0 oy
237 göst.
Diğer kategorisinde (20 puan) tarafından

Kizlar 11 haftalik gebeyim bugun devlet hastanesine gittim tahmin istedim ve erkege benzer bu haftada dedi bnde erkek mi dedim kizda olsa erkege benzer dedi geri anlamadim devlet ya soylemek mi istemedi acaba .bi tanidikta ultrason fotosuna bakti bu kiz dedi kese seklimden dolayi anlamadim fikrinolan varmi

image

9 Cevaplar

0 oy
(3,550 puan) tarafından
Kese şeklime göre erkek gibi duruyor. Haftan erken oldugu için. Cinsiyet olusurken ilk basta ikiside kıza bence. Erkeğinki sonradan değişir. 
(20 puan) tarafından
Yok cnm eminim hatta derlerki ilk haftalarda kiza bnzeyebilir derler ama anlamadim bakti bakti erkege bnziyor ama dedi kizda olsa erkege bnzer dedi  bu arada kese seklinden nasil anladinz
(3,550 puan) tarafından
Canım kese yuvarlak veya oval olursa bebek kız muz şeklinde ***** olursa erkek. İki kızım var iki kızınki öyle yuvarlaktı.şimdiki erkek dedikleri gibi muz şeklinde. Birde fark ettiğim şu erkekte idrar acık sarı kızda kırmızıya benziyor
(20 puan) tarafından
Bnmki baya acik ben gebeligimi gec ogrendim ogrenmeden once farkettim ama cok su ictim heralde dedim suyu az ictigimde de oyle oldugunu farkettim
(3,550 puan) tarafından
Dediğim gibi ben erkek diye tahmin ettim. Olurda kesin öğrenirsen bana da yaz bakalım
(20 puan) tarafından
Becerebilirsem cnm tekrar yazmayi yeniyimde daha
-Reklam-
0 oy
tarafından
Banada kiz geldi saglikli gelir insallah 
(928 puan) tarafından
Yok kız teori meori boş anam bana da dediler yok kesen şöyle erkek göbeğin böyle erkek belirtilerim de aynı oglumdaki gibiydi kız çıktı ama cinsiyeti :)
tarafından
Aman iste Allah biliyo be saglikli olsunda gerisi bos
(928 puan) tarafından
Aynen canım en önemlisi sağlık valla bide neler çekiyoruz doğurup buyutene kadar hayırlı evlatlar olsunlar inşallah
tarafından
Amin bebisim aykutun sever seni ahahha
(928 puan) tarafından
Bende aykutumu çok severim yorumlarda gözlerim hep seni arıyor kız takılıyorum görünce :))
0 oy
(3,696 puan) tarafından
Yani bu haftada erkeğe benzer cinsiyeti kız da olsa demiş işte erken demiş kısaca canım. Rabbim hayirlisindan gönlüne göre versin inşallah 
0 oy
(105 puan) tarafından
Canım bacak arasında bu haftada illa çıkıntı olur kız da olsa çünkü kilitoris var ondan öyle demiş
(20 puan) tarafından
Hmm peki bu kese sekli olayi dogrumu
(105 puan) tarafından
Çin yakvimi gibi doğruluğu yok şans yani
0 oy
(3,281 puan) tarafından
Keseden erkeğe benziyo benimkide böyleydi kese
(20 puan) tarafından
Fasulye sekli dedikleri biylemi oluyor cnm eminsijiz degilmi benzedigine bide 11 haftalik maaslh baya eli kolu olusmus hareket ediyodu ultrasonda
(3,281 puan) tarafından
Evet canım yinede rabbim bilir sağlıklı olsun  da
(20 puan) tarafından
Aminn cnm
0 oy
(285 puan) tarafından
Kuzum benim köşemde böyleydi kızım olcak oğlumda üçgen gibiydi ama tesadüf olduğunu düşünüyorum 11 haftada çok erken en az 13 haftalık olman lazım ki devlette 16 haftadan önce söylemiyorlar 
0 oy
(771 puan) tarafından
yuvarlak olunca kiz fasulye gibi olunca erkek diyorlar. benim fasulye gibiydi ama kizim olcak.Kese olayi dogru degil bence
0 oy
tarafından
Evet bana da 12 de erkek 16 da kiz dediler yani bekle 16 yi net olmasi icin
0 oy
(928 puan) tarafından
Keseden belli olmaz ki ya milletin uydurması benimkine de kese şekline filan erkek dediler kız çıktı

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 306 göst.
0 oy
1 cevap 108 göst.
24 Ekim 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 139 göst.
0 oy
6 cevap 133 göst.
5 Mart 2022 Diğer kategorisinde Esma94 (35 puan) tarafından soruldu

397,320 soru