0 oy
49 göst.
Diğer kategorisinde (19 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kizlar prlam kullanıyorum bana çok uyku yapıyor   sabahları yataktan kalmadım gelmiyor. Böyle oluncada ne iş yapasım geliyor ne başka birşey  elim kolum.kalkmiyor  ev aldı basını gitti:( bu durumdan nasıl kurtulabilirim bilmiyorum. Normalde titiz bir insanım kendimi tanıyamıyorum.   Bu arada kendi annem babamla yaşıyorum 1 yıldır eşim de bu taraflarda ise girdi haftada bir geliyor kendi evimiz yozgatta  orayı satıp  burdan ev alana kadar idare ediyoruz . Ikinci evliliğim  esimin bir oğlu benim bir kızım var karnımdaki de 9 haftalik.  Çocuklar çok şımardı burda ne laf dinliyorlar ne birşey.   Esimin oğlu  çok yalan konusuyor beni hiç dinlemiyor. Emanet olunca kızamıyorum da . Kafam.ina da çok takılıyor onu yalan söylemekten nasıl vazgeçirebilirim  bilmyrm her yolu denedim olmuyor genlerinde mi var anladım.  Eşim öyle mülayim öyle dürüst ki anlatamam Allah razı olsun ondan hiç ona çekmemiş:( kafanızı şişirdim kusura bakmayın dertlenmek öztürk sadece. Akıl istiyorum sizlerden
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 41 göst.
22 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Aysel Polat (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 60 göst.
22 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Aysel Polat (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 130 göst.
5 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 434 göst.