok kuzum sağlıklı değilim en önemlisi o ama birde benim eşim zayıf 60 kilo nirmalde 68 falan olması gerek boyuna göre onun yanında çok kötü duruyorum giydiklerim yakısmıyor daha 23 yaşındayım denedim sürekli kendi kendime olmadı inşAllah bu kısa böyle zayıf girerim
tarafından
Merak etme zayiflarsin bende 75 kilo ile başlamıştım 57 düştüm sonra zamanla aldim falan evlenince üstünede 10 kilo eklemişim 86 olmuşum artık diyet zamanım geldi ve bende başladım 70 75 olsam o bile yeter :) elveda tatlilar pastalar hamur isleri
tarafından
Haha benim de bu gün  son günüm :))
0 oy
(677 puan) tarafından
Saat en geç 12 de yeme içmeyi birak.diyetisyen bana gelmeden önce 2 saat bisey yiyip içmek demisti
tarafından
Teşekkürler kuzum
0 oy
(119 puan) tarafından
Canım ben gitmiştim 2 saat önce yemeği bir buçuk saat önce de sıvı tüketmeyi kesiyorsun 
tarafından
Teşekkürler kuzum
0 oy
(155 puan) tarafından
Canım aç karnına git senden tahlil isteyebilir ama özelde masraf çok çıkar bence bi sağlık ocağında yada hastanede aç karnına tahlil ver verirken diyetisyene gideceğini söyle. Hastanede çalışıyorum o yüzden söylüyorum ilk gelişte diyetisyenler kan ister ona göre diyet programı hazırlıyorlar
(155 puan) tarafından
Özel hastanelerde kan tetkikleri için ücret alınıyor ya inşallah çok tutmaz
tarafından
Kız 800 tuttu yaptırmadım yarın bi sağlik ocağına gidicem inşAllah yaparlar
(155 puan) tarafından
Ohaaaaa ev kirası gibi baya tutmuş. İyi yaptırmışsın canım valla özellerde ilgi fazla ama tabi para olarak gördükleri için bizi o da :D
tarafından
Sağlık ocakların da yapmak zorundalar dimi canım yani bilgim oldun yapamam dediklerinde yapmak zorundasınız diyebilirim
(155 puan) tarafından
Sen erken git canım sabah 8 de tabiki yapacaklar öyle hayır gibi lüksleri yok ki en azından bizim burada yapıyorlar
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Ac gidilir canim diyetisyene ilk gideceksen kan tahlili istiyor cunku
tarafından
Ya ben anlamadım burda gitmiştim bir kere biz yapmıyoruz bu seferlik yapalım bir daha yapamayız dediler
(4,237 puan) tarafından
Ne sacmalik niye duruyorlar ya madem orda
tarafından
Bilmiyorum bu gün yine gideyim olmadı randevuyu erteleyim ya kim bilir ne kadar tutucak
(4,237 puan) tarafından
Cok pahali bi hastane deglse cok tutmaz benim gittigm hastane sgk anlasmali okadar cok ucret cikartmiyormus tahlillerde hastaneyi de arayip sorabilrsin zaten isteyecegi tahliller belirlidir mutlaka bilgi alabilrsin fiyat konusunda
tarafından
Teşekkürler kuzum

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 189 göst.
27 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 34 göst.
22 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Ukonetsret (4,589 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 91 göst.
15 Aralık 2023 Aile kategorisinde Zeynopy (44 puan) tarafından soruldu