0 oy
148 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Sıcaktan mı yoksa yediği bişey mi anlamadım. Ama dün sadece farklı olarak yoğurt çorbası içti ondan ötürü olabilir mii

image

7 Cevaplar

0 oy
(3,099 puan) tarafından
Canım benim kizdada olmuştu ayriyetten kasiniyormu doktor bize alerji demişti deterjanı değiştirdim gecti
tarafından
Bilemiyorum ki canım kaşıntı olsa nasıl anlycam? Bide uzun süredir aynı deterjanı kullanıyorum bi anda bu sabah gördüm dün yoktu çorba mı alerji yaptı acaba
(3,099 puan) tarafından
Olabilir canım kaç aylikki ilk defami verdin yoğurt corbasini
tarafından
6 buçuk aylık canım. Önceden yoğurt verdim ama çorbayı ikinci defa verdim. Geçen gün bi kase yaptım içti o zaman böyle bişey olmadı dün ikinci defa çorba içti ama çok az tuzluydu çorba hatta ben 3 4 kaşık yoğurt ile tekrar ısıttım tuzu baya gitti.
(3,099 puan) tarafından
Belki yoğurt çorbasının içindeki bişey alerjisi vardır canım pirinç olabilir yumurta eklediysen o olabilir bir dahakine böyle bı test et bir yiyecegi ilk gün 1 çay kaşığı ikinci gün 2 çay kasigi olarak ver bak bakalım alerji yapiyormu
-Reklam-
0 oy
(48,973 puan) tarafından
sicaktanda olabilir hangi deterjanla yikiyosun oda yapiyo olabilir
tarafından
Baya ince giydiriyorum ama deterjan uzun zamandır aynı kullanıyorum bu sabah gördüm dün yoktu çorbadan mı acaba
(1,897 puan) tarafından
Çorbadan olmaz alakası yok
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Alerji gibi geldi bana canım süt ürünlerine alerjisi olabilir sıcaktan olması için daha küçük sivilce tarzı gibi olması lazım
tarafından
Hadi ya süt alerjisi olsa hiç yoğurt faln yiyemez mi :/
(3,681 puan) tarafından
Yok yiyemiyor bir süre  canım benim oğlumda süt alerjisi var 10 aylık olduk öyle başlattı doktor yemeye az az veriyorum
0 oy
(868 puan) tarafından
kaç aylık canım
tarafından
6 buçuk canım
(868 puan) tarafından
o zaman çok yüksek ihtimal alerji yoğurt çorbasının icinde yumurta var mıydı
tarafından
Ya başka biri yapmıştı aslında bilmiyorum yumurta var mıydı ama ben her sabah yumurta sarısı yediyorum kahvaltısında
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Çorbadan dolayı olmuş olabilir alerjiye benziyor süt ürünlerine karşı alerjisi olabilir
tarafından
Süt alerjisi olunca ne yapmam laızm peki
(2,826 puan) tarafından
Alerji testi yaptırın canım herhangi bir şeye alerjisi varsa ortaya çıkar süt ürünlerine alerjisi varsa peynir süt yoğurt vs yiyemez
tarafından
Sağlık ocağı yapar mı acaba o testi
(2,826 puan) tarafından
Sanmıyorum canım ama bir sor onlar daha iyi bilir
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Bişey deil kız bı duş aldır yeni kiafet giydir Bepanthol sür geçer
tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(564 puan) tarafından
İsilik olmuş sanırsam banyo yaptır geçmezse alerji olabilir 
tarafından
Tamam canım teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 131 göst.
11 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 80 göst.
13 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Pasalarin annesi (135 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 313 göst.
5 Nisan 2024 Aile kategorisinde ile ile (792 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 67 göst.
26 Mart 2024 Aile kategorisinde Pelin&asya (16 puan) tarafından soruldu

385,024 soru

11,515,500 cevap

35,175 kullanıcı

...