0 oy
193 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
İki üç gündür belim ağrıyor eşim ovuyor bir nevi öyle geçiyor sanki birden adet sanciisi gibi ağrı giriyor karnıma ama belimde sürekli bı ağrı var buradakiler erkek bebek bel ağrısı kız bebek kasik ağrısı yapar diyorlar ya gerçekten oğlum olucak Allahım nasıp ederse ondan mı yoksa 28 haftalık oldum ve karnım fazlasıyla çıktı kızıma göre ondan mı karar veremedim :(

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Karnın büyüdüğü için beline baskı yapar normal belının ağrıması hamıleliğimin son aylarında benımde belim çok ağırdı bunun kız erkek bebek farketmez 
tarafından
Ama bacım kizimda hiç böyle olmamıştım kızımda da kasik agrimdan yürüme yuruyemiyodum
tarafından
Her cocuğun aynı olmadığı gbı her hamılelık te aynı olmaz canım normal dır bebegın cinsiyetiyle alakası yok
tarafından
Sağol bebeğim yorumun için :))
-Reklam-
0 oy
(352 puan) tarafından
Erkek bebekle alakası olduğunu düşünmüyorum.Benim de oğlum var.Olmadi hiç.Ama hamilelikte farklı farklı şeyler olabilir dönem dönem.. Sağlıkla alın kucağınıza.. 
tarafından
Amin canım teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Bende 29+3 um uzun süre ayakta durunca sırtıma vuruyor ağrısı 
tarafından
Belkide benimde ondan farkında olmadan çok mu kalıyorum anlamıyorum ki
tarafından
Yürüyorsan ondanda olabilir ben bir yürüyüşe çıkayım diyorum hem sırtıma vuruyor kaburgama ağrısı hemde cişim geliveriyor anlamadım tuvaletle çok barisigim çocuk büyüdükçe çiş te kaçırıyormusun ben hep ped koyuyorum tuvalete girsem bile yine gelmiş gibi oluyor
tarafından
Tuvalet konusuna hiç girmiyorum gündüz 2 saatte bir gelen cisim gece saat başı yarım saatte bir nerdeyse yemin ederim sana çoğu zaman tuvaletten cikiyorum yatağa geliyorum tekrar geliyor tekrar gidiyorum eşim dalga geçiyor zahmet etme geri gitmekle hortum bağlayalım yprulmazsin en azından diyo gece bile kaç kez kalkıyorum artık yatakltan kalkış seklimden anlıyor niye kalktığını
tarafından
:-D:-D:-D ne güldüm ya Allahta seni güldürsün inşallah birde düğünler başlıyor şimdi iki oynar bir tuvalete koşarız :-D
tarafından
Oynayana kadar ayağa kalkınca cisim gelmesin yeter :D
0 oy
(7,717 puan) tarafından
Benimki de ilkti ve kızdı. Aynı ağrı vardı her gün eşim masaj yapıyordu. Cinsiyetle alakası yok bence
tarafından
Olabilir bacım
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Bunun cinsiyete alakası yok ilerleyen aylarda zaten agri yapar cok yorulmussundur cok ayakta kalmışsındir o yüzden agirmıştır benim oglumda hic ağırladı hic hamileliğimi bile hissetmedim çünkü ilkti evde tektim peşinde koştuğum başka cocugum yoktu ama mesela şuan yine hamileyim biraz fazla yorulayim fazla ayakta kalayım hemen belim kökünden ağırmaya basliyo..sadece kendini yormayaya calis 
tarafından
Bı kaç yorumda daha okudum bunu farkında olmadan kendimi çok yoruluyorum galiba ben
(9,626 puan) tarafından
Evet canim bazen farketmiyoruz ama oturunca çıkıyo acısı hele bide küçük çocuğun da varsa yorumlamak elde değil malesef..bazen hem oğlumun peşinde gitmekten yoruluyorum sonra ev topla sil süpür çamaşır varsa as topla katla ütü yap yemek falan derken günün sonunda bütün yorgunluk çıkıyo insan tabi is yaparken anlamiyo sızısını ama sonradan çıkıyo
tarafından
Valllaja öyle 4 yaşında kızım var peşine ister istemez yarışıyorum ee evin işi gücü var şuan uzandım vallaah belim kopucak sanki
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Alakası yok bence böyle seylere hic inanmam. Hamilelikte zaten başlı başına normal bu ağrılar karın öne doğru gittiği için denge merkezi değişiyor vücudun o da sırt bel ağrısı yapıyo. İki kızımda da kasık ağrısı yaşamadım şuan 3.ye erkek bebeğe hamileyim 1 haftadır kasıklarım ağrıyo alakası yok cinsiyetle yani. 
tarafından
Haklısın o zaman canım
0 oy
(7,022 puan) tarafından
Onunla alakası olduğunu düşünmüyorum benim kızdı ve hep belim ağrıdı hiç kaşık ağrısı çekmedim 
tarafından
Kişiden kişiye değişiyor o zaman
0 oy
tarafından
Canim bu 28 haftada bisey var galiba benimde tutuk gibi agir belim bazen agriyo aciyo  normalde fitigim var zaten ama   bebek agirlastigi icin bel agrilari kaburga sirt agrilari normalmis  buyukler ole derler benimde oglum olcak dogum sancisida erkek belden kiz kasikdan gelir derler ama alakasi yok agirlasiyoruz artik
tarafından
Vallaha dediğin gibi olabilir bı arkadasim daha var nisanur onunda oğlu olucak şimdi 32 haftasında bel ağrısından uyuyamıyorum diyor
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Cinsiyet ile alakası yok

Bebek büyüdükçe baskı yapar ağrı felan olunca çok yavaş ovalarsanız bebeğinizin sizin vücuda rahatlık verdiğini hissedersiniz 
tarafından
Nereyi ovucam anlamadim
(3,750 puan) tarafından
Ağrıyan bel göbek karın sırt neresi ise orayı
0 oy
(899 puan) tarafından
Benim de oğlum oldu bel sancısı çektim kuyruk sokumum çok ağrıyordu doğum sancım da bele vurmuştu
tarafından
Benimde kızımda belime vurdu ağrım ama bundada hep bel ağrısı çekiyorum

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 67 göst.
6 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bsranaz (609 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 75 göst.
0 oy
6 cevap 119 göst.
0 oy
1 cevap 99 göst.
2 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Cikolata canavari (743 puan) tarafından soruldu

379,874 soru

11,371,721 cevap

34,854 kullanıcı

...