0 oy
129 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Yarın bana da sıra geliyor inşallah bende olmak istiyorum. Siz hangi aşıyı oldunuz biontech mi sinovac mı

5 Cevaplar

0 oy
(5,376 puan) tarafından
Ben de yeni olcam ya bi de penisilin alerjim var burda sordum ama kimse bilmiyo en iyisi sağlık ocağına sormak 
tarafından
Ayy evet bi doktor hemşireden öğrenmek en iyisi alerjin varsa canım
tarafından
Ya tubaa sen nerelerdesin kiiz denk gelmiyoruz hiç 3 ay oldu len:D
(5,376 puan) tarafından
Kız girmiyom ben doğru düzgün yaz gelince sokaktayız ömerle :) sen napıon büyüdü mü bebiş:)
tarafından
Ooh valla ben hala sadece doktordan doktora çıkabiliyorum bugün 3 aylık olduk teyzesi çok şükür işte büyüyoruz ❣
(5,376 puan) tarafından
Maşallah ya doğsa doğsa diyoduk 3 aylık oldu demek :) çık kız sen de yürüyüş yap koy arabasına tenha yerlerde yürü bşy olmaz :)
-Reklam-
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Dün biontech oldum cnm
tarafından
Doktoruna sordun mu hiç canım emzirirken aşı olmayo, bu arada çok teşekkür ederim :)
(3,901 puan) tarafından
Sordm cnm sknti yok dedi o
tarafından
Çok teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından
Perşembe çocuk doktoru ile randevumuz var hem ona hem kadın doğum doktoruma sorucam 

Öyle karar vericem
tarafından
Ayy az önce başka bi post açmıştım bununla ilgili doktorunuz ne dedi diye konuştuktan sonra haber verir misin canım şu an bellş bir çocuk doktorumuz yok bizim arayıp soramıyorum da
tarafından
Tabi canım haber veririm
tarafından
Çok teşekkür ederim canım
0 oy
(549 puan) tarafından
Banada çıktı ama ben olmuycam emziriyorum doktorla görüştüm emzirenler için sağlıklı mı deyilmi diye bı çalışma olmamış henüz risk almak istersen karar senin dedi emzirirken vurulan çok ama bellide olmaz herkesde aynı etkiyi gistermes asi her bünye farklı
tarafından
Ayy benim de soracak bir doktorum yok henüz o yüzden soramamıştım teşekkürler :)
(549 puan) tarafından
Rica ederim araştırmadan olmak istemiyorum bişey olursa aşımı kurtaracak beni asi olmayan normalleşmeye gecemezmis gecmesekte olur aşıyı vurulunca bana bişey olunca normalleşmeye geçsek ne gecmesek ne korkuyorum açıkçası ben o yüzden olmak istemiyorum
tarafından
Çevremde çoğu kişi oldu ama hiç emziren biri yok o yüzden bilemiyorum hiç. Olmak istiyorum aslında
0 oy
(375 puan) tarafından
Dün biontech oldum. Başım ağrıdı biraz. Akşam baya arttı başımın ağrısı parol içtim geçti. Kolum da öyle çok acımıyor. Aşıdan 1 buçuk saat sonra emzirdim
tarafından
Çok teşekkür ederim
(375 puan) tarafından
Rica ederim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 178 göst.
17 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sumeyye-3461 (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 192 göst.
14 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Masal2603 (795 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 55 göst.
6 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mehtapgnc (916 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 138 göst.
25 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zeynoş (117 puan) tarafından soruldu

379,359 soru

11,355,514 cevap

34,830 kullanıcı

...