0 oy
149 göst.
Diğer kategorisinde (572 puan) tarafından
Vorus bitti diyolar mama ben sonuna kadar önlem almayi düşünüyorum kendimce ankaradayiz antalyaya gitmek istiyorum zor olurmu ya otobusten vkrus kapan vatmi.kapali ortam felan cocugaaskede takamam 15 aylik ucakta pahali otobus yerini insanlara uzak olan arkalari secsem aksam vakti bebegide uyutsam.yolda nasil olur ay bilemedim bartina gitmeyi dusunuyorim orada 4 saat 4 saat gitsek 2 saatte gidebiliriz bebekle tatile giden varmi su donemde arabamiz yok

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bilemedim ki kendi arabamız olmasına rağmen yolda ihtiyac için inicez yemek yicez falan diye eşime rezervasyonu iptal ettirdim biraz daha beklemeyi düşünüyorum 
-Reklam-
0 oy
(9,890 puan) tarafından
Valla bizim kendi arqbamiz olmasina ragmen ben çok tereddutluyum gitmek konusunda. Oglum 10 aylik. Virusten ziyade gidebilirmiyiz o kqdar yolu diye. Seninki bide kucaktq ben gidemezdim ama sen kendine guveniyorsan. Birde maskeyle butun yol
0 oy
tarafından
Uçak pahalı olmasa bile gene kapalı ortam. Ha otobüs ha uçak. Bizde uçakla geldik. Şükür birşey olmadı. İnşaallah olmaz
0 oy
(2,448 puan) tarafından
Sakın bebekse zor olmaz heralde canım ya. Virüs bitmedi Antalya da turizm canlandırmak için vakaları çevre illere gönderdikleri için az sayılar
0 oy
(615 puan) tarafından
Sakin bi çocuksa gidebilirsin dicem de. Bir yandan da en hareketli dönemi duracak mı otobüste
0 oy
(1,120 puan) tarafından
16 saatlik yolla inşallah tatile gitcez kendi arabamızla bakalım 
0 oy
(476 puan) tarafından
Ben kutahyadan Antalya ya geldim 7 saatlik yoldu birde 2 saat yolda kaldık gece uyuyan bebekse sorun olmaz benim kiz uyudugu için ben rahat geldim. Ayrıca devamlı maskede takilmıyor o kadar uzun yolda onu söyliyim hemen hemen herkes gece maskelerini çikarmışlardı ama şöyle birsey var bilet alırken hes kodla alinıyor riskli kişjler yok zaten.
(12,796 puan) tarafından
Kütahya merkezde misin canım
(476 puan) tarafından
Evet canım
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Bende aynı durumdayım vazgeçtim gitmekten çünki gideceğim yerdeki yakınlarım istemedi korktular otobüsten bulaşır diye. Benim fikrimce yazın risk yok ve gece yolculuğu yapan molasız otobüslere bin. Sende maske takma otobüste fenalık geçirme. Zaten virüs varsa bebekten sende alırsın mantıken cnm.Bişe olmaz bence kış olsa neyse de. 
0 oy
tarafından
Şahsi arabaniz yoksa otobusle bence zor

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 65 göst.
9 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Aylin1234 (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 195 göst.
21 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 168 göst.