0 oy
179 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Rüyamda evime silahlı bir kaç kişi girdi eşim onları evden çıkardı ama şuan ki oturduğum ev değildi. O ev rüyada benim evimdi. Ardından eşim parmağına eski sevgilisine ait gümüş yüzüğü takmıştı. İçinde taih falan hep yazıyordu. Ben ona şöyle dedim bizim yüzüğümüzü neden hiç takmadın? Oda ses çıkarmadı. Ardından bir grup arkadaşıyla tatile gitmek için bavul hazırladı. Evimde ise kaynanam kayınbabam gil vardı. Kız var mı dedim gideceğiniz grupta yok dedi. Tam cama çıktım onun gidişini izlemek için o sırada 3 araba vardı kapımın önünde. İkisi dolu erkek birisi dolu kızdı. Hemen endim aşağı eşimin olduğu araba gitti kızların olduğu araba kapıda duruyordu. Küt siyah saçlı bir kıza sordum eşimin kız yoktu grupta dediğini söyledim kız ise onun derya adında bir kızı sevdiğini unutmadığını gruba sonradan deryanında dahil olacağını söyledi. Derya kim dedim yüzüğün sahibi dedi. Çok seviyor onu haftada bir kezde olsun mutlaka görüşürler dedi. Ve ben eve gelip eşimi aradım çabuk dön boşanırim senden dedim. Bu arada ise ben çoktan kuzenimin evine küs gitmiştim çocuklarımla. Ben zaten seninle çok mutsuzum dedi. Ve bunu bütün ailesine söylemiş. Dayısını aradım oda dedi olmuyor zorlama diye. Orda uyandım. Bu arada rüyamda derya adlı kadınla tatil yerinde beyaz bir abiyeyle nişan taktıklarıni gördüm. İkiside çok mutluydu.

Gerçekte ise daha önce eşim benimle mutlu olmadığını söylemişti. İçimde kuşkuda yok aldatma için. Ama bu rüyayı resmen yaşadım 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah hayırlara çıkarsın cnm 
tarafından
Çok rüya görmem nadir görüyorum aldatıldığımi gördüm ve gördüğüm her rüya çıkıyor
tarafından
Hmm bilinç altının sana bir oyunudur belki cnm çok takılma
tarafından
Hayır gördüğüm her rüya istinasiz çıkar
-Reklam-
0 oy
(120,765 puan) tarafından
hayr olsun insaallah
tarafından
Kesin aldatıldim yada aldatilcam gördüğüm rüyanın çıkmaması anormal çünkü
0 oy
(5,342 puan) tarafından
Rabbşm hayırlara veslie kılsın ama hayatında çok söz laf dedikodu var  insanlar seninle uğraşıyor ve sende buna fırsat veriuorsun   
tarafından
Hayır adım kadar eminim eşim beni aldatacak yada bırakacak
(5,342 puan) tarafından
Ben eşiniz sizi aldatıyor demedim  zaten etrafınızda laf söz çok dolanıyor dedim dikkat edin rüyanız bu şekilde yorumladı m
tarafından
Kuzum gümüş nişan yüzüğü nedir
(5,342 puan) tarafından
Rüyada gümüş yüzük görmek hayra yorulur. Şahsın manevi doğrultunun çok gelişmiş olduğuna, hak yolundan kesinlikle sapmayacağına, dininden vazgeçmeyeceğine, iç rahatının yerinde olacağına, imanı tam, vicdanı da yerinde olduğuna dolayısıyla de başını yastığa huzurla koymuş olacağına işaret eder. Rüyada gümüş yüzük görmek bir yanda da maddi kıymeti olan hadiselerin gündeme geleceğinin habercisidir. Mal, mülk, servet, makam koltuğunun yanı sıra tamamlayıcı unsur biçiminde de açıklanır. Bazı rüya tabirlerine göre gümüş yüzük, giyime meraklı, zarif görünmüş olmayı sevmiş olan ve her giysisi için ayrı bir aksesuarı olan şahıs olmak suretiyle yorumlanır. Fakat gümüş yüzük umumi mana itibariyle hep güzel ve kim iyiyse şeylere işaret eder.
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Kızım bu rüya değil film otur izle maşallah :) eşine anlat o yorumlasın bakalım o daha iyi bilir :) derya kimmiş sor. 
tarafından
Bende çok merak ediyorum birazdan gelecek zaten

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 124 göst.
5 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Elvinimm21 (1,264 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 218 göst.
0 oy
7 cevap 267 göst.
17 Şubat 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (11,038 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 342 göst.
3 Ocak 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

397,102 soru

11,877,160 cevap

35,992 kullanıcı

...