0 oy
984 göst.
Diğer kategorisinde (2,400 puan) tarafından

Merhabalar kızlar.  Ablamin 1 hafta sonra kırkı cikacak. Bebeginin göbeğinde top gibi küçük parça var.. 

Granülom muş adı. O da yakılarak tedavi ediliyormus. Sizin bebeginiz de var mıydı?  Önemli birsey mi? 

image

22 Cevaplar

+2 oy
(119,345 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
ilk kez gordum ben acaba gobek bagini kesme sekliylemi ilgili bisi
(2,400 puan) tarafından
Bilmiyorum çiçem valla. Bebek gece gündüz durmuyormus.  Ablam da bir iki gun once görmüş. Bugün de götürmüş sağlık ocağına.  Özel hastaneye git bu yakilacak demis
(119,345 puan) tarafından
kiyamam yaa
-Reklam-
0 oy
(479 puan) tarafından
Doktora götürsün canım ilk defa görüyorum bende 
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun ağrı da yapıyordur o şimdi minnağa hiç duymadım inanki
0 oy
(1,633 puan) tarafından
Sağlık ocağına bi götürün
0 oy
(2,768 puan) tarafından
İlk kez gördüm bende
0 oy
(467 puan) tarafından
Kızzz one yarın hemen doktora gösterin bence bende ilk defa gördüm
0 oy
(34 puan) tarafından
Canım benim göbeğim böyle olmuş annemler yaktırmışlar ama ayrıntıları bilmiyorum 
(2,400 puan) tarafından
Hmmm tm cnm bnm
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Granulomun yakilmasi gerekiyor ayriyeten bebekte agri yapmaz bebeginin gazi olabilir
0 oy
(200 puan) tarafından
Aynen canim benimkinde de vardi boyle bisi ama ben ozele falan gitmedim normal cocuk doktoru yaoti iki saniyekik bsiey korkulack bisey yok benim cocuk agakamisti bike bilmiyorum sizinki ne yapar
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Yakılacak dediği şey uzun kibrite benzer bı çubuk onu bebeğin göbek yerine surtuyorlar orası siyahlasiyor sonra düzeliyor benim oğlumda iki kere yapıldı ama kanaması olduğu için yapilmisti
0 oy
(794 puan) tarafından
İlk defa göruyorum cnm gecmis olsunn canı yanmiyodur inşallah kuzucuğun
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Çocuk cerrahına gitmesi gerek o yakıyo bikaç kez kuruyo sonra
0 oy
(202 puan) tarafından
Hastaneye gitmesi lazım cerrah baksın kuzum
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Vay ben onun boklu göbüşünü yiyem. Maşallah. Nasıl heves ediyorum. 3 bebeğe hamileyim de bir an önce doğsun da koynuma alayım kuzumu. Geçmiş olsun bu arada hiç duymadım benim kızda da fıtık vardı doğunca doktor kendi iyileşir dedi gecti şükür 
(2,252 puan) tarafından
3uz mu bekliyorsun kız
(3,551 puan) tarafından
Yok canım 3.cü bebek. İki kızım var şimdi oğlum olacak ama küçük kızım 7 yasında özledik bebeği. Kendimde bebekleri çook seviyorum
(2,252 puan) tarafından
Anladım canım Allah bağışlasın:)
(3,551 puan) tarafından
Amin hepimizinkini :*
(2,252 puan) tarafından
Amin insallah canim
0 oy
tarafından
Cnm bu göbek fıtığı benim bebeğimdede vardı doktor hiç dokunmayın dedi kendine kendine geçti 
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Canm göbek tam düşmemiş olabilir bnm oğlmda düşmemştş oraya bi bez koysn ablan temiz sıka sıka ağlarsa ıkınrsa kanaya blr bzmki ole olmştu batşkon kurutuyo onu temz beze azcık döküp oraya haffce bastırıp yedrn geçer inşallah yada sürekli kanıyosa hmn doktora gidin 
0 oy
(374 puan) tarafından
Surekli kuru kahve dok derlerdi ama yine de bir doktira gorunsun 
0 oy
tarafından
Bizse yoktu canm cok gecmis olsn . Bide canm sıvı akiyo sanirim ordsn zaman kaybetmeden gotursun doktora 
0 oy
(671 puan) tarafından
Benim oğlumda vardı iki aylik olmuştu akıntı oluyordu göbeğinde içine girmemişti gobegi çocuk cerrahi na randevu aldım gittik o parçayı aldı gümüş nitrat la dağladı sonra krem surfu bana da aynı kremden yazdı sonra düzeldi valla onun alınması lazım tabiki önemli bsy
0 oy
tarafından
Bnm kızımın göbeği düştükten sonra böyle birşey kalmisti bi hafta içinde duzelmisti ama sizinki büyükmüş yinede bilemedim.

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 413 göst.
20 Mart 2022 Diğer kategorisinde Haticeipek (200 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 65 göst.
26 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minikkedi (106 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 209 göst.
11 Nisan 2023 Diğer kategorisinde 23_62_12345678 (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 117 göst.
2 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 2 melek annesiii (243 puan) tarafından soruldu

380,215 soru

11,383,583 cevap

34,881 kullanıcı

...