0 oy
249 göst.
Aile kategorisinde (415 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
.................

7 Cevaplar

0 oy
(7,098 puan) tarafından
Buraya gezmeye mi geldin anne diyeydin 
(415 puan) tarafından
Ben ömür boyu bu insanlarla eşimle yapamam diye düşünüyorum çünkü varsa yoksa yediriyor diyilmiyor ki laf of
-Reklam-
0 oy
(1,662 puan) tarafından
Bence bu konuyu eşinle konuş o bebek sadece sana ait değil babası da o seninle beraber o da baksın anasyla gezecegine ayrıca gelin yerine biz yiyelim ne ya artık sen eşinin ailesisin onlar dışarda kalıyorlar eşinle konuş bunu
(415 puan) tarafından
Konuşuyorum da anlamıyor ki hep suçlu ben oluyorum kör benim koca of
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Bunlar çıkınca eşini ara rahatsızım de geri dönsün 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Tövbe estağfurullah birşey derdim ama demiyorum kocanın erkekliği sana mı söküyor niye ezidiriyorsunuz kendinizi de laf ettiriyorsunuz ben sizi anlamıyorum asıl. Aile kavramı bir olmak demektir sen de eşin de bunu idrak edememişsiniz.

Ha lohusayım bunu mu diyorsun dersen evet diyorum çünkü kovsan da eşine gitsinler desen de seni kovar evden onları göndermez. 
(415 puan) tarafından
Ya benim koca kör ailem tabi yapcam diyor herşeyi ama ben daha 2 gün oldu dişimi sıkıp sabrediyorum kaynanam sürekli bende yapcam diyor çocuk 45 yaşında torun sevgisi diye bişey yok bende yapcam dedikçe nispet yapar gibi deli oluyorum kendilerine bakamiyor kocam dan geciniyorlar şimdi de bebek yapcak
tarafından
45 yaşında kadın çalışacak yaşta.kocan da küçük sanırım.
(13,202 puan) tarafından
Eşin göbek bağını anasından koparamamış kaynana kendine elti almış gelini kaçarak uzaklaş diyeceğim ama ailen arkanda mı falan onlar önemli. Ya da kavga gürültü eşinin artık sizin bir çekirdek aile olduğunuzu öğretemezsen geçincemezsiniz
(415 puan) tarafından
Kocam da 27 yasinda öyle küçük degil bende 22 yaşındayım valla ben konuşuyorum eşime ne ağzıma gelirse sessiz kalıyor sabır diyor beni dırdır yapıyor diyor
(13,202 puan) tarafından
Dırdır gibi değil de ciddi dediğini bildirmen lazım. Posta koyarak ben kimim şeklinde.
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Esinin  huyu suyu duzelmeden hamile kalmasaydin keşke canim 

Ciktiklari an ara agla çocuk durmuyo de oram buram agriyo de ben evde tek kotkuyorum de yani bul bahane ha baktim hic olmuyor ananin evine git yoklugunu gorsun.
(415 puan) tarafından
Annemlere az gezmeye guttim anladi biraz sonra yine aynı varsa yoksa babam anam tek onda var baba ana
(7,791 puan) tarafından
Canim al karsina konus acik acik anlat
Ben lohusayim annen degil!
Nenim ihtiyacim var gezmeye,alisverise yiyip icmeye
Sen beni ve cocugunu hice sayiyorsan daha da yuzu goremezsin lohusa hslimle ysdadigima bak de ya buraya yazana kadar kocanin sgzina sic birak büyüsün işler baba evine doner kalorsin bi sure gerekirse yada adam olur karisinin ardinda durur.
0 oy
(1,633 puan) tarafından
Cahil insanlar ne olacak sanki gelin onlara napmis ya
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Restini cekeceksin hayir efendim bugun kimse biyere gitmiyor bana yardim edecek kocam, uykusuzum deyip birakacaksin esine cocugu gidip uyu

İlgili bir soru bulunamadı

381,494 soru

11,421,695 cevap

34,977 kullanıcı

...