0 oy
341 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (205 puan) tarafından
Saçlarım hafif dalgalı ve 2 en fazla 3 seans da tamamen düz olduğunu söylediler bu işlem bir kerede bitmiyormu bide 80 TL ödeyecm bunun için ama malzemesini alıp evde kendim yapamazmiyim bunu yaptrilanlar. Yorum yapabilirim?? 

8 Cevaplar

0 oy
(2,523 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Trendyol dan al kendin yap üç şişe her biri 700 ml 

(2,266 puan) tarafından
Bende bundan kullanıyrm saçıma tutam tutam sürüp kurutup 3 gün üst üste düzleştiriyorum 2 3 ayda bir yapılsa yeter sürekli yapmaya getek yok
(1,845 puan) tarafından
Bende en son 2.5 ay önce falan yaptım tuzsuz şampuanla yıkanırsanız fön bozulmuyor
(3,218 puan) tarafından
Ben fön için değil bakım için sordum ama sağolun
(1,845 puan) tarafından
Keratin ikisini de sağlıyor :))
(2,266 puan) tarafından
Bakım içinde aynı işlemi yapacaksın farkı yok
-Reklam-
0 oy
(1,897 puan) tarafından
80 TL ye kim yapıyor ya ben iki yıl önce 200 TL yaptım her yerde 300 350
(205 puan) tarafından
Gazinateodeyim evimin yakınında Bi güzellik salonu var orda yaptiriyorum
(1,897 puan) tarafından
Kaliteli değil dana siyliuim yoksa okadar ucuaza olmaz
Arkadaşıma da dedim dinlemedi yaptı iki gün saçı düz deildi
0 oy
tarafından
Al evde yap bence benim kaynim kuafor diyor yenge siz bosa para veriyorsuniz 100 tlye al malzemeyi sana 2 3 defa ben yaparim 
(205 puan) tarafından
Ya bnim eşimde erkek kuaförü oda yapiyo ama Bn bana yap dedm yok uyguna da yapıyormuş Bn erkeklere 50.60a yapıyorum git yaptır dedi yapmadı bana ama Bn kendime yapabilirmiyim iste
(644 puan) tarafından
Cnm.sqna dedigi keratin bakimi birezilya fönü degil  imkansiz 80 yapmasi en az 200 tl yapiliyor
tarafından
Yapabilirsin al urunleri hatta esinin tanidigi yerlerden al daha ucuza geliyor ustunde talimatlar var yap
0 oy
(147 puan) tarafından
Ben kuaförüm 80 lira nasıl oluyor brezilya fonu  . Sadece keratin bakimiysa tamam ama duzlestirmek icin En az 300 400 olması lazım. Bide kendiniz yapamazsınız. 
tarafından
Kader kuaför bulmuşken hemen sorayım :) şaçlarım çok gür ve kalın telli ve çok dalgalı. Yıka çık yapamıyorum çok uğraştırıyor beni. Bu Brezilya fönü bende de işe yarar mı :)
(147 puan) tarafından
Evet olabilir ama iyi yapan bi yer bulup biraz fazla paraya kıymanız lazım:) bide brezilya fonunun özel şampuan ve kremi var tuzsuz onları kullanarak uzun vadeli kullanabilirsiniz. Normal şampuanlar bozuyor brezilya fonunu
(4,152 puan) tarafından
Nie kendimiz yapamiyoruz ki canm.bn yaptim
(147 puan) tarafından
Saçınızın kökten uca tarakla düzenli bi şekilde duzlestiriciyle düzeltilmesi lazim
(4,152 puan) tarafından
Evett ben yaptim profosynel olmasa bana 3 ay gitti o sac memnndum.yani
0 oy
tarafından
80 liraya izmirde kas biyik aliyorlar. Baya baya uygun umarim ise yarar
(205 puan) tarafından
İnşallah ya çevremde yaptırıp memnun kalan var bilmiyorum bakalım
tarafından
Bizim burda 600 700 lira üzülme ama hic sanmıyorum cunku malzeme parasini bile cikaramaz 80LIRA
0 oy
(1,092 puan) tarafından
O kadar uygun mu ya keratin bakımı 
(205 puan) tarafından
Normalde 100 dedi ama Bn 80e anlaştım iste
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Evde yapılan ile kuaförün yaptığı aynı olmuyor ben kuaförde yaptırdım çokta memnun kaldım yaklaşık 1 sene kullandım ve fiyatı iyi bence 3 sene önce 50 tl ye yaptırmıştım 
0 oy
tarafından
80 TL miii çok ucuza yapıyorlar aşırı ucuz 
(205 puan) tarafından
Yaa cidden mi :) buna sevindim ama umarım hayal kırıklığı yaşamam dur bakalım 3 gün daha çağırdı fön çekecek bana sonra 3 hafta sonra yine gel tekrar yapacaz dedi inşallah güzel olur
tarafından
İnşallah güzel olur ama fiyat olarak çok ucuz ya bence o kuaföre gidip o işlemi yaptıran birileri varsa onlara da sor derim.
(205 puan) tarafından
Ewt var Bi kactane sordum memnunlar onlara dayanarak geldim zaten

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 483 göst.
25 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Hatice061987 (1,284 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 53 göst.
4 Aralık 2023 Moda kategorisinde Muge (76 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 193 göst.
9 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Rabia_68 (68 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 83 göst.
14 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ceylannm (121 puan) tarafından soruldu

377,974 soru

11,313,500 cevap

34,748 kullanıcı

...