0 oy
1,496 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (79 puan) tarafından

Bebek arabası bakıyoruz ama kiwi egg 6 in 1 travel sistem kullanan yada kullanıcak olan var mı. Birde kraft fit travel sistem var ikisi arasındayız kullanan varsa fikir rica edicem

1 cevap

0 oy
tarafından

Ya görünüş itibariyle vs cok guzeller lakin katlanmadiktan sonra ben istedigim her yere tasiyamadiktan snra ne geregi var ki.. Travel sistemlerin bi tek cadillac trone serisi guzel portbebeyle katlanabiliyo. Gerisi sadece görsellik. Kullanisli degil

(79 puan) tarafından
Aslında katlanıyorlar bu 2 dediğimde ama sizin dediğiniz gibi tabi portbebe çıkıyor iskeletleri katlanıyor
tarafından
Hadi kucukken tamam da valla cocuk büyüyünce hem onu hem portbebeyi nasil tasiycaksin yaninda ki
(0 puan) tarafından
ben egg modeli değilde revo modelini aldım. egg modeli heybetli büyük bir ürün. Dönme  özelliği yok ama çok kibar kullanışlı. Katlanması çok pratik, portbebe ile de katlanabiliyor. Kurt grup müşterini aradım bilgi aldım. Onlarda talep üzerinde getirmişler. Boyum uzun olmadığı için tamamen bana hitap ediyor :) Yüksek kalite ürünlerde boyu kısa olanlarıda düşünmeleri lazım canım:)

https://www.hepsiburada.com/huggy-revo-5-in-1-travel-bebek-arabasi-p-HBV00000TXJN4?magaza=Ticaretmerkezi
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 163 göst.
4 Nisan 2022 Aile kategorisinde 3mhnads (1,845 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 79 göst.
25 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Birprensannesi59 (581 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 134 göst.
17 Ekim 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Selcan123 (274 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 184 göst.
31 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Asel hira (860 puan) tarafından soruldu

376,966 soru

11,281,880 cevap

34,684 kullanıcı

...